DT "Białogonki", chore maluszki i sunia na łańcuchu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 10, 2017 14:12 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Daj konto na pw :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 10, 2017 14:38 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Wysyłam i bardzo Ci dziękuję za reakcje :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Pon lip 10, 2017 14:50 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Podczytałam ostatnie posty - też bym poprosiła nr konta, przeleję chociaż na jeden pakiet dla tego dobrego człowieka i jego podopiecznych.

Gosiaxyz

Avatar użytkownika
 
Posty: 44
Od: Nie lip 31, 2016 10:17
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lip 10, 2017 15:01 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

O kurcze, bardzo dziękuję i wysyłam :1luvu:

Nie spodziewałam się odzewu na Miau, bo Krzysio nie ma czasu na drugie forum, a ja nie umiem prosić o pomoc. On też nie umie i zwykle przy adopcji ani ja, robiąc wizytę PA, ani Krzysiek, oddając kota, nie wspominamy w ogóle o pieniądzach, a ludzie też o tym nie myślą.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Pon lip 10, 2017 15:16 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Jak fajnie :D Wszystkim kotom potrzebne dobre jedzonko, ale małym sierotkom i tej chorej maliźnie szczególnie.Niech wyzdrowieje i rośnie duży :ok:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 10, 2017 15:18 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

A ja potrzymam za chorego staruszka :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 10, 2017 15:20 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Dzięki :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Pon lip 10, 2017 15:41 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Parę groszy od mojej siostry i ode mnie poszło.Niedużo, bo też mamy trochę kotów do nakarmienia, ale grosz do grosza....Ode mnie zwierzaczki dostaną jakieś szmatki, p.Iza też już zabrała się za szycie, miękkie i ciepłe posłanka na pewno się przydadzą.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 10, 2017 15:57 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Dużo, aż mi głupio, bo sama masę wydajesz na koty. Dziękuję i podziękuj Siostrze :1luvu:
A posłanka i kocyki na pewno będą docenione. Ucałuj Panią Izę :1luvu:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Wto lip 11, 2017 6:22 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Malutki chory Cyrylek
Obrazek

I senior Staś
Obrazek Obrazek Obrazek
Kocie sierotki
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 11, 2017 8:41 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Naprawdę się nie spodziewałam i bardzo, bardzo dziękuję za pomoc dla kociaków w Białogonkowie Madie, Gosixyz, ewar i jeszcze jednej Koleżance z Miau o złotym sercu (nie wiem, czy mogę podać nick), która podarowała stówkę dla kotów Krzysia.
Uzbierałam łącznie 230 zl, w nocy po uzgodnieniu z Krzysiem wysłałam zamówienie na puszki i tacki animondy dla maluchów i starszaków za 380 zl. Stówka od mojej koleżanki spoza forum pomoże w zakupie klatki dla Cyrylka.
Krzysiek też się nie spodziewał takiej pomocy i już podziękował na Dogo, a na pewno napisze, jak dojdzie przesyłka. I wklei fakturę.
Dzięki Wam kocie brzuszki będą przez kilka tygodni pełne, a znając Krzysia to nic się nie zmarnuje. Dziadzio Staś po zabiegach, po zrobieniu porządku w paszczy nadrabia głodowe czasy i wcina każdą ilość jedzonka, puszkę 200g pochłania na raz i próbuje zjeść piłki i zabawki. Dla niego świat pewnie się dzieli na jedzenie i nieciekawą resztę. Krzyś ocenia Stasia na jakieś 15 lat i raczej bierze pod uwagę, że kocurek zostanie z nim do końca.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję, że pomogłyście przetrwać trudny czas w kocim DT w Białogonkowie :1luvu:
Ewar przygotowuje paczkę dla Białogonkowa z posłankami i kocykami. Bardzo dziękuję :1luvu:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Wto lip 11, 2017 9:12 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Mój Boże,ile staruszek Staś musiał się wycierpieć przez te ząbki! Jaki pysio spuchnięty!
Wiem,co znaczy takie cierpienie przez ból zębów. Moja tymczaska Budzia tak cierpiała przed sanacją :cry: A ja z nią.
Wet mówiła,że gdyby człowiek czuł taki ból zębów,to by ścianach chodził :placz:
Kochany staruszek,dobrze,że już aż tak nie boli.Powoli będzie coraz lepiej.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lip 11, 2017 18:18 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Już wiem, że spora paka z puszeczkami wyrusza w okolice Kielc :D .Przez chwilę kotki będą miały co jeść, w dodatku nie żadne badziewie tylko dobrą karmę.Ale się cieszę.P.Izie spalił się silnik w maszynie, ale kupiła nowy i sama go zamontowała 8O Co inżynier to inżynier, prawda? I już szyje posłanka, ja też i duża naprawdę paczka niedługo powędruje do kotów, dla psów też coś będzie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lip 12, 2017 9:45 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Przesyłka z Zooplusa powinna dziś być u Krzyśka, idą 2 paczki, bo wyszło ponad 30 kg żarełka :)
Krzysiek się ucieszy z posłanek, zabawek, bo jak sam napisał, nie stać ich na zakup. Przy tylu psach i kotach każda ilość koców i legowisk się przydaje. A koty na pewno docenią miękkie posłanka :D
Niedługo zacznę ogłaszać kolejne koty Krzyśka przygotowane do adopcji, ma trójkę młodych ok. roku i 2-letniego buraska, który nie lubi innych kotów, z czym jest problem. Zimą i wiosną ładnie poszły adopcje i Krzysiek rozwiózł do domów w Krakowie i Warszawie kilkanaście kotów w wieku do 2 lat.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Czw lip 13, 2017 23:08 Re: Koty w DT "Białogonki" proszą o wsparcie

Podziękowanie na Dogo od Krzyśka :)

Dotarła dzisiaj dla kociaków mega cenna dla mnie przesyłka od Cioci Ludki i wielu przyjaznych kociakom Osób, między innymi z forum Miau. :) <3
Kociaki zjadły już super kolację, smakowało im tak, że aż uszy się trzęsły. :)
Cieszy mnie to bardzo, bo przyznam, że martwiłem się trochę, że maluchy nie są odpowiednio żywione, a przecież z dnia na dzień rosną jak na drożdżach, potrzebują naprawdę dobrego jedzonka.
Bardzo dziękuję wszystkim którym nie jest obojętny los "moich" znajdek.
Jestem bardzo wdzięczny za ten spory zapas dobrego jedzonka, za zabawki które na pewno sprawią maluchom dużo radości i za serce oraz ciepłe myśli, które też znalazłem w tych paczkach. :)


Obrazek


Ja też jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Robertliexy i 383 gości