Moje tymczasy- na pomoc ukraińskim kotom str. 47

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 25, 2018 6:10 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

Co u nowego tymczasa?
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto wrz 25, 2018 12:44 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

Atta pisze:Ekspresowo poszło, więc Berni może myśleć o reszcie, która by się teraz chętnie do Niej wprosiła :wink:



skąd wiesz że się już coś wprosiło 8)

małe coś, co się wprosiło w niedzielę, okazało się dziewczynką. Małą, chudziutką, z wystającym kręgosłupkiem i żebrami, niedożywioną przez robale, z wychodzącymi trzecimi powiekami, z mega świerzbowcem, wszołami w futerku i biegunką. W dodatku dziką dziczą, syczącą i walącą łapką....
wczoraj był już przegląd u wetki- testy fiv/felv ujemne :) Uszy wyczyszczone, futerko spryskane, oczka zakropione.
nie wiem co pani doktor zrobiła, ale odebrałam całkiem miłą koteczkę, chyba obcięcie pazurków pozbawiło ją opcji walenia łapką :lol: :mrgreen:
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Wto wrz 25, 2018 14:26 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

Czyli zapowiada się na przytulasna dziewczynke
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt wrz 28, 2018 8:58 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

Mała chyba będzie miała na imię Brusia :) Potrafi jednocześnie syczeć i mruczeć :lol:
Wychodzi na prostą - wczoraj pierwszy raz zagrymasiła przy jedzeniu - musiałam podać inny smak puszki aby kolacja została zjedzona :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pt wrz 28, 2018 10:26 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

będzie z niej więc fajna baba!Dobrego domu życzę i zdrówka!

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt wrz 28, 2018 11:34 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

berni pisze:Mała chyba będzie miała na imię Brusia :) Potrafi jednocześnie syczeć i mruczeć :lol:
Wychodzi na prostą - wczoraj pierwszy raz zagrymasiła przy jedzeniu - musiałam podać inny smak puszki aby kolacja została zjedzona :)

Czyli charakter a kotka
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Sob wrz 29, 2018 23:56 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

Rozpieszczasz :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro paź 03, 2018 6:27 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

Brusia miewa się świetnie. Co prawda z oswajaniem idzie nam gorzej niż było z Brunonekiem, ale źle nie jest :) Wypuszczam już małą z jej kojca na cały pokój, żeby mogła sobie pobiegać i pobrykać. Uwielbia łapać sznurek i ciągnąć z całym sił. W najbliższych dniach jedziemy się zaszczepić :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Śro paź 03, 2018 23:12 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

Zapewne weterynarza pokocha na dzień dobry :201443

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie paź 14, 2018 20:16 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

A to Brusia...na początku naszej znajomości

Obrazek


a teraz wygląda tak :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mała jest już po pierwszym szczepieniu, niestety od kilku dni znów ma nieładne oczy i pokichuje. Ale apetyt i humor dopisuje.

Ale mam problem z imieniem, jakoś Brusia mi jednak nie pasuje...mówię na nią obecnie Pani Kropeczka :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie paź 14, 2018 20:23 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Pani Kropeczka

Dotka :)

zdrówka i super domu życzymy!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw paź 25, 2018 17:52 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Brunonek -nowoś

berni pisze:Obrazek


Jakie melancholijne spojrzenie... :1luvu:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie paź 28, 2018 19:56 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Pani Kropeczka

Brusia jednak jakoś tak została jednak Panią Kropeczką...powoli rozglądamy się za domkiem..


tymczasem łazienkę opanowała taka piękność.. :roll:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


szczerze powiem, to nie powinnam jej brać. Bo ludzie u których się urodziła, ani myślą wysterylizować jej matkę. Mimo że to młodzi ludzie, mieszkający w pięknym domu, to okazali się zwykłymi prymitywami, z ograniczonymi umysłami. Ale jak ją zobaczyłam, to nie mogłam jej zostawić, bo pomyślałam że chociaż jej uda się oszczędzić ciągłego rodzenia niechcianych kociąt...nie powinnam jej brać, bo w żaden sposób dla ogółu kociej nadpopulacji to nie pomoże, jej matka dalej będzie rodzić kocięta. Więc trud wyprowadzenie jej na prostą, znalezienia domu a również koszty poniesione na nią to w sumie wyrzucony czas i pieniądze. Ale no nie mogłam ją zostawić...

A kotka nigdy nie odrobaczona, nie zaszczepiona, o testach nie wspominając,ze świerzbowcem w uszach...kot który urodził się u kogoś w domu, z kotki która teoretycznie ma dom i opiekunów...nigdy nie będzie dobrze w tym kraju...
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie paź 28, 2018 20:00 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Pani Kropeczka

strasznie smutne :(
ale nie jest prawdą, że nadpopulacji to nie pomoże. ONA nie będzie rodzić i JEJ dzieci nie będą cierpieć.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie paź 28, 2018 22:01 Re: Moje tymczasy- sztuk 2-Devilek i Lolek i Pani Kropeczka

Jedno życie to cały świat
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MiltonGob, włóczka i 175 gości