SPIS KARM DLA KOTA cz. 5

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 31, 2015 8:11 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Tynusia pisze:
Polina pisze:
Tynusia pisze:
Ja też mam problemy z moim kocurkiem grymasi na mokre próbowaliśmy GranataPet, Animonda Carny, CatzFinefood i Smilę. Już się cieszyłam że Smilą się zajadał zamówilam mu drugi raz i strajk może leżeć cały dzień i nic wymiecie wszystko co ma z suchej karmy i tyle. No i w końcu go rozgryzłam hihi i znalazłam jedzonko co jak narazie wcina. i nie chodzi specjalnie o jakąś firmę tylko konsystencję jedzenia. Te co wymieniłam to wyglądają jak mielonki i to mu chyba nie podchodzi ale za to karmy gdzie jest czysty filecik czy to z kurczaka czy kawałki rybek to miska naprawde jest wylizana hehe. Próbowałam Cosma Thai i Feline Porta 21 może spróbuj coś z tych karm :)

Porty 21 nie przerabiałam (i tego spróbuję), ale filetówki znam doskonale, próbowałam wielu firm :) Wylizuje tylko ten rosołek, mięsko zostaje.


A próbowałaś Petite Cuisine? Też filetówka ale inna niż applaws, cosma itp
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 933
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Nie maja 31, 2015 9:15 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Tynusia pisze:
Polina pisze:
Tynusia pisze:
Ja też mam problemy z moim kocurkiem grymasi na mokre próbowaliśmy GranataPet, Animonda Carny, CatzFinefood i Smilę. Już się cieszyłam że Smilą się zajadał zamówilam mu drugi raz i strajk może leżeć cały dzień i nic wymiecie wszystko co ma z suchej karmy i tyle. No i w końcu go rozgryzłam hihi i znalazłam jedzonko co jak narazie wcina. i nie chodzi specjalnie o jakąś firmę tylko konsystencję jedzenia. Te co wymieniłam to wyglądają jak mielonki i to mu chyba nie podchodzi ale za to karmy gdzie jest czysty filecik czy to z kurczaka czy kawałki rybek to miska naprawde jest wylizana hehe. Próbowałam Cosma Thai i Feline Porta 21 może spróbuj coś z tych karm :)

Porty 21 nie przerabiałam (i tego spróbuję), ale filetówki znam doskonale, próbowałam wielu firm :) Wylizuje tylko ten rosołek, mięsko zostaje.


No to ładna kombinatorka Ci się trafiła hihi mam nadzieję że znajdziecie wspólnie jakąś odpowiednią karmę a jak nie to dawaj jakiś dłuższy czas samą sucha może potem jej się zachce czegoś innego :)

Ja nie tracę nadziei, choć czasami sił brakuje :roll:

Polina

Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Od: Sob sty 17, 2015 14:58

Post » Nie maja 31, 2015 9:17 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

boguska_t pisze:
Tynusia pisze:
Polina pisze:
Tynusia pisze:
Ja też mam problemy z moim kocurkiem grymasi na mokre próbowaliśmy GranataPet, Animonda Carny, CatzFinefood i Smilę. Już się cieszyłam że Smilą się zajadał zamówilam mu drugi raz i strajk może leżeć cały dzień i nic wymiecie wszystko co ma z suchej karmy i tyle. No i w końcu go rozgryzłam hihi i znalazłam jedzonko co jak narazie wcina. i nie chodzi specjalnie o jakąś firmę tylko konsystencję jedzenia. Te co wymieniłam to wyglądają jak mielonki i to mu chyba nie podchodzi ale za to karmy gdzie jest czysty filecik czy to z kurczaka czy kawałki rybek to miska naprawde jest wylizana hehe. Próbowałam Cosma Thai i Feline Porta 21 może spróbuj coś z tych karm :)

Porty 21 nie przerabiałam (i tego spróbuję), ale filetówki znam doskonale, próbowałam wielu firm :) Wylizuje tylko ten rosołek, mięsko zostaje.


A próbowałaś Petite Cuisine? Też filetówka ale inna niż applaws, cosma itp

Nie, tego jeszcze nie próbowałam. Będę szukać gdzie to można kupić.
Czy to o tę karmę chodzi?
http://www.petitecuisine.com/

Polina

Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Od: Sob sty 17, 2015 14:58

Post » Nie maja 31, 2015 10:13 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Polecana była thrive ( nie pamiętam gdzie na forum). Terra faelis, jest ciekawa. Droższe karmy to są.
Może mieszaj lepszą z gourmetem albo z winstonem ? Ja tak robiłam. Na niewiele się zdało, bo jak wyczuwały lepszą karmę (mięsną), to od razu odwrót od miski.
Jednak warto próbować. Później jechaliśmy tylko na gourmetach :oops: i winstonach. Sosiki były zjadliwe.

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Nie maja 31, 2015 10:42 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Polina pisze:
boguska_t pisze:
Tynusia pisze:
Polina pisze:
Tynusia pisze:
Ja też mam problemy z moim kocurkiem grymasi na mokre próbowaliśmy GranataPet, Animonda Carny, CatzFinefood i Smilę. Już się cieszyłam że Smilą się zajadał zamówilam mu drugi raz i strajk może leżeć cały dzień i nic wymiecie wszystko co ma z suchej karmy i tyle. No i w końcu go rozgryzłam hihi i znalazłam jedzonko co jak narazie wcina. i nie chodzi specjalnie o jakąś firmę tylko konsystencję jedzenia. Te co wymieniłam to wyglądają jak mielonki i to mu chyba nie podchodzi ale za to karmy gdzie jest czysty filecik czy to z kurczaka czy kawałki rybek to miska naprawde jest wylizana hehe. Próbowałam Cosma Thai i Feline Porta 21 może spróbuj coś z tych karm :)

Porty 21 nie przerabiałam (i tego spróbuję), ale filetówki znam doskonale, próbowałam wielu firm :) Wylizuje tylko ten rosołek, mięsko zostaje.


