Kocurek ze ZŁAMANYM OGONEM-PO AMPUTACJI . O MAŁO NIE UMARŁ

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 26, 2017 21:34 Re: Kocurek ze ZŁAMANYM OGONEM-PO AMPUTACJI . O MAŁO NIE UMA

Justyna, zapytaj weta o lek Ubretit, u nas się sprawdzał u kotów, które trzeba było odsikiwać. Jeśli można by u Maćka podawać, to daj znać, wyślę Ci bo na razie nie potrzebujemy, a mam na stanie...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Śro kwi 26, 2017 22:05 Re: Kocurek ze ZŁAMANYM OGONEM-PO AMPUTACJI . O MAŁO NIE UMA

osobiscie dla mnie możesz się czuć jak tylko chcesz
możesz też odbierać sobie to co piszę jako .... cokolwiek
generalnie mnie interesuje KOT
i jego dobrostan
z tego co piszesz, mozna go zaopiekować lepiej
więc albo skorzystasz z podanych informacji, albo będziesz się dąsać
stan pourazowy kota jest jaki jest
natomiast piszesz o cierpiącym kocie, któremu mozna pomóc przy odrobinie wiedzy i wysiłku
a nie dąsów
aby podawać metioninę, która nota bene znajduje się w upsss również najnaturalniejszym pokarmie dal kota czyli surowym mięsie, 8O
więc
aby podawać metioninę, trzeba wiedzieć jakie jest ph i jakie są kryształy
kontrolowac to na bierząco i modyfikować dawkę
przedobrzenie z metioninę poprzez brak monitoringu moczu, prowadzi do braku apetytu, sinicy, methemoglobinemii i niedokrwistości z tworzeniem ciałek Heinza, a ogólne zakwaszenie organizmu prowadzi do kwasicy metabolicznej, utraty potasu i demineralizacji kości, sprzyja/powoduje tworzenie się szczawianów wapnia - to sa kamienie.
więc zacznij mysleć i działać myśląc
a nie fochy strzelać
tytaj nie chodzi o Ciebie
tylko o KOTA
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw kwi 27, 2017 21:02 Re: Kocurek ze ZŁAMANYM OGONEM-PO AMPUTACJI . O MAŁO NIE UMA

Generalnie to zanim doszłam do tego HIllsa próbowaliśmy kilku karm Urinary i po Royalu kot dostał takiego uczulenia, że musiał nosić kołnierz przez tydzień i do dzisiaj ma ślady na uszach po zadrapaniach.
Szkoda, że tak ma, że się zatyka :-(

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka2009, Google [Bot], magnificent tree, ryniek i 518 gości