<3>Moje wolnozyjące..Milus i BurKocik. Lapcio ukochany..(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 11, 2017 13:09 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Przeogromne podziękowania dla Madie za dwa wory suchej karmy, ulubionej przez Diabełki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 18, 2017 0:44 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Zrobiłam kolejne, skromne, zamówienie mokrej karmy dla Diabełków.
I im sama daję tym razem.. Łapa Łapka super, po urazie ani śladu. Cała trójka ma się świetnie i cieszy się na mój widok. :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 25, 2017 12:08 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Dzięki zapewnionej suchej karmie futerka Diabełków są grube, lśnią i błyszczą. Koty widać, zę nabrały już trochę masy na zimę. Łapek wczoraj lekko kulał. Pewnie już ta łapa nie będzie taka sprawna i będzie się odzywać na zmianę pogody, czy większą wilgotność lub chłód powietrza.
Mój skromny zapas mokrej karmy się kończy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 07, 2018 15:02 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 17, 2018 14:06 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki plus 1...

Bardzo rzadko chodze do Diabełków. Po prostu nie mam z czym. Z trudem ogarniam swoje domowe koty.. Wczoraj poszłam, bo dostałam jakieś dodatkowe pieniadze i wzięłam im 6 puszeczek karmy. Poza tym rano spotkałam w sklepie panią Basię, miałam do niej dzwonić, aby się dowiedzieć, co słychać. Zdrowotnie koty ok, ale z karmą jest dramatycznie... Suchą mają dzięki Madie, :1luvu: :1luvu: :1luvu: , ale mokrej dostaja bardzo mało i tylko raz dziennie. Jak poszłam do nich w nocy to zobaczyłam, jak Ogusia schudła bardzo... wygląda jak przecinek. :roll: Miluś i Łapek też chudsi, ale oni i bardziej waleczni, i jedzą lepiej, bo Ogusia ciągle liże, a nie gryzie czy chwyta zabkami.
Głaskałąm Milusia i było mi po ludzku po prostu bardzo przykro. I smutno. Wspominałam sobie czasy, gdy codziennie prawie nosiłam siaty saszetek i karmiłam w nocy 14 kotów w swoim bloku i 6 i więcej u Diabełków. Głaskałam i przepraszałam...
Czy moze ktoś zamówić Diabełkom mokrą karmę? Oni potrzebują jednej puszki 200g dziennie..
Jeśli ktoś moze pomóc...
Ja tonę w długach a to co jest dobrego to fakt, że nie zaciągam nowych i pomaleńku, wyjątkowo pomału spłacam te co mam. Nawet ze swoimi kotami nie chodze do lekarza, nie mówiąc o swoich badaniach,,,
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 17, 2018 14:14 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Zamowie im karmę
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 17, 2018 14:25 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Madie pisze:Zamowie im karmę

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
ogromnie dziękuję !!!!

One lubią animondę carny wołowina (sama) lub smila albo cokolwiek innego, 200g.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 17, 2018 14:26 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Ale smutno.. :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 17, 2018 14:44 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Smutno.
Przytulam, wiem jak strasznie się czujesz.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lut 17, 2018 18:27 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Zaznaczę wątek
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob lut 17, 2018 19:14 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

ASK@ pisze:Smutno.
Przytulam, wiem jak strasznie się czujesz.

Jest okropnie. Zwłaszcza, ze nie ma jak im wytłumaczyć...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 17, 2018 19:14 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Meteorolog1 pisze:Zaznaczę wątek

Zapraszamy i witamy :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 17, 2018 19:16 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Dzisiaj Diabełkom zaniosłam mieloną wołowinkę. Kupiłam opakowanie w Biedronce. Ogusia pałaszowała aż miło patrzeć, ale Miluś był rozdarty między jedzeniem a przytulaniem się do mnie. Łapek tez zjadł.
Chciałam im zrobić zdjęcie, ale był już zmrok a one czarne i niewiele było widać...
Potem poszłam do BurKocika sprawdzić, czy byłą u niego p. Ewa. Stała miseczka z wątróbką więc kot dostał jesć. Pół opakowania wołowinki zaniosłam moim domowym.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 17, 2018 21:52 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Marzeniu, a co z zębami Ogusi?

Poprosze o przypomnieniu adresu na pw to poleci od razu karma
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 17, 2018 21:59 Re: <3>Moje wolnozyjące..3 sierotki +1...po prostu mi przykr

Madie pisze:Marzeniu, a co z zębami Ogusi?

Poprosze o przypomnieniu adresu na pw to poleci od razu karma


Było kilkanaście prób złapania Ogusi. Niestety nie wchodzi do klatki łapki...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka i 170 gości