A próbowałaś Petite Cuisine? Też filetówka ale inna niż applaws, cosma itp

Nie, tego jeszcze nie próbowałam. Będę szukać gdzie to można kupić.
Czy to o tę karmę chodzi?
http://www.petitecuisine.com/

Tak to ta karma ale w Polsce dostępne są na chwilę obecną tylko małe puszki 85g.
tu mam recenzję tej karmy:
http://kocialkowo.blogspot.com/2015/02/nowa-smakowita-karma-na-polskim-rynku.html
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 933
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Nie maja 31, 2015 15:02 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

gatiko pisze:Polecana była thrive ( nie pamiętam gdzie na forum). Terra faelis, jest ciekawa. Droższe karmy to są.
Może mieszaj lepszą z gourmetem albo z winstonem ? Ja tak robiłam. Na niewiele się zdało, bo jak wyczuwały lepszą karmę (mięsną), to od razu odwrót od miski.
Jednak warto próbować. Później jechaliśmy tylko na gourmetach :oops: i winstonach. Sosiki były zjadliwe.

Winstona, Felixa, Sheby itp. też nie ruszy :D, Thrive - to samo. Z mokrego jedynie filetówka Zooplusa. Zje tak.... 1/4 puszki 70 g, reszty już nie tknie. Pasztetów nawet nie poliże. Jak podawałam z ręki to uciekała, jak rzucałam z wysokości podbiegała, wąchała i odchodziła. Ja naprawdę wiele metod już stosowałam.

Polina

Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Od: Sob sty 17, 2015 14:58

Post » Nie maja 31, 2015 15:04 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

boguska_t pisze:Tak to ta karma ale w Polsce dostępne są na chwilę obecną tylko małe puszki 85g.
tu mam recenzję tej karmy:
http://kocialkowo.blogspot.com/2015/02/nowa-smakowita-karma-na-polskim-rynku.html

Dziękuję. Poczytam, kupię. Będę próbować wszystkiego.

Polina

Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Od: Sob sty 17, 2015 14:58

Post » Nie maja 31, 2015 15:27 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Polina pisze:
gatiko pisze:Polecana była thrive ( nie pamiętam gdzie na forum). Terra faelis, jest ciekawa. Droższe karmy to są.
Może mieszaj lepszą z gourmetem albo z winstonem ? Ja tak robiłam. Na niewiele się zdało, bo jak wyczuwały lepszą karmę (mięsną), to od razu odwrót od miski.
Jednak warto próbować. Później jechaliśmy tylko na gourmetach :oops: i winstonach. Sosiki były zjadliwe.

Winstona, Felixa, Sheby itp. też nie ruszy :D, Thrive - to samo. Z mokrego jedynie filetówka Zooplusa. Zje tak.... 1/4 puszki 70 g, reszty już nie tknie. Pasztetów nawet nie poliże. Jak podawałam z ręki to uciekała, jak rzucałam z wysokości podbiegała, wąchała i odchodziła. Ja naprawdę wiele metod już stosowałam.

U mnie dłuuugo było to samo. Zanim doszło do tego, ze sos był z gourmeta wylizany,, to ho hooo. :-) Póżniej podchodził pasztet z tunczyka ( gourmet ). Ale ale, wcale to nie znaczy,że zostawała zjadana 1 puszeczka na raz, przez 2 kociaki :evil: Bywało,że na 2 dni wystarczała, a nawet na 3 :strach:
Trzeba czasu, czasu, czasu i cierpliwości. :ok:

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pon cze 01, 2015 10:58 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Petite Cuisine koty sie zajadaja i zapach tez ma przyjemny.

marcelkaaa07

 
Posty: 66
Od: Wto lut 24, 2015 21:00

Post » Pon cze 01, 2015 15:19 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Od trzech tygodni przestawiam koty na Porta 21 z Orijena. Jest dobrze. A zamiany musiałem dokonać, bo niestety w portfelu trochę pustawo się zrobiło...

natalian

 
Posty: 846
Od: Śro sty 16, 2013 12:04

Post » Pon cze 01, 2015 19:21 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Tańsze od Orijena a tez składem fajne jest GranataPet, Applaws, Canagan, ProNature Hollistic polecam :)

marcelkaaa07

 
Posty: 66
Od: Wto lut 24, 2015 21:00

Post » Pon cze 01, 2015 22:57 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Applaws jest tańszy, ale Granata i Canagan wydają mi się droższe.
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25

Post » Wto cze 02, 2015 14:16 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Słuchajcie, czy Wasze koty gryzą czy tylko przełykają PON Meadowland Mix?

Polina

Avatar użytkownika
 
Posty: 375
Od: Sob sty 17, 2015 14:58

Post » Wto cze 02, 2015 14:34 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Luśka łyka.
Chamstwo zawsze najgłośniej wrzeszczy, obraża, pogardza. Bo nic innego nie umie.

Belka na pokładzie - Jezebel w UK

kwiat groszku

Avatar użytkownika
 
Posty: 9754
Od: Nie wrz 13, 2009 19:15
Lokalizacja: Kamienny Krąg, Wielka Brytfannia

Post » Wto cze 02, 2015 15:27 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 4

Polina pisze:Słuchajcie, czy Wasze koty gryzą czy tylko przełykają PON Meadowland Mix?

Moje większość chrupek łykają. Część rozgryzają.
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot] i 260 gości