PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbnik

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 04, 2017 9:32 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

Witajcie siostry czarowne! :D
Nowy miesiąc rozpoczęty więc czas na szukanie kolejnych potrzebujących.
Ja już taką znalazłam.
Zgłaszam do pomocy Tosię od Kotiny z tego wątku viewtopic.php?p=11839538#p11839538
Tosia jest jedną z wielu kotów które znalazły dom u Kotiny . Niestety zdrówko Tosi ostatnio przestało dopisywać co skutkowało najpierw jedną operacją usunięcia płata tarczycy a w ostatnich dniach drugą i usunięciu drugiego płata tarczycy. W związku z tym ,że organizm Tosi jeszcze nie przywykł do nowej sytuacji co skutkuje zachwianiem poziomu wapna i fosforu Tosia ostatnio dostała ataków padaczkowych i trafiła do szpitalika. Oczywiście nie muszę pisać jakie z jej chorobą i operacjami wiążą się koszty a reszta stada też potrzebuje jeść więc warto by było wspomóc finansowo.Pozostałe koty to Tola,Tysia, Dziunia, Tilka, Cynamon, Tymek i piesio Fituś.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 11, 2017 19:08 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

gpolomska pisze:Czyli razem 168 zł póki co.

Dzisiaj jeszcze doszło 5zł za sierpień, więc dosyłam.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Sob wrz 16, 2017 20:35 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

Mała Nala Junior chciała by się pochwalić ciociom czarownicą zaliczoną wizytą u okulisty w klinice weterynaryjnej Jacka Szulca Zgierzu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Są duże szanse ,że będzie normalnie widzieć ponieważ oczka nie są uszkodzone tylko trzeba zmniejszyć opuchliznę wynikłą z KK. Nala dostała odpowiednie kropelki i w końcu wszystko zaczyna iść ku dobremu. :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 16, 2017 21:21 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

Ewa L. pisze:Mała Nala Junior chciała by się pochwalić ciociom czarownicą zaliczoną wizytą u okulisty w klinice weterynaryjnej Jacka Szulca Zgierzu.
Są duże szanse ,że będzie normalnie widzieć ponieważ oczka nie są uszkodzone tylko trzeba zmniejszyć opuchliznę wynikłą z KK. Nala dostała odpowiednie kropelki i w końcu wszystko zaczyna iść ku dobremu. :ok:


u okulisty czyli u doktor Katarzyny Szulc? :) super by było jakby malutka widziała :)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 16, 2017 21:26 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

kociarkowaaaa pisze:
Ewa L. pisze:Mała Nala Junior chciała by się pochwalić ciociom czarownicą zaliczoną wizytą u okulisty w klinice weterynaryjnej Jacka Szulca Zgierzu.
Są duże szanse ,że będzie normalnie widzieć ponieważ oczka nie są uszkodzone tylko trzeba zmniejszyć opuchliznę wynikłą z KK. Nala dostała odpowiednie kropelki i w końcu wszystko zaczyna iść ku dobremu. :ok:


u okulisty czyli u doktor Katarzyny Szulc? :) super by było jakby malutka widziała :)

Nie wiem dokładnie u którego weta była wiem tylko że w klinice Szulca. Basia barbarados pod opieką której jest malutka napisze coś więcej jak tylko uda jej się dostać do kompa bo jak na razie z doskoku podczytuje miau z telefonu.
Też myślę ,że będzie dobrze tylko na wszystko potrzeba czasu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 17, 2017 21:11 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

Ewa L. pisze:Witajcie siostry czarowne! :D
Nowy miesiąc rozpoczęty więc czas na szukanie kolejnych potrzebujących.
Ja już taką znalazłam.
Zgłaszam do pomocy Tosię od Kotiny z tego wątku viewtopic.php?p=11839538#p11839538
Tosia jest jedną z wielu kotów które znalazły dom u Kotiny . Niestety zdrówko Tosi ostatnio przestało dopisywać co skutkowało najpierw jedną operacją usunięcia płata tarczycy a w ostatnich dniach drugą i usunięciu drugiego płata tarczycy. W związku z tym ,że organizm Tosi jeszcze nie przywykł do nowej sytuacji co skutkuje zachwianiem poziomu wapna i fosforu Tosia ostatnio dostała ataków padaczkowych i trafiła do szpitalika. Oczywiście nie muszę pisać jakie z jej chorobą i operacjami wiążą się koszty a reszta stada też potrzebuje jeść więc warto by było wspomóc finansowo.Pozostałe koty to Tola,Tysia, Dziunia, Tilka, Cynamon, Tymek i piesio Fituś.

