TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 01, 2015 17:37 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

I tak wszyscy wokół:) W skrócie: maluchy mają się dobrze, cały czas szukają domku, Miki zdrowieje, też go jakiś czas temu infekcja dopadła. Na szczęście reszta zwierzaków oprócz stałych dolegliwości jako-tako zdrowa. Larysa wczoraj latała za roczną owczarką, biedna się wymęczyła:) To tak w telegraficznym skrócie:)

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Wto gru 01, 2015 19:17 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

http://olx.pl/oferta/sliczna-filigranow ... cUIEB.html

Proszę, wrzućcie to na oś czasu Justyny, to jest ogłoszenie koteczki, niedawno znalezionej.

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Czw gru 03, 2015 3:54 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

Bardzo przepraszam ze tak malo tu pisze :oops: , ale doba ma za malo godzin , szczeniaki Maciuś i Wiktor daja mi bardzo popalić :roll: , 7 mies Deizy tez jeszcze nie jest zdrowa , nowa kicia szuka domu , jest juz zaszczepiona , ale jeszcze czeka ja sterylka , Tygrysek juz jest bardzo slaby , Mati dzielnie walczy , Miki juz prawie zdrowy , jesli chodzi o infekcje bo schorzenia przewlekle sa i beda ... Niepełnosprawne tez dbaja o to abym sie nie nudziła a na dodatek mam grype i ledwo zyje , nie mam na noc sil a z psami trzeba wychodzić, obrobic zwierzaki , a taka slaba jestem :(

TYSKIE_MRUCZKI

 
Posty: 241
Od: Sob sie 31, 2013 14:29

Post » Czw gru 03, 2015 7:24 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

Oj, żeby tak można coś.. żebyś nie musiała wychodzić mając grypę czy podobne coś :( :oops:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob gru 05, 2015 5:09 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

Mocne kciuki za Was! :ok: :ok: :ok: a cos z Noemi sie dzieje? Jak Macius juz w nowym donku? :ok: :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Sob gru 12, 2015 18:38 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

morelowa pisze:Oj, żeby tak można coś.. żebyś nie musiała wychodzić mając grypę czy podobne coś :( :oops:

Niestety :( nie mam wyjścia musze z psami wychodzić, tylko raz w tyg jest miko_bs to wtedy mogę liczyć na pomoc a w razie choroby nie ma nikogo , i dlatego długo wychodzę z infekcji , jeszcze mnie trzyma :( No a przed chwilka wrócilam z Maksem , bylam z nim na dlugim spacerze , bo byłam po kości a ze mam daleko a kosci bardzo sa ciezkie to nam zeszło 2 godziny a za chwilkę musze iść wybiegać do parku Deizy , a potem Laryse a z Wiktorkiem juz chyba nie dam rady iść , w srode jade na wizytę przed adopcyjna , a Macius juz od 8 dni w DS :ok:

TYSKIE_MRUCZKI

 
Posty: 241
Od: Sob sie 31, 2013 14:29

Post » Sob gru 12, 2015 18:48 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

AgaS1987 pisze:Mocne kciuki za Was! :ok: :ok: :ok: a cos z Noemi sie dzieje? Jak Macius juz w nowym donku? :ok: :1luvu:

Dzieki za kciuki , mało to pisze bo brakuje czasu :roll:
A Noemi miała bardzo poważny atak padaczki , na szczęście leki zadziałały i nie ma trwałych uszkodzeń , Wincentego lapka nadal boli , choć juz nie tak mocno ,Tygrysek przed chwilką sie załatwił na wersalkę i to potwornie cuchnaco i rzadko , nie wiem co sie dzieje , czy to jednorazowe czy cos znów sie dzieje :( Matyldzia dzieki zastosowaniu nowych leków nie ma ataków astmy , Mikus też wrócił do świata żywych , martwi mnie ze nikt sensowny nie dzwoni w sprawie adopcji Figi, ona coraz bardziej zaprzyjaźnia sie z Jasiem i oby nie było znów dramatu jak znajdzie dom ....

TYSKIE_MRUCZKI

 
Posty: 241
Od: Sob sie 31, 2013 14:29

Post » Wto gru 15, 2015 22:01 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

wszystkiego najlepszego Justynko, zdrowia, pieniędzy i spełnienia marzeń.
Oby się dobrze działo :1luvu:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto gru 15, 2015 22:09 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

marivel pisze:wszystkiego najlepszego Justynko, zdrowia, pieniędzy i spełnienia marzeń.
Oby się dobrze działo :1luvu:

Dziekuje kochana :1luvu:

TYSKIE_MRUCZKI

 
Posty: 241
Od: Sob sie 31, 2013 14:29

Post » Pon gru 21, 2015 21:00 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

zblizaja sie swieta.... moze ktos w ramach prezentu jakiemus futrzaczkowi podaruje dom, taki na zawsze....?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto sty 12, 2016 17:31 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

Justynko bardzo mi przykroz powodu Tygryska [*];(
prztulam mocno.
wspanialy to był kocurek! paietam go i skardl moje serce od pierwszeg wejrzzenia.

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Wto sty 12, 2016 20:25 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

AgaS1987 pisze:Justynko bardzo mi przykroz powodu Tygryska [*];(
prztulam mocno.
wspanialy to był kocurek! paietam go i skardl moje serce od pierwszeg wejrzzenia.

Agus to tak bardzo mocno boli :(:(:( cholerny rak mi go zabrał [*]
Tygrysek był taki dostojny , niezależny i piękny ....

TYSKIE_MRUCZKI

 
Posty: 241
Od: Sob sie 31, 2013 14:29

Post » Wto sty 12, 2016 22:07 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

Miał u Ciebie dobre życie.
Światełko dla kocurka .
Nic nie wiedziałam, mało wiadomości od Was :-(

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Czw sty 14, 2016 17:10 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

Gdyby ktoś był zainteresowany upominkiem na dzień babci/dziadka to zapraszam na ostatnią stronę:)
viewtopic.php?f=20&t=171557&p=11355832#p11355832

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Czw sty 21, 2016 1:58 Re: TYSKIE MRUCZKI XV Etnusia za T.M. spij spokojnie kochana

Tygryska poznałam gdy był jeszcze charakter by niemal jak Czort... wiedziałam tylko, że on jest taki bo ktoś to skrzywdził nie okazując miłości... Z czasem zauważyłam zamiany w jego zachowaniu.... lagodnial.... Stawał się coraz bardziej miziasty...
Aż stał si. Islodziakiem, przylepka i calusnikiem :) Lubil byc calowany w czolko. Gdy siedział na stole twarzą do człowieka i zaczepial do miziania wystarczyło powiedziec:Tygrysku daj buziaczka, a on barankowal, nadstawial czoło do calowania. ..
to było mega słodkie <3 roztapial tym moje serce całkowicie.... przy tym był niezwykle piękny i dostojny.... te sliczne oczka....
był wspaniałym przyjacielem, cudownym kocurkiem... jak każdy z nas miał swoje za uszkami... ale był taki kochany i słodki że to nie ma znaczenia. Kochałam bardzo, kocham i kochać będę zawsze. Tygrysku. ... pozostawiles w moim sercu tak trwaly slad, ze nic go nie zatrze! Kocham Cie, nie zapomnę nigdy! Na zawsze w .ojej pamieci będziesz jak i w sercu...
Ale tęsknoty nic nie ukoi... :placz:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, jacek1982, włóczka i 264 gości