<3>Moje wolnozyjące..Milus i BurKocik. Lapcio ukochany..(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 14, 2015 13:04 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i glodno.

Madie pisze:Czym karmisz bzdomniaki? Jakaś konkretna karma?

Mokra w dobrych czasach to animonda carny puszki 400 g kupuje w zooplus. Ogusi daję teraz gourmeta mus bo to łatwo zlizac
W gorszych czasach kupuje w rossmanie tacki winstona
A jak mam promocje w spożywczym to kupuje mięso mielone.
Z suchej karmy josera z kaczka.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 14, 2015 13:05 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i glodno.

Mogę w listopadzie Ci taką Joserę podesłać
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 14, 2015 13:05 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i glodno.

Madie pisze:Mogę w listopadzie Ci taką Joserę podesłać

Super!
Dzięki ogromne :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 16, 2015 16:39 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i glodno.

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 17, 2015 21:23 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i glodno.

Troszkę pieniędzy z bazarku plus troszkę ode mnie i dług mniejszy o 300zł - zostało jeszcze 348zł.
I jest trochę chrupek dla kotuchów plus 12 puszek animondki.
Dziś się zajadały :D miło było stac w deszczu i patrzec na trzęsące się kocie czarne uszy :wink:
Nawet Ogusia sporo zjadła - wybrałam takie mocno wymieszane z galaretką i tłuszczykiem - nie odchodziła od miseczki.
Niech nabierają sił.
Bo będą nerwy.
W przyszłym tygodniu w środę jest umówione miejsce w lecznicy na talony dla Milusia lub Ogusi.
Nie lubię lecznic na talony - ciągle trudno mi w związku z Majką.
A do tej lecznicy w ostatnich dniach nabrałam coraz więcej wątpliwości, nie wymyślonych przeze mnie, niestety.
Podobno ma być proba łapania Ogusi. Karmicielka twerdzi, że MIlusia to w ręcę złapie.

Nie wiem co robić. Mam jeszcze dług więc zabrac do swojej zaufanej wet chirurg nie mogę. Oprocz długu ktory został trzeba mieć kase na zabieg. Więc jeszcze to mi zamjie ze dwa miesiące, zeby to jakoś ogarnąć.
Milus miał zęby i dziąsła napuchnięte i z ropą już w sieprniu. Ogusia używa w jedzeniu tylko języczka już od roku.
Nie ma na co czekać, tak mi mowi rozum.
Emocje co innego - boję się jak cholera.
Dzisiaj sobie pogadałam z Milusiem - podszedł do mnie po jedzeniu, trącił łebkiem rękkę i mruczał a ja gadalam.
Kciuki potrzebne. Pomoc na bazarkach też - jeśli ktoś chce coś kupić a uważa cene za zbyt wysoką proszę , niech zaproponuje swoją.
A czas pokaze co będzie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 18, 2015 15:19 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i glodno.

Przypomnę o bazarkach! Pomoc bardzo potrzebna.


Marzenia11 pisze:Bazarki:
viewtopic.php?f=20&t=171197
viewtopic.php?f=20&t=171093

Bardzo, bardzo zapraszam!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon paź 19, 2015 11:15 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i mniej glodno :)

Zajrzę dziś:)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 21, 2015 22:59 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i mniej glodno :)

Poproszę adres do wysyłki karmy na PW wraz z numere telefonu. Trochę wczesniej mi skanpnęło ciut grosza.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 23, 2015 8:22 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i mniej glodno :)

Madie pisze:Poproszę adres do wysyłki karmy na PW wraz z numere telefonu. Trochę wczesniej mi skanpnęło ciut grosza.

bardzo dziękuję!!! :D :1luvu: :1luvu: :1luvu:
wysyłam pw.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 23, 2015 8:28 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i mniej glodno :)

Zabieg Milusia przełozony na 12.11. Mam coraz więcej (uzasadnionych, niestety) wątpliwości co do lecznicy talonowej :| Dużo się działo ostatnio z kotami tam leczonymi, więc mogłam się im dokładniej przyjrzeć. Nerwy były.
Ogusia będzie łapana w przyszłym tygodniu, jak się zro i ładniejsza pogoda. Tu mam niej czasu na działanie.
Poza tym wczoraj wieczorem nie podobał i sie Białowąs. Chodził z takim wygiętym w łuk grzbietem, jakby go bolał kręgosłup no i wieczorem nie jadł. Trzeba obserwować. Może to starość, a może jakis uraz.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw paź 29, 2015 9:46 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i mniej glodno :)

Dzięki tomek_k dług w lecznicy znów zmalał :D :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Data operacji2015-10-27
Rodzaj operacjiPrzelew z rachunku
Kwota operacji -50,00 PLN
Rachunek odbiorcy20 1140 2017 0000 4402 1264 4045
Nazwa odbiorcyANIMAL CENTER ZOFIA GAIŃSKA
Tytuł ZA LECZENIE KOTÓW

Pozostało jeszcze 300zł.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 31, 2015 19:20 Re: <3> Moje wolnozyjące ... Chłodno i mniej glodno :)

Nasypując chrupki kotom widziałam Hrabusia,
Utyło miu się ogromnie :D wydobrzał na tej wątróbce :wink:
Naprawde wygląda dobrze choć wiadomo, ze on pewnie zbyt zdrowy to nie jest. Ale przytył, futro mu poodrastało choć jest lekko skołtunione i brudne no i ma tę zadrę w ślepiach i tylko wypatruje BurKocika, aby go pogonić... :evil:
Niestety wycinają krzewy, juz nie ma przepięknych szpalerow forsycji i części ukochanych krzaczków wolnozyjących. Na wiosnę wycięty zostanie ukochany bez Szafirki....
a w to miejsce.... trzy rzędy obleśnych iglaków. Obrzydliwie to wygląda. I jest bardzo, bardzo smutno.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 31, 2015 19:33 Re: <3> Moje wolnozyjące.. kończy się czas pięknych bzów...

Dzisiaj mija 5 miesiąc od śmierci Szafireczki.
Za chwilę będzie druga rocznica odejścia Senioreczki.
21.10 i 24.10 minęły dwa lata od odejścia Fagusia i Tygrysi.
A 19.09 rok od odejścia Majeczki.
Wczoraj półtora roku od śmierci Rudej Łapki i o 2 tygodnie więcej od odejścia Oczusia....

Dużo tych pożegnań.... za dużo....

I jeszcze 8 miesiąc bez Tosi Przylepki....


strasznie, strasznie smutno.. wszystko jest takie świeże.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 31, 2015 21:13 Re: <3> Moje wolnozyjące.. kończy się czas pięknych bzów...

Przytulam
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 31, 2015 21:58 Re: <3> Moje wolnozyjące.. kończy się czas pięknych bzów...

Smutne...
Też myślę o tych biednych bezdomnych, które odeszły i o moich....
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, RobertstorE, Zeeni i 198 gości