<3>Moje wolnozyjące..Milus i BurKocik. Lapcio ukochany..(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 17, 2018 22:02 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Rozumiem, że na ręce też się nie uda? Ani podłożyć jakiegoś usypiacza w karmie? Podbierak?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 17, 2018 22:07 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Dzięki za szybką reakcję, byłam w stanie zrobić teraz już zamówienie w zooplusie.

Zamówiłam 7 pakietów po 12 sztuk z czystą wołowiną (200 gramów). Nie mam nic przeciw jeśli będzie taka potrzeba żeby z kilku też Twoje osobiste koty skorzystały. Wiem jak to jest martwić się i mieć przykrość że własnym kotom nie można czegoś dobrego do misek włożyć.

Trzymam kciuki za uregulowanie Twoich spraw.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 18, 2018 11:41 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Madie pisze:Dzięki za szybką reakcję, byłam w stanie zrobić teraz już zamówienie w zooplusie.

Zamówiłam 7 pakietów po 12 sztuk z czystą wołowiną (200 gramów). Nie mam nic przeciw jeśli będzie taka potrzeba żeby z kilku też Twoje osobiste koty skorzystały. Wiem jak to jest martwić się i mieć przykrość że własnym kotom nie można czegoś dobrego do misek włożyć.

Trzymam kciuki za uregulowanie Twoich spraw.



:1luvu: :1luvu: :1luvu: :201494 :201494 :201494
Bardzo, bardzo dziękujemy!!! Za kciuki także.

Przyjechały puszeczki. Ogromnie dziękuję w imieniu kotów i pani Basi, która się mocno uradowała :201494 :201494 :201494 :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt kwi 06, 2018 19:39 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Mam fotki Diabełków, tylko nie mam jak wstawić.

I dziwną sytuację z ich karmicielką, panią B. , zarejestrowaną w gminie, mam.
Dałam jej 4 zgrzewki puszek. dzisiaj myślę, że na szczęście. Jak się miały kończyć wg moich obliczeń zadzwoniłam, i się od pani B. dowiedziałam, że koty ich nie chcą jeść. 8O ciekawe, bo jak ja im daję to jedzą. Kompletnie nie rozumiem o co chodzi i trochę jestem zła, bo myślałam, ze będę mogła spać spokojnie zabezpieczając , dzięki pomocy forum, oczywiście, koty w karmę.
Co gorsza, wczoraj się dowiedziałam, że pani B. rozdaje tę karmę. Tu się zagotowałam.
Chodzę teraz codziennie, żeby futerka głodne nie były, ale nie ukrywam, że trochę jestem zła na tę sytuację.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt kwi 06, 2018 21:04 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Niefajnie...A co na to Pani B mówi?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 06, 2018 21:14 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Madie pisze:Niefajnie...A co na to Pani B mówi?

Ale na co?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt kwi 06, 2018 21:30 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

N a Twoje gotowanie się za rozdawanie karmy. Na to że przy Tobie jedzą
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 06, 2018 21:33 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

O rozdawanie jeszcze nie pytałam, a o tym że przy mnie jedzą odpowiada, że przy niej nie. I tyle
:evil:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt kwi 06, 2018 21:39 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Tzn ona uważa, że koty są rozpieszcxone i że znalazły sobie lepszą stołówke gdzieś. I nie są głodne.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 07, 2018 12:30 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Pani B. nie przyznała się do rozdawania karmy. O jednej osobie wiem na pewno, więc zapytałam to usłyszałam, że no tak, ale to jedną czy dwie puszki. A oddała sześć.
W każdym razie śledztwa prowadzić nie będę, tyle że sama karmię Diabełki. Co jest dla mnie karkołomnym zadaniem, zwłaszcza jak wracam do domu w okolicach północy. No ale nie mam wyjścia.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 07, 2018 13:46 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

A już się chciałam zdziwić, że 'trochę jesteś zła'.. w sensie, że tylko trochę.. :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 07, 2018 14:12 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

morelowa pisze:A już się chciałam zdziwić, że 'trochę jesteś zła'.. w sensie, że tylko trochę.. :?

Trochę bo przezornie dałam jej 24 puszki a nie ponad 80 które dostałam dla Diabelkow. Chciałam sprawdzić jak jej będzie szło karmienie. I się dowiedziałem :evil:
Myślę że oddała 12, o sześciu wiem na bank.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 30, 2020 20:57 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Podnoszę wątek.
Szukam opiekunów wirtualnych dla Milusia i Łapka.
Karmicielka twierdzi, ze nie ma pieniędzy i nie ma czym ich karmić. Pani E., przestaje karmić z dniem 2 listopada. Moga liczyć tylko na mnie.
Obliczyłam, ze dwa koty jedzą 20dkg mięsa dwa razy dziennie, czyli dziennie 40dkg.
Będę im kupować świeże mięsko, drobne kawałki z indyka w cenie 11,50zł za kg.
40dkg x 31 dni w miesiącu to w sumie 12kg mięsa, czyli 138zł miesięcznie.
Niby nie dużo, ale mając pod opieką jeszcze działkowce plus swoje starzejące się i chorujące futerka w domu to dla mnie często nie do udźwignięcia.
Rozliczę się z każdej złotowki.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 31, 2020 7:25 Re: <3>Moje wolnozyjące..2 sierotki +1

Trudno Ci się zrobiło.. :( Czyli jeszcze trudniej...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 31, 2020 9:58 Re: <3>Moje wolnozyjące..2 sierotki +1

morelowa pisze:Trudno Ci się zrobiło.. :( Czyli jeszcze trudniej...

Dużo na głowie i to sporej odległości od siebie -działkowce są ponad 200km stąd, też czekają na jedzenie.. Moje chorowitki, wymagają opieki i leczenia bądź leków.
Napisałam o mięsie, ale jakby ktoś chciał zasponsorować chłopakom puszki animonda carny 200g to również przyjmę z ogromną wdzięcznością <3
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damian- iza71koty, Google [Bot], skaz i 202 gości