Ewo, pakt pomaga wyłącznie kotom bezdomnym. To pierwsze zdanie i zasada naszej dziealalnosci. Lubię i szanuje Kotinowo, ale są inne formy pomocy, może któras z sióstr może pomoc i wesprzeć indywidualnie. Jako kandydat niestety nie może być przyjęta.
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Nie wrz 17, 2017 23:24 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

shira3 pisze:
Ewa L. pisze:Witajcie siostry czarowne! :D
Nowy miesiąc rozpoczęty więc czas na szukanie kolejnych potrzebujących.
Ja już taką znalazłam.
Zgłaszam do pomocy Tosię od Kotiny z tego wątku viewtopic.php?p=11839538#p11839538
Tosia jest jedną z wielu kotów które znalazły dom u Kotiny . Niestety zdrówko Tosi ostatnio przestało dopisywać co skutkowało najpierw jedną operacją usunięcia płata tarczycy a w ostatnich dniach drugą i usunięciu drugiego płata tarczycy. W związku z tym ,że organizm Tosi jeszcze nie przywykł do nowej sytuacji co skutkuje zachwianiem poziomu wapna i fosforu Tosia ostatnio dostała ataków padaczkowych i trafiła do szpitalika. Oczywiście nie muszę pisać jakie z jej chorobą i operacjami wiążą się koszty a reszta stada też potrzebuje jeść więc warto by było wspomóc finansowo.Pozostałe koty to Tola,Tysia, Dziunia, Tilka, Cynamon, Tymek i piesio Fituś.

Ewo, pakt pomaga wyłącznie kotom bezdomnym. To pierwsze zdanie i zasada naszej dziealalnosci. Lubię i szanuje Kotinowo, ale są inne formy pomocy, może któras z sióstr może pomoc i wesprzeć indywidualnie. Jako kandydat niestety nie może być przyjęta.

Ok rozumiem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 18, 2017 16:34 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

Siostry! Ostatni dzień zgłaszania!
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pon wrz 18, 2017 18:48 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

A sama zgłaszam do pomocy tymczasy u Berni, leczy, szczepi, kastruje, nie wydaje byle komu :mrgreen:
Robi dobrą robotę wiele już lat. Aktualnie ma chore malce.
Wątek: viewtopic.php?f=1&t=169436&start=405
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Czw wrz 21, 2017 12:43 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

Wrzesień ino myk przeleciał...
I obyło się bez głosowania.
Gratki dla berni.

U mnie zawirowania na całego. Ale jak zawieje, to zamiecie.
Zaczynam od zera. A przynajmniej taki mam plan.
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Czw wrz 21, 2017 13:27 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

Znowu robota?
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw wrz 21, 2017 15:51 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

villemo5 pisze:Wrzesień ino myk przeleciał...
I obyło się bez głosowania.
Gratki dla berni.

Poproszę namiary oraz info czy wysłać co jest i później ew. dosłać jak coś dojdzie, czy na koniec miesiąca razem.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Czw wrz 21, 2017 17:33 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

całość na koniec, nie zmieniajmy zasad. wyjątkowo w sytuacjach mega pilnych.
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Nie wrz 24, 2017 14:38 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

AYO pisze:Znowu robota?

Nieustająco :(
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Nie wrz 24, 2017 14:39 Re: PAKT CZAROWNIC XXXVIII - nowe konto, nowa Siostra Skarbn

shira3 pisze:całość na koniec, nie zmieniajmy zasad. wyjątkowo w sytuacjach mega pilnych.

Uwielbiam tę babkę, ale czytanie w myślach to lekka przesada
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 177 gości