<3>Moje wolnozyjące..Milus i BurKocik. Lapcio ukochany..(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 21, 2017 19:15 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

:201461 :201461 :201461
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto mar 21, 2017 19:20 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Trzeba być dobrej myśli.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Wto mar 21, 2017 20:30 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Jak coś to zrzucę się na jej leczenie. Ogusi
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 22, 2017 10:55 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Madie pisze:Jak coś to zrzucę się na jej leczenie. Ogusi

Dziękuję Ci, ale teraz nie ma komu się tym zająć. Tym bardziej, ze kota je, ładnie wygląda, więc nie ma motywacji do działania, a ja sama nie bardzo mogę, i potrafię.

Bardziej jest teraz potrzebna pomoc w mokrej karmie. Jeśli ktoś może kupić to będe wdzięczna. Na razie im daję to czego moje nie jedzą. Wczoraj zaniosłam puszkę 200g i dwa Diabełki wchłonęły ją odganiając Ogusię od jedzenia. Nie miałam zadnych szans w walce z nimi. Wyszła pani Basia i powiedziała, zę one są dzisiaj bardzo najedzone, bo dostały 4 razy jeść! Tylko ze one żarte są i zawsze będą jadły jak będa miały. Sama nie wiem, znam te koty od maleńkiego. Wiem, ze cżęśc kotów taka jest, ze je dopóki jest. Ale dla mnie takie sygnały własnie, jak rzucanie się na jedzenie czy odganianie innego kota zeby zjeść jego porcję nie świadczą o sytości tylko o walce z głodu. Gdybyb były najedzone to by zjadły, owszem, ale spokojniej i bez przeganiania Ogusi. Tym bardziej, ze tak tez bywało. Wtedy tez np nie zjadały wszystkiego do końca. Ale mozę się mylę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 22, 2017 22:22 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Wracając do domu spotkałam panią Basię, która szła do pani Zosi po jedzenie. Poszłam, też, zupełnie spontanicznie. Jestem zdruzgotana. Takiego ogromu bólu, wycia z bólu bliskiej mi osoby dotąd nie widziałąm i nie słyszałam. Nie wiem jak długo byłam, czas mi się zatrzymał w miejscu...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 29, 2017 12:09 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Pani Zosia w szpitalu u mojej znajomej onkolog. Nie znam szczegółów, wiem tylko, ze lekarz się mocno zdenerwowała na lekarzy ze szpitala, ze wypuścili pacjentkę w takim stanie i nie zalecili dalszych działań, leczenia, które pomoze w dolegliwościach typowych dla tej choroby, ale których nie musi być. Mam nadzieję, ze uda się jeszcze skraść trochę czasu, a nawet jeśli nie dużo to na pewno zmniejszyć cierpienie i poprawić komfort życia. Zaczełam wierzyć, zę jeszcze pójdziemy razem do Diabełków... :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 29, 2017 13:30 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

I oby tak się stało, Marzeniu :ok: Tego się trzymajmy :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie kwi 02, 2017 0:04 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

morelowa pisze:I oby tak się stało, Marzeniu :ok: Tego się trzymajmy :D

Chyba się tak nie stanie, niestety... Pani Zosia trafi do hospicjum. :cry: Lekarka nawet rozważała leczenie, ale niestety stan ogólny, a zwłaszcza wiek i choroby towarzyszące sprawiają, zę pani Zosia tego leczenia by nie przeżyła... Na szczęście uporano się z wodobrzuszem, któe dawąło straszne bóle i niemożność oddychania. Jest zaopiekowana, zatroszczona, to ważne.
Przyszła wiosna. Diabełki trzy wylegują się pod krzaczkami na chodniku.
A Burkocika tylko w nocy widzę, jak siedzi , piękny i dostojny, na piwnicznym okienku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie kwi 02, 2017 7:31 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Smutno. Żeby chociaż w miare dobrze się czuła.
Ty też dbaj o swoje zdrowie.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie kwi 30, 2017 11:18 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Pani Zosia odeszła..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie kwi 30, 2017 12:58 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Och... :cry:
[*]
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 11, 2017 13:51 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Ode mnie zapalam świeczkę za pania Zosię. Przeczytałam wątek, jestem ogromnie wzruszona. Moje kotki - schroniskowa i z ulicy grzeją się na balkonie, dobrze im, tęsknię za tymi co odeszły....

gryficzanka49

 
Posty: 55
Od: Wto lut 21, 2017 23:24

Post » Sob lip 29, 2017 1:10 Re: <3>Moje wolnozyjące.. 4 koty i pani Zosia..

Dawno nie pisałam...
Pożegnałyśmy panią Zosię.. we wspomnieniach ksiądz dużo mówił o Jej miłości do zwierząt.
Z wdzięczności, od Diabełków i Szarej (Kornelii), Jej ukochanej kotuni pani Zosia dostała:

Obrazek

Szarą zajęła się Jej imienniczka z sąsiedniego bloku. Koteńka wygląda dobrze i się dobrze czuje. Natomiast Diabełki widać, ze próbują uporać się z nową sytuacją. Były karmione dwa razy dziennie, saszetka i często też surowe mięsko, i dodatkowo wygłaskane przez panią Zosię. Teraz dostają mokrą karmę raz na wieczór, jakąs lichą saszetkę, suchą karmę rano no i nie ma kto głaskać, nie ma... One nigdy dotąd nie były bardzo związane z karmicielką. Ja teraz też odwiedzam je raz na 10 dni , czasem rzadziej.. trudno mi do nich pójść bez jedzenia... Tęsknotę za kontaktem z człowiekiem widać zwłaszcza po Milusiu. W tym tygodniu byłam u nich już dwa razy, bo.... po mnie przyszły.. Miluś, głodny, najpierw domagał się głaskania mrucząc przy tym naprawdę bardzo głośno. Dopiero potem zkjadł niewiele, to co mu Łapek zostawił. No i Ogusia, nawet zaczęła się dawać głaskać karmicielce 8O o mnie też się ociera co mnie wprawiło w osłupienie..
Biedne te moje sierotki... :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 29, 2017 7:48 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Biedne
Smutny czas, smutne to wszystko.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 29, 2017 20:48 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Marzeniu, ile jest diabełków ?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Doris2, Google [Bot], polalala, Silverblue i 251 gości