Moje tymczasy- na pomoc ukraińskim kotom str. 47

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 15, 2015 21:21 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

skąd wiedziałaś że im wyszukuję chorób? A to za wolno oddychają, a to za szybko, a to za dużo śpią, a za dużo biegają i się za szybko męczą...brak mi odpowiedniej ikonki 8)

A malce chyba czują się całkiem nieźle.

Bardzo dziękuję czarno -czarni za zakupy na bazarki i zabers za piękny bazarek z torbami i wszystkim kupującym :1luvu:
Kasa poszła na szczepienie Psotka - 45 zł, wizytę u weta z Bolusiem - 30 zł, karma babycat royal canin 4 kg - 89 zł
Razem: 164 zł

Rozliczenie w pierwszym poście.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie lip 19, 2015 11:14 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

Po odrobaczeniu Psotek poczuł się tak żle że skończyło sie wizytą u weta.
Mały dostał gorączki, początki kataru 8O , z noska się mu lało, nic chciał się bawić, tylko leżał taki biedaczek. Wetka stwierdziła bardzo wzdęty brzuszek :(
Dostał leki, probiotyki i ścisła dieta - gotowany indyk.
Dzisiaj już na szczęście Psotek czuje się świetnie - bryka jak dawny Psotek. Zrobił nawet w miarę ładną qoopkę.
UFFFFFFFFFFF
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie lip 19, 2015 12:32 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

takie gnojki podnoszą ludziom ciśnienie, co nie :) ?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie lip 19, 2015 16:50 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

czarno-czarni pisze:takie gnojki podnoszą ludziom ciśnienie, co nie :) ?



masakrycznie, stan bliski zawałowemu...a Psotek jakgdyby nigdy nic pojadł sobie teraz indyka i oddaje się kociej toalecie :twisted:

a poza tym coś się mi stało z aparatem i nie mogę go naładować :? buuu, a takie mam filmiki z malcami :mrgreen:
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie lip 19, 2015 19:58 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

https://youtu.be/FVYkwP0n3bU

https://youtu.be/kFE5zmgdBcc

Niestety zawsze coś źle klinkę na koniec i nagrywanie nie wyłącza się wtedy kiedy powinno, proszę nie zwracać uwagi, tylko zachwycać się malcami :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie lip 19, 2015 20:06 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

akcja na fotelu rządzi :)
szary olewa a biały skacze jak głupi :)
malce są git !
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie lip 19, 2015 21:12 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

Jakie cudaki :lol: Fajnie jak są dwa to zabawa na kazdym polu. Mój jak był taki malusi musiał zadowolić sie towarzystwem wilczura. Ale dawał radę nawet po nim zjeżdżać :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lip 20, 2015 7:01 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

są boskie :) ten biały to właśnie Psotek który napędził mi tego strachu...jak widać czuje się wyśmienicie :twisted:
Niestety nadal jelitka nie pracują jak powinny - znów wczoraj się zgazowały i była qoopka nie teges :?
Ważne że Psotek czuje się dobrze.

Martwi mnie bo w miejscu skąd zabrałam malce został jeszcze jeden z tego miotu, niestety nie daje się złapać. I w dodatku pojawił się jeszcze jakiś czarny malec, prawdopodobnie z miotu tej drugiej kotki. Jeszcze jednego malca na upartego mogę zabrać, chociaż to świadczy o całkowitym już braku rozsądku....
I niestety nie mam żadnych wiadomości czy już zawieźli jakąś kotkę na zabieg :? Termin mieli umówiony na zeszły czwartek...dzisiaj zadzwonię się spytać....
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Wto lip 21, 2015 20:30 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

a tu zabawa w łapki
https://youtu.be/aP02o0xtvko

a takie z nich amanciki - puszczają oczko do Ciotek

Obrazek
Boluś

Obrazek Psotuś

Boluś wczoraj został zaszczepiony!!!
Poza tym Psotek miał kontrolną wizytę i jest ok. Brzuszek już znacznie lepszy, gorączki brak, kataru też...malce czują się wyśmienicie :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Wto lip 21, 2015 20:34 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

aj law ju normalnie :)

dzięki za paczuszkę, ale super rzeczy!!!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lip 21, 2015 20:41 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

ło matko i córko jakie amanty - Berni, ależ fajne koty Ci się trafiają ;)

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lip 24, 2015 19:58 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

czarno-czarni pisze:aj law ju normalnie :)

dzięki za paczuszkę, ale super rzeczy!!!


bardzo się cieszę że się rzeczy podobają :)
O nietoperzach pamiętam :)
Ja bardzo dziękuję za wpłatę :1luvu:


Yossariana, tak zdecydowanie mam szczęście do samych cudnych kotów :201461


a teraz super wiadomość!!!!!

udało się złapać ostatniego kociaka!!! Okazał się kocurkiem, buraskiem przecudnej urody, dawno nie widziałam kotka o tak przystojnym pyszczku :) Jest największy z rodzeństwa, w porównaniu do Psotka to tak z półtora raza. Siedzi w klatce i dziczy.
W dodatku akurat byłam w delegacji w okolicy i mogłam odebrać kotka po drodze, bez konieczności jechania po niego specjalnie.

A co najważniejsze....udało się złapać jedną kotkę, wczoraj miała zabieg. Dzisiaj została odebrana z lecznicy, akurat przyjechałam po kociaka, pomogłam panu przenieść kotkę do klatki. Musi w niej posiedzieć 3-4 dni żeby wszystko się pogoiło ładne. Kotka była bardzo spokojna, zabrała się za jedzenie. Po drodze z lecznicy zrobiła co należy. Nie wiemy do końca czy to matka moich malców, ale ważne że jedna kotka już wysterylizowana.

Obrazek oto kicia już po zabiegu :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pt lip 24, 2015 20:02 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

szacunek za wszystko :)!

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lip 24, 2015 20:08 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

wielki szacunek :) i pozdrowienia od nas!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lip 24, 2015 20:27 Re: Opole, Opole - prośba o pomoc w akcji sterylizacji

szacun się należy panu gospodarzowi który bardzo się zaanagażował. Nastawia łapkę, zawiózł kotkę, odebrał, bardzo się przejmuje, a akcja trwa trochę, na pewno jest czasochłonna i wymaga cierpliwości. Ogromnie się cieszę że się udało już z jedną sterylką, że z kicią wszystko w porządku, bo to zawsze nie wiadomo czy jednak coś się nie stania. Także jak tylko kotka zostanie wypuszczona na początku przyszłego tygodnia, pan będzie sie starał łapać kolejną.

a to jeszcze tylko Boluś i Psotek w akcji na drapaku. Mam nadzieję że za kilka dni ich braciszek będzie mogł opuścić klatkę i brykać razem z nimi
https://youtu.be/ODW5gmaEQO0
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 116 gości