wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 11, 2015 8:33 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

magicmada pisze:Czy wiemy coś o adopcji Zenka?

Ja nic nie wiem, nikt z ogłoszenia ze mną się nie kontaktował.
To Zenuś pojechał do domku???

Dobrze,że byłeś Maćku, dzięki za zdjęcia.
Przeglądałam ogłoszenia "zaginione", ale nikt podobnych kotów nie szuka, póki co.
Obrazek

mamamariana

 
Posty: 1127
Od: Wto paź 08, 2013 6:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 11, 2015 10:02 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

witam się :D :D :D

i cieszę się z dobrzejącej Twiggy :1luvu: :1luvu: :1luvu:

i powodzenia dla Frei :ok: :ok: :ok:

i fajowo jeśli Zenon pojechał do domu :kotek: :kotek: :kotek:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 11, 2015 21:40 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Freja lepiej :ok:
Nadal nie ma apetytu, zjadła tylko troszkę śmietany (doradziłam conva)
ale już nie jest apatyczna, zwiedza mieszkanie, myje się, tuli...

i mam dobre, wzruszające wiadomości z domu Cytrynka :P
jak Pani Nina pozwoli to zaraz tu wkleję :ok:



edit- czy nie lepiej, gdyby ten wątek był na KOTACH?
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 11, 2015 21:56 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Lepiej. Sorrki za pomyłkę.
Proszę Administratora o przeniesienie na KOTY.

Schronisko Łódź

 
Posty: 23
Od: Pon mar 09, 2015 8:33

Post » Śro mar 11, 2015 22:17 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

kciuki za Freję i Cytrynka:)
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Czw mar 12, 2015 0:10 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Będę zaglądać

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Czw mar 12, 2015 10:04 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Będę tu zaglądać, szczególnie, że jestem na etapie poszukiwania moich dwóch kotów!!
Mam problem ze wstawianiem zdjęć, dlatego podaję link do ogłoszenia ze zdjęciami:
http://olx.pl/oferta/zaginely-koty-ksaw ... 96ETz.html
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde

Obrazek

Diastre

Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Od: Śro mar 11, 2015 14:18
Lokalizacja: Ksawerów

Post » Czw mar 12, 2015 11:23 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Witaj Diastre,
Musisz intensywnie szukać!
może ktoś w pobliżu je przygarnął, myśląc, że są porzucone?

