DT "Białogonki", chore maluszki i sunia na łańcuchu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 19, 2018 12:29 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

Dzięki :)
Myślałam, że trochę kotów ubywa z Białogonkowa, ale niestety tyle samo przybywa. Kolejne czekają w kolejce. Krzysiek chce pomóc stadu, które dokarmiała koło swojego domu 90-letnia babcia. To chyba w Kielcach, a nie na wsi. Babcia umarła, syn czy wnuk trochę żarcia im podrzuca, ale koty niekastrowane, nieleczone. Jak znam życie, oswojone stopniowo będą trafiać do Białogonkowa.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto mar 27, 2018 10:46 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

Kotki Krzyśka serdecznie dziękują ewar za piękne posłanka i inne prezenty, które wczoraj dostały :1luvu:

Z domów ostatnich trzech kotków mam umiarkowanie dobre wiadomości i przed świętami zapytam o postępy. A tymczasem ogłaszam kolejną trisię, Kaję o idealnym charakterze. Koteczka ma ok. 1,5 roku, jest odważna i bardzo przytulaśna. Kocha koty, więc spróbujemy znaleźć dom z kotem.

Obrazek Obrazek

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw mar 29, 2018 6:41 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

Arcana pisze:Kotki Krzyśka serdecznie dziękują ewar za piękne posłanka i inne prezenty, które wczoraj dostały :1luvu:

Cała przyjemność po moje stronie. Krzysiek dzwonił do mnie i osobiście podziękował. Myślę, że kocyki i posłanka kotom się spodobają, p.Iza dodała też coś od siebie. Arcana zajęła się zorganizowaniem przesyłki kurierskiej, opłaciła ją, dziękuję :1luvu: Ja nie jestem dobra w te klocki :oops:

ewar

 
Posty: 54876
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 29, 2018 12:04 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

Bardzo dziękuję, w kocim Białogonkowie na pewno wszystko się przyda, a może przy okazji zobaczymy na zdjęciach kociaki na nowych posłankach :D
Krzysiek na pewno nie będzie miał wesołych świąt, bo ratował kolejne koty w złym stanie i nie wszystkie da się uratować. Ja już się boję pytać o inne koty niż te, które ogłaszam.
A propos ogłoszeń - może będzie dla kogoś ostrzeżeniem ... kilkakrotnie ostatnio miałam odzew na ogłoszenia szylkretek i tri od pani o inicjałach LR, która ma MC i szuka mu towarzyszki. Pani już miała kota z ogłoszenia, ale zwróciła, bo był za bardzo puchaty, a po co jej kot podobny do jej kota, na zdjęciu wyglądał trochę inaczej, a w końcu człowiek musi mieć jakąś przyjemność, kot ma się podobać... Po moim komentarzu może już o tym nie opowiadać.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt mar 30, 2018 6:17 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

Arcana pisze: może przy okazji zobaczymy na zdjęciach kociaki na nowych posłankach :D

Bardzo chętnie obejrzę.

ewar

 
Posty: 54876
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro kwi 04, 2018 9:52 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

Wczoraj robiłam wizytę, a jutro do nowego domu przyjeżdża Kaja z ostatniego ogłoszenia. Jakoś ostatnio ogłaszane kotki mają więcej szczęścia, a inne czekają już parę miesięcy. Kaja będzie mieć dom z marzeń, z dwoma młodymi rodowodowymi MC. Kocurki są w jej wieku, mam nadzieję, że polubią małą krótkowłosą koleżankę. Państwo zamarzyli o kocie, z którym będzie bliższy kontakt, bo piękne MC trochę żyją w swoim świecie, jakby mając wszystko w noskach. Są przepiękne, spokojne, łagodne, ale trochę obojętne na próby rozpieszczania, na mizianki, na nowe zabawki... Mają dużo miłości i wspaniałą opiekę, weta przychodzącego do domu, okresowe badania serducha itp. Ale o tym, że same poproszą o pieszczoty albo przyjdą spać do łóżka, Państwo mogą tylko pomarzyć. Kaja, która jest namolną pieszczochą, trafi w najlepsze ręce :D

Mam świetne wieści z domu niebieskiego Antka. Chłopak się rozbrykał i zachęca do zabawy starsze koleżanki, które bez większych problemów go zaakceptowały

Obrazek

Czekam na nowe wieści z domu siostry Antka, dymnej Dorotki, ale tam od początku było nieźle. Koteczka szybko zaczęła wychodzić z kryjówki i dawała się miziać
Obrazek

