DT "Białogonki"

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 09, 2019 16:28 Re: DT "Białogonki"

Już po.

Zęby wyczyszczone, 4 usunięte, w usg tragedii nie ma.

Ale:

basia moze mieć i 10 lat :-) patrząc po kośćcu i innych symptomach jak to okresliła lekarka. Nie było czasu dokładniej pogadać - musze się z nia umówić na omówienie zabiegu.

No i z tym niejedzeniem miałam rację - bo Baska wazyła mniej niz poprzednio. Mam nadzieję ze teraz bedzie tylko lepiej.

magoska_

Od: Nie lis 07, 2004 13:38

Post » Pt maja 10, 2019 5:27 Re: DT "Białogonki"

baska po zabiegu czuje sie ok. dzis musimy jechac na kroplówke. nie wiem jak ja wsadze do kontenerka, wczoraj mnie juz podrapała i ugryzła :-PPPP

wczoraj wieczorem poznym pojadła popila w kuwecie siku jest

dzis rano saszete dostały i własnie dojada resztki. samopoczucie mam wrazenie lepsze niz przed zabiegiem - taka dawna basia wrociła. musialy ja te zeby bolec bardzo.

magoska_

Post » Pt maja 10, 2019 9:28 Re: DT "Białogonki"

Pewnie odżyła po usunięciu zębów :)
Kurczę, zapytam Krzysztofa, czy wie coś o przeszłości Baśki, bo to duża różnica w ocenie wieku.

Arcana

Od: Nie lip 17, 2005 13:59

Adopcje: 25 >>

Post » Pt maja 10, 2019 20:14 Re: DT "Białogonki"

W gruncie rzeczy niewazne za bardzo :-) Ale rzeczywiscie nerki i wątrobę ma ze zmianami jakimiś które u młodego kota nie powinny wystąpić ale nie wiadomo co i kiedy Baśka jadła jak była na wolności więc róznie moze być. I Mówiła jeszcze o zwyrodnieniach stawów - rzeczywiście śmiejemy się ze baska wygląda jakby miała łapy połamane i krzywo zrosniete :-P

Lekarka miała dziś kolorowy zawrót głowy - niespodziewane nagłe operacje - i dopiero w poniedziałek zerknie na wyniki Baśki.

Dzis byłam na kroplówce. I musze pwoiedzieć ze najgorszy moment to pakowanie Basi do kontenerka. Boi się i juz wie kiedy będzie pakowana :-P i ucieka :-) Dziś pakowanie trwało 1,5 godziny - zeby na spokojnie. jedne drzwi zamkniete, drugie drzwi zamknięte, trzecie drzwi zamknięte i juz porzestrzeń ograniczona i nie ma gdzie uciec (oczywiscie wejście do pudła wersalki zatkane :-P).

A u weta - na spokojnie dała sobie kroplówe podłączyc, znalazła sobie bezpieczne miejsce na ladzie gdzie była kroplówkowana i głaskana przetrwała pól godziny kroplówki.

Dzielna jest :-0

Edit

jest 23. Baska zaczeła jesć suche :-))

magoska_

Post » Nie maja 19, 2019 0:04 Re: DT "Białogonki"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

magoska_

Post » Nie maja 19, 2019 8:22 Re: DT "Białogonki"

Jakie śliczne, wyluzowane dziewczynki :D
Świetne fotki.
Spytałam Krzysztofa o wiek Baśki. Karmicielka tego stadka, z którego jest Baśka i które Krzysiek zgarnął na sterylki, twierdziła, że tam nie ma starszych kotów niż 3-letnie, i Krzysiek z wetką też ocenili Baśkę jako młodą kotkę. Ale wiadomo...

Arcana

Od: Nie lip 17, 2005 13:59

Adopcje: 25 >>

Post » Nie maja 19, 2019 12:16 Re: DT "Białogonki"

to może być efekt stanu łap - bo ma jak to określiła wet - zwyrodnienia stawów - no ewidentnie jest krzywołapka. Bo Cześka ma 10 lat a Baśka z zachowania na pewno ma mniej :-P Nie jest stateczną panią :-)

Powinnam z nią jeździć na kroplówki teraz żeby nery przeczyścić :-( Ale nie mam sumienia stresować Baśki :-( Ona gorzej reaguje na weta niż Tuliśka :-(. Za 3 tyg jakieś zrobię jej badania krwi i zobaczymy co się okaże.

magoska_

[poprzednia]