forumowa delfinka[*] i Jej koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 19, 2016 23:04 Re: Login i Bianka w najcudowniejszym forumowym domku-str.47

kocka pisze:ale zazdroszcze kociej wspólnoty , super zdjecia :201461


To kwestia czasu i cierpliwości. Początki też nie były łatwe, a Baltazar w zeszłym tygodniu na wypadek oznaczył nową roletę przy ulubionym kuchennym oknie :roll:

Kminek i Gwiazdka dadzą radę wypracować kompromisy, zobaczysz :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto gru 20, 2016 14:51 Re: Coś miłego :)

Baltimoore pisze:Pozwolę sobie poza tematem wkleić zdjęcie Baltazara, odpoczywającego po trudach socjalizacji :wink:

Obrazek

oraz porównawcze Bianki i Baltazara :)
Bianka na pierwszym planie, przez co wydaje się większa

Obrazek


no ja tam zafsze mówiem,że czarne to majom w sobie COŚ poza samym pjenknem :mrgreen: Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 20, 2016 16:36 Re: Login i Bianka w najcudowniejszym forumowym domku-str.47

Najszczyrsza prawda Tulisiu :mrgreen:

Dobrze, że Logiś jest czarny prążkowany, boby nam nie pasował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: B.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto gru 20, 2016 22:25 Re: Login i Bianka w najcudowniejszym forumowym domku-str.47

:ryk: :ryk: :ryk: niedawno mnie uświadomiono,że bure,pręgowane koty są czarne.Wciąż mnie to zadziwia i nie dowierzam 8O :D

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro gru 21, 2016 8:09 Re: Login i Bianka w najcudowniejszym forumowym domku-str.47

Znalazlam watek:)
Baltimoore zycze wszystkim kotkom takiego domu jak trojca ma u Ciebie:)
mialy duuuuzo szczescia;) Przepiekne kotki:)
Kod:
Obrazek

dora1020

 
Posty: 725
Od: Nie maja 09, 2010 21:31

Post » Nie lut 05, 2017 0:21 Druga rocznica odejścia delfinki [*}

Dzisiaj druga smutna rocznica odejścia delfinki[*] :cry:

Pamiętamy o Niej.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lut 05, 2017 8:28 Re: Login i Bianka w najcudowniejszym forumowym domku-str.47

Ty pamiętałaś jako pierwsza,mimo,że nie poznałaś osobiście. Dziękuję Ci Baltimoore.

Basiu,to było równo dwa lata temu.Dzień równie mroźny jak dziś...
Obrazek
Byłam już wczoraj,pogadałyśmy... Strasznie długo już Cię nie ma:( albo to mnie czas tak się wydłużył. Opowiadałam Ci o MisioKocie,którego razem odławiałyśmy,a teraz grzeje dupkę w swoim domku.Potem pojechałam do śmietnika,z którego go zabrałam,bo została tam reszta bezdomnych,wygłodniałych...

Potem specjalnie dla Was ,a szczególnie dla gatiko,która o nia mocno pytała :) sfotografowałam Miłkę. Nadal wylizuje brzuszek prawie do zera i łapki od wewn.Ale boki łapek porosły i Miłeczka przytyła.Złowił ją TŻ Basi i zaraz po wymuszonej sesji zwiała i się zaszłyła gdzieś. Nie wiem jak się zachowuje,nie mogłam jej poobserwować (mimo,że wczoraj byłam bez psa). Miłeczka się mnie boi i już.

Obrazek Obrazek

łysy tłusty brzuszek
Obrazek

porastająca z zewn.łapeńka
Obrazek

Obrazek

myrzapl :1luvu: postawiła bezdomnym kotom przy domu delfinki piękną budkę - stołówkę.
Dałam im wczoraj mięso wołowe i serca z kurczaka.Były trzy. Czwarty i piąty się nie zgłosił:( Nasypałam suchego i nalałam gorącej wody. Nie było ani kropelki,nawet zamarziętej:( Za to sporo mokrego,które zamarzło prawie na kość :?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lut 05, 2017 10:27 Re: Drugi rok bez forumowej delfinki[*]

Gosiu, nie mogę nie pamiętać. Nie poznałam delfinki [*] osobiście, ale mam Jej koty: pupilka Logisia,który zdobył status rezydenta i Diankę- Biankę, odnalezioną cudem przez Nią po jednej z nieudanych adopcji. Jest w nich cząstka Jej obecności. Często o Niej myślę. I napotykam na Miau dawne ślady jej pomocy dla innych.
Wiem, że jest spokojna widząc, że Jej podopiecznym jest dobrze.

Przesyłam dużo ciepłych myśli dla Miłeczki :201461


Obrazek

Obrazek

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lut 05, 2017 10:48 Re: Drugi rok bez forumowej delfinki[*]

Czas leci a smutek i pustka są cały czas.
Basia była jedną z pierwszych co ze mną się skontaktowała po moim pierwszym wpisie na mia. Nie dała mi się załamać. Bo jak to bywa z pierwomiauczkami, cudu oczekiwałam.
Pomogła bardzo w poszukwaniu Mikuni.
To dzięki Basi uwierzyłam na 100% w siły nadprzyrodzone.Uważam ,że dzięki Niej Mikunia się odnalazła.
Basiu, Basiu... tak nam brak Ciebie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lut 05, 2017 15:01 Re: Drugi rok bez forumowej delfinki[*]

...
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 05, 2017 18:21 Re: Drugi rok bez forumowej delfinki[*]

Nie pisałam, ale przed świętami do Basi dołączył Jej Maciuś - był kotem niedotykalnym, z kamieniami moczowymi, ratowałam go ile się dało....
Przez ostatnie tygodnie nie dawało rady opanować krwiomoczu, Maciuś siedział skulony pod krzesłem, nie było jak mu pomóc....

Brakuje mi bardzo tego mądrego, pięknego kocurka....
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 05, 2017 18:56 Re: Drugi rok bez forumowej delfinki[*]

kalewala,bardzo dziękuję Ci za te prawie dwa lata dla Maciusia :201494 . Wiem,że masz dużo bezdomniaków,problemów,interwencji,dużo robisz.
Szkoda jednak,że nawet nie dałaś znać ,że z Maciusiem jest tak źle...Bardzo przykro.
Maciusiu [*]

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lut 06, 2017 9:13 Re: Drugi rok bez forumowej delfinki[*]

Wstyd :oops: Zapomniałam o rocznicy.

Basiu [*]
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon lut 06, 2017 15:31 Re: Drugi rok bez forumowej delfinki[*]

Baltimoore pisze:
Obrazek


Niebywale piękne zdjęcie Bianki. Jak profesjonalne! Wreszcie widać całego kota,a nie tylko kontur lub czarną plamę.To wielka sztuka tak pięknie uchwycić w kadrze czarne futro!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lut 07, 2017 13:20 Re: Zostały Login i Bianka - dziękuję Baltimoore

Żegnaj Maciusiu [*] , bądź szczęśliwy z dlefinką [*] za Tęczowym Mostem.
Smutno bardzo, że odszedł.

Kalewala ja także dziękuję Ci za opiekę nad Maciusiem