Wieści z cytrynkowego domu :P :
(mnie bardzo wzruszył fragment o telewizorze)
Witam Pani Tatiano,
przesyłam wieści z domu cytrynkowego, wieści dobre, może nie szałowe, ale jak najbardziej pozytywne :)
Cytruś dzień po dniu coraz bardziej się do nas przyzwyczaja, ale proces ten zachodzi raczej powolutku. Cały czas ma swoją bazę w łazience, swoje legowisko w otwartym transporterku, i całą wyprawkę dookoła - tam czuje się najbezpieczniej. Coraz więcej jednak wychodzi na mieszkanie, przebudzając się w nocy widzimy jak spaceruje sobie dookoła, po powrocie z pracy znajdujemy ślady po nim (pozrzucane pranie z suszarki, czego nasze koty nie robiły nigdy, rzeczy z półek, do których nie doskakują itd. ;)). Coraz częściej też pokazuje się przy nas - w ten weekend nawet mieliśmy zaszczyt oglądać zabawy w berka (siedzieliśmy przy śniadaniu w dość odległej części pokoju, ale jednak ;)). Jeśli idzie o relacje z kotami, to jesteśmy trochę zaskoczeni postawą Szopka, który w sumie od kilku dni dopiero przestał na Cytrynka posykiwać, ale nadal trzyma się na dystans. A to on jest właśnie bardziej towarzyski i kochający. Jest też jednak dość płochy i podatny na stres. Natomiast Dropsik - ten starszy i mądrzejszy - od początku zachowywał się bardzo ładnie w stosunku do Cytrynka, nie syczał, oglądał i obwąchiwał go ze spokojem. Cytrynek bardzo Dropsika polubił, strzela mu baranki i to z nim urządza sobie zabawy. Szopek na razie się przygląda, widać, że by chciał, ale jeszcze za wcześnie, Cytrynek raz też do niego przybarankował, ale wtedy jeszcze został obsyczany :).
Ogólnie wszystko jest na dobrej drodze, cieszymy się, że Cytrynek jest z nami, i że wszystko idzie powoli, ale bez żadnych trudnych sytuacji. Widać też po nim, że zrobił ogromne postępy, w pierwszych dniach bał się absolutnie wszystkiego, na nasz widok, uciekał jak oszalały, teraz wolnym kroczkiem się wycofuje, lub staje w miejscu. Kiedy pierwszy raz zobaczył włączony telewizor znieruchomiał przerażony na parę minut - teraz nie zwraca w ogóle uwagi. Kiedy za bardzo zbliżaliśmy się do transporterka w którym leżał - od razu stawał na baczność, teraz sobie spokojnie śpi, a nawet mogliśmy włożyć dłoń do środka i zjadł nam kurczaczka prosto z ręki :). Także cierpliwie czekamy aż przyzwyczai się do wszystkiego jeszcze bardziej i wszyscy będą w pełni szczęśliwi. Aha - póki co ładnie kuwetkuje, tylko pierwszy siuś w mieszkaniu poszedł na narzutkę, później już 100% celności, apetyt również mu dopisuje.
Na razie nie męczymy go zdjęciami i fleszami, ale jak tylko zrobi się przy nas spokojniejszy to coś podeślę.
Pozdrawiam serdecznie, trzymamy kciuki za resztę kociaków schroniskowych, żałujemy, że wszystkich nie mogliśmy zabrać, liczymy, że jak najszybciej znajdą swoje stałe domki.
Do usłyszenia
Nina

i świeżutkie, z dziś:
Od wczoraj kolejny mały postępik - wieczorem była znowu zabawa w berka - ale tym razem już 3-osobowa (w sumie to 3-kotkowa ;)). Szopuś nieśmiało trochę z boku, ale też sobie poganiał ;)
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 12, 2015 12:43 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Będę szukać, spaceruję po okolicy drąc się jak szalona, zaczepiam ludzi, u których widzę koty. Najbardziej mnie zastanawia to ich zniknięcie, jeden 14ego drugi 18ego. No i jeszcze to, że koty nie były przyjaciółmi (mieszkały w dwóch różnych domach, ale na jednym podwórku), raczej nie chodziły tymi samymi ścieżkami, każdy miał swój rewir...

Bardzo fajnie się czyta o Cytrynku!
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde

Obrazek

Diastre

Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Od: Śro mar 11, 2015 14:18
Lokalizacja: Ksawerów

Post » Pt mar 13, 2015 10:13 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 13, 2015 10:48 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Obrazek
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 13, 2015 10:52 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

W lutym też był 13 piątek.

A ja dziś bez mojego czarnego Kocisława :(

Miłego dnia!
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde

Obrazek

Diastre

Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Od: Śro mar 11, 2015 14:18
Lokalizacja: Ksawerów

Post » Pt mar 13, 2015 14:07 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Dzień dobry :)

Widzę, że piękności się pojawiły w schronisku..

Super wieści z domu Cytrynka. Jestem ciekawa jak Daga i Damianek sobie radzą. Czy udało się je oswoić. Ktoś coś wie? :) :1luvu:
Obrazek

kotaloka

 
Posty: 129
Od: Sob lis 15, 2014 17:55

Post » Pt mar 13, 2015 20:18 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Cytrynek - Super :1luvu:
Obrazek

felusia

 
Posty: 696
Od: Śro wrz 28, 2011 11:23

Post » Pt mar 13, 2015 20:39 Re: Wątek Kotów i Wolontariuszy Schroniska Łódź.

Cytrynek:)

Diastre, czy sprawdzaliście garaże, komórki, szopy w sąsiedztwie? Czy porozwieszałaś papierowe ogłoszenia? Jaki charakter miały koty?
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: DavidBlopy, JustinModia, kasiek1510 i 399 gości