Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 24, 2021 17:41 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Madie a co z wejsciem do budek nie tak było?
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lut 25, 2021 9:50 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Prakseda pisze:Madie a co z wejsciem do budek nie tak było?

wszystko ok,ale prosiłam by Madie podkleiła jeszcze na chwilę kotarkę,bo chyba za szybko zdjęłam Twoje podklejenie taśmą i koty nie bardzo chcą wchodzić do środka...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lut 25, 2021 21:10 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

tabo10 pisze:
Prakseda pisze:Madie a co z wejsciem do budek nie tak było?

wszystko ok,ale prosiłam by Madie podkleiła jeszcze na chwilę kotarkę,bo chyba za szybko zdjęłam Twoje podklejenie taśmą i koty nie bardzo chcą wchodzić do środka...


Moze maja gdzieś wejście do piwnicy, gdzie cieplej.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lut 25, 2021 21:19 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Nie mam pojęcia. Biegną gdzieś koło altanek działkowych. Gdzie dalej nie wiem,ale zawsze dośc szybko wychodzą na kićkanie,więc nie są daleko.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 28, 2021 10:12 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Jak sytuacja tych kotów Madie?
Chciałam prosić wilber o przeslanie ścinków polarowych (zapłacę za przesyłkę)dla p.Franciszka,może i poprosić na Odolany?
viewtopic.php?f=1&t=213134,
wiesz w jakim są stanie te z zeszłego roku? Wszystko do wywalenia raczej?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 28, 2021 18:15 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

sprawdzę i dam znać w tym tygodniu jeszcze
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 04, 2021 8:14 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

:?:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon paź 04, 2021 11:58 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Nie dałam rady. Wybieram sie dziś lub jutro wieczorem. Napisze
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 04, 2021 12:52 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Nie czekałam. Polar zamówiłam.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob paź 09, 2021 22:07 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

tak pro forma, żeby inni czytający wiedzieli.

byłam u kotów, budki w dobrym stanie, widać ze teraz nikt w nich nie spi. Zostawiłam jedzenie, suche, mokre, wodę. Wywaliłam gotowane kości kurczaka. kotów ani śladu
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 12, 2021 13:45 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Do budek i tak chciałabym zajrzeć.
Przed zimą zawsze kontroluje stan tych, które zrobiłam. Polar wymieniam na czysty i suchy.
Tabo, kiedyś się wybierzmy.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto paź 12, 2021 13:54 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Prakseda pisze:(...)
Tabo, kiedyś się wybierzmy.


ok.,choć ja już się boję tam jeździć. Dwa mce temu zabrałam z okolicy sunię od bezdomnych.Został jeszcze piesek,ale ja już nie mam gdzie upychać,u mnie nawet w toalecie na pralce obecnie tymczasuje kot zabrany w sobotę z ulicy. Na Odolanach są jeszcze 2 koty do pilnego obejrzenia,bo dawno nie widziane.Dopero wyadoptowałam młodą trikolorkę,w którą dałam się trochę wrobić (wywalona pod szpitalem),2tyg.temu oddałam po sanacji kocura innemu bezdomnemu,który się u mnie w klatce doleczał (kot,nie bezdomny :wink: )
Słowo daję,boję się z domu wychodzić :strach:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto paź 12, 2021 14:36 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Prakseda pisze:Do budek i tak chciałabym zajrzeć.
Przed zimą zawsze kontroluje stan tych, które zrobiłam. Polar wymieniam na czysty i suchy.
Tabo, kiedyś się wybierzmy.


Do budek zaglądałam, polarki niezby ubite i suche. Ale ekspertem nie jestem :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 12, 2021 20:55 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

tabo10 pisze:
Prakseda pisze:(...)
Tabo, kiedyś się wybierzmy.


ok.,choć ja już się boję tam jeździć. Dwa mce temu zabrałam z okolicy sunię od bezdomnych.Został jeszcze piesek,ale ja już nie mam gdzie upychać,u mnie nawet w toalecie na pralce obecnie tymczasuje kot zabrany w sobotę z ulicy. Na Odolanach są jeszcze 2 koty do pilnego obejrzenia,bo dawno nie widziane.Dopero wyadoptowałam młodą trikolorkę,w którą dałam się trochę wrobić (wywalona pod szpitalem),2tyg.temu oddałam po sanacji kocura innemu bezdomnemu,który się u mnie w klatce doleczał (kot,nie bezdomny :wink: )
Słowo daję,boję się z domu wychodzić :strach:


Mam podobnie. Takie atrakcje wpisane są w życie kociarzy. :wink:
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto paź 12, 2021 20:56 Re: Koty z Odolan szukają karmicieli -co dalej z kotami...?

Madie pisze:
Prakseda pisze:Do budek i tak chciałabym zajrzeć.
Przed zimą zawsze kontroluje stan tych, które zrobiłam. Polar wymieniam na czysty i suchy.
Tabo, kiedyś się wybierzmy.


Do budek zaglądałam, polarki niezby ubite i suche. Ale ekspertem nie jestem :)


To gdzie one śpią, kurcze no...

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bestol, Google [Bot], makrzy i 249 gości