<3>Moje wolnozyjące..Milus i BurKocik. Lapcio ukochany..(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 14, 2017 16:44 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Faktycznie - JAKOŚ :mrgreen:
W sumie - choć było ciężko i dramatycznie - to chyba się cieszysz, że okazało się, że nie ma złamania i tego podobnych urazów?
Choć jeśli to np. stawy, reumatyzm... to mniej radośnie. Ale może tylko naciągnął mięsień?
Należy Wam się obojgu jakiś odpoczynek..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 14, 2017 16:47 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

morelowa pisze:Faktycznie - JAKOŚ :mrgreen:
W sumie - choć było ciężko i dramatycznie - to chyba się cieszysz, że okazało się, że nie ma złamania i tego podobnych urazów?
Choć jeśli to np. stawy, reumatyzm... to mniej radośnie. Ale może tylko naciągnął mięsień?
Należy Wam się obojgu jakiś odpoczynek..

Oczywiście ,że się cieszę. BARDZO. Bo wiem, zę nie dzieje się nic niedobrego w sensie wymagającego jakiegoś leczenia operacyjnego czy zagrażającego życiu (np. ropień) itp. I mogę być spokojna. Albo spokojniejsza przynajmniej.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 15, 2017 15:27 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Nie paź 15, 2017 21:14 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Iwonami pisze:Bazarek Marzenki na Facebooku.
https://www.facebook.com/events/1173880 ... 27/?ti=icl

Dziękuję bardzo :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 15, 2017 21:28 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Zadzwoniła pani B. Lapek śmiga na wszystkich łapach bez kulejenia.
Za to Milus ma ranę u nasady ucha. Jutro rano to obejrzę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon paź 16, 2017 8:53 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Czyli typowo - jak nie urok... :evil:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 19, 2017 22:59 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Po dwóch dniach bez leku (mój wyjazd, kot dostał lek we wtorek rano), Łapek kuleje, ale biega. Niedawno od nich wróciłam - nie siedział w piwnicy, tylko był na przeglądzie osiedla ze swoim bratem Milusiem, bo usłyszeli mnie i przybiegli jak byłam w drodze. Wcześniej siedział w piwnicy i zanim wyszedł mocno się rozglądał , co/kto jest na zewnątrz.
Moja biżuteria się słabo, a wręcz praktycznie, nie sprzedaje. A tak bardzo bym chciała kupić im na jesienne chłody suchą Joserę i mokrą animondę carny... I moze Ogusi mającej problemy z pyszczkiem zestaw musów gourmeta...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon paź 23, 2017 22:36 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Bez leku łapa Łapka jest w górze, utyka. Nic się nie zmienia, wygląda tak samo. Być może jest tak jak u ludzie - naderwane czy zerwane ścięgno czy więzadło to wielotygodniowe leczenie i ból. Nie wiem , jak długo moze dostawać przeciwbólowe, aby nie szkodziły jego organizmowi a poza tym im mniej go będzie bolało, tym bardziej będzie tą łapę eksploatował zamiast ja oszczędzać. Muszę pogadac z jakąś wet.

Pomalutku, coś się sprzedaje. Mam troszkę pieniędzy, więc zamówię łobuzom mokrą karmę. Przynajmniej na najbliższy czas wystarczy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 24, 2017 8:04 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

A klatka, rozumiem, nie wchodzi w grę? tak, żeby mu ruch ograniczyć?
Chyba bez weta się nie obejdzie.. :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 25, 2017 10:36 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

morelowa pisze:A klatka, rozumiem, nie wchodzi w grę? tak, żeby mu ruch ograniczyć?
Chyba bez weta się nie obejdzie.. :(

Ale ja przecież byłam z nim u weta, dwa tygodnie temu. I wszystko wygląda ok.
Nie wyobrażam sobie ograniczenia go w jakiejś klatce, zreszta gdzie ją postawić???? Pani Zosia, która czasami tymczasowała Diabełki w czasie choroby u siebie w pokoju, już nie pomoże....

Tymczasem wczoraj kupiłam styropian i folię i będę robić schronienie na zimę małemu czarnemu, ktorego pani Ewa dokarmia już chyba od dwóch lat w lesie, przy ulicy. Nie wiem, gdzie on zimuje, ale teraz podobno jest bardzo pieszczochowy, tulący się, chodzący za nią, więc nie wiadomo , jak sobie poiradzi tej zimy, tym bardziej, zę zapowiadają ostrą.. Znalazłam stary transpirter bez drzwiczek, otulę go styropianem i folia, zrobię daszek i moze będzie tam spał. Takie jego miejsce karmienia to jest w tym lesie , postawie ją tam i zobaczymy. Zakupy zrobiłam dzięki mojemu biżuteryjnemu bazarkowi, moze ktoś jeszcze coś wypatrzy dla siebie?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 25, 2017 19:19 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Nie jkestem do końca zadowolona z tej obudowy styropianowej. Generalnie nie jestem techniczna, więc to, zę się zdecydowałam coś sama zrobić już zakrawa na cud i pochwały :mrgreen: :oops: Ale tak to jest, babeczka doradzająca w sklepie mało się znała i spoiwo złe doradziła, a te dobre które sama wzięłam nie starczyło do końca. Zaniosę, bo zimno ma być okropnie, najwyżej poprawię i tyle, Zresztą nie moze u mnie stać, aby moje futra swojego zapachu w niej nie zostawiły.
No sama nie wiem, co z tym ustrojstwem zrobić, szczerze mówiąc... :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 25, 2017 19:46 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

NO, wiem, ze byłaś już u weta, ale skoro utyka, trzyma łapę w górze, to może coś się pogorszyło?
Jak nie klatka, to nie wiem jak go ograniczyć ruchowo.

Może nie jest tak źle z tym domkiem? Ważne by się nie rozleciał jak kot wejdzie. Otuliłaś go [domek, nie kota] folią - może ona wzmocni..
Zresztą są filmiki i inne instruktaże domkowe :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 25, 2017 21:35 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Na szczęscie z łapką jest dobrze! :piwa: Leciutko kuleje, ale jak ktoś nie wie to chyba by się nie domyślił. Uffff... z relacji pani B. wynikało coś innego, bardziej niepokojącego, ale dzisiaj byłam i widziałam.
Budka też nieźle, najwyżej będzie przód do poprawki. Na razie mrozów nie ma więc już ją postawiłam i ciekawe, czy Czarnulek się zainteresuje.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 28, 2017 18:16 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

wstawiam zdjęcie rachunku za zamówienie dla Diabełków - pieniążki uzbierane ze sprzedaży na KB
dziękuję! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

edit: chciałam wkleić. Mogę jak najbardziej wkleić w word dokument, a tu nie. Nie rozumiem. A fakturę dostaje na email, a nie w papierze więc nie mogę zrobić zdjęcia.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 29, 2017 14:05 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Paragon za zakupy rzeczy na budkę

Obrazek

i za zamówienie, zdjęcie robione z fvt z komputera, mam nadzioeję, zę widać co nieco.
12 szt Animonda Carny adult 200g
12 szt Gourmet Gold Mus 85g

Obrazek

i budka - wczoraj wieczorem mimo wiatru stała, zaraz zobaczę, czy się poddała huraganowi (u nas wieje strasznie)
Obrazek

Obrazek

przód zdecydowanie do poprawki, nawet mam już pomysł.

I Diabełki podczas kolacji
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue, skaz, Zeeni i 252 gości