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro kwi 04, 2018 9:56 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

Kciuki za Kaję. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14172
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro kwi 04, 2018 10:32 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

Dzięki :D
Krzysiek jest spokojny, że Kaja sobie poradzi z chłopakami, a chłopaki naprawdę duże i choć łagodne, to miedzy sobą podobno potrafią się poganiać i pobawić. Państwo są wyjątkowo cierpliwi i nie robią problemu nawet z pobudek o 3 rano narastającym miaukiem, bo jeden z kocurów wybrał sobie tę porę na śniadanie. Nie pomaga zostawienie karmy na noc ani próby zabawy przed snem. Koty zresztą nie dostają suchych karm, tylko dobre mokre.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro kwi 11, 2018 11:57 Re: DT "Białogonki", dziękujemy casicy za pomoc

W niedzielę do domu w Krakowie pojechał Henio, braciszek burych kotek, które wcześniej znalazły domy w Warszawie. Heniek czekał najdłużej na chętny dom, potem był zarezerwowany, czekał na sterylkę rezydentki. Wreszcie jest w swoim domu, gdzie ma miłą młodą koteczkę do towarzystwa.
Wiadomości z domu Kai z dwoma MC są niezłe. Koteczka weszła jak do siebie, korzysta z mizianek, jeden MC trochę się obraził, ale agresji nie ma. Krzysiek rozmawiał z domem, to tyle wiem.
Z adopcjami kiepsko, zgłaszają się głównie domy wychodzące i niechętne do żadnych zabezpieczeń.
Nie pojmuję, dlaczego Marcelek w niebieskie łatki ogłaszany od paru miesięcy nie ma chętnych. Młody kotek o łatwym charakterze, miziasty, łagodny, niestrachliwy ... i ciągle czeka. Niebieskie łaty nie robią wrażenia. Jak ktoś zadzwonił o niego, to mówił o kocie w czarne łaty :?

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw kwi 12, 2018 10:53 Re: DT "Białogonki", szukamy domów

A to Kaja jedząca nosek w nosek z kocurkami. Chyba mogę usuwać ogłoszenia :)

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie kwi 22, 2018 11:36 Re: DT "Białogonki", szukamy domów

No i Henio dziś wraca z Krakowa do Krzyśka. Ma kotek pecha. Długa rezerwacja i nieudana adopcja. Nie miałam z tym DS żadnego kontaktu, ale chyba coś tam nie gra, bo dziwnie się tłumaczą Krzyśkowi. Na początku twierdzili, że wszystko ok, a teraz same problemy. Że Heniek strachliwy, że są walki z ich kotką, Heniek ma biegunki, gubi dużo sierści... Może ich kotka go nie toleruje i stąd problemy. Kocurek u Krzyśka był śmiały i towarzyski. Trudno, będzie od nowa szukał domu.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie kwi 22, 2018 15:43 Re: DT "Białogonki", szukamy domów

Aby zdrowy wrócił.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55304
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto kwi 24, 2018 11:55 Re: DT "Białogonki", szukamy domów

:(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto kwi 24, 2018 15:19 Re: DT "Białogonki", szukamy domów

Bardzo dziękuję Kotydwa12 za kolejną pomoc dla kociaków w Białogonkowie :)

Henio wrócił i bez problemu dołączył do reszty. Biegunki nie ma. Prawdopodobnie go nie polubili, bo oddawali bez sentymentów. Krzysiek teraz odnawia kociarnię, potem znajdzie czas na obfocenie Henia i nowych kotów gotowych do adopcji. To zdjęcie Henia z jesieni, uroda jak uroda, ale charakter super według Krzyśka, więc nie wiem, co się wydarzyło w DS

Obrazek

Gorzej, że Krzyśkowi ciągle przybywa chorych kotów, które raczej u niego zostaną. Teraz ma koteczkę, która według badań już nie powinna żyć, a jakoś się telepie. Nie cierpi, więc nie ma powodów przyspieszać końca. Ma dwa białaczkowce izolowane od reszty, te zaczniemy ogłaszać, bo przemiłe koty.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto kwi 24, 2018 19:43 Re: DT "Białogonki", szukamy domów

Łaska adoptowacza na pstrym kocie jeździ :mrgreen:
Kiedyś tam Julka, super miziak co za plaster mogła robić ,poszła do domu. Pani o takim kocie marzyła. Bo rezydent taki sobie był w tej kwestii. Za 3 doby wróciła bo...za miziata jest i za plaster robi :mrgreen:
Za domki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55304
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości