SPIS KARM DLA KOTA cz. 5

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 14, 2016 23:55 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 5

Mam pytanie. Od dwóch dni kociaki nie bardzo chcą jeść tacki Miamr i Applaws. Raz im dołożyłam do mokrego jedzenia kapke jogurtu, wcinały wszystko ze smakiem. Samo żółtko też. Jednak wczoraj mokre z jogurtem pogrzebały, sprobowały i nie zjadły. Dzisiaj do mokrego dałam jogurt i żółtko. Tylko żółtko wylizane i to po jakimś czasie. Reszta stała długo. Coś tam liznęli, ale po paru godzinach wyrzuciłam do śmieci. Suche mają cały czas w miseczkach. Zastanawiam się czy to powód? Suchym się najadają i dlatego nie chcą mokrego? Do tej pory chętnie jedli mokre. Myślę co robić. Zabrać suche żeby nie było dostępne cały czas?
I jeszcze mokre dawać samo bez żółtka i jogurtu?

ulayetta

 
Posty: 144
Od: Czw lip 14, 2016 21:19

Post » Pon sie 15, 2016 13:49 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 5

dzięki za pomoc :)
czynię banerki, na przykład takie jak te poniżej. jeśli potrzebujesz - ślij PW, zaradzimy.
Obrazek Obrazek

Maupa

Avatar użytkownika
 
Posty: 3038
Od: Pon cze 04, 2012 23:38
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Post » Pon sie 15, 2016 14:38 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 5

Dzisiaj biegunka, gęsta żółta kaluża, a w niej nie jestem pewna ale chyba kaczki. Czyż bym przesadziła z żółtkiem? Może za dużo i często im dawałam? Cztery dni temu dostali pierwszy raz pastę na odkłaczanie Bezo-Pet, pół dawki 3g czyli 1ml w strzykawce. Może to być potej paście? Może kilka dni diety na suchym?

ulayetta

 
Posty: 144
Od: Czw lip 14, 2016 21:19

Post » Wto sie 16, 2016 10:57 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 5

ulayetta, żółtka i jogurtu nie podaje się codziennie, zwłaszcza młodym kotkom. To ma być raczej dodatek, smakołyk raz na jakiś czas. Pastę Bezo-Pet podawałam swoim kotom, ona na pewno nie wywołuje takich sensacji (a już na pewno nie po 4 dniach). Ja bym zabrała koty do weterynarza, bo przy biegunce mogą się łatwo odwodnić. Sprawdź też daty przydatności mokrego jedzenia.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 16, 2016 12:39 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 5

Kolejna szósta część wątku tutaj :arrow: viewtopic.php?f=1&t=176356

ulayetta

 
Posty: 144
Od: Czw lip 14, 2016 21:19

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka i 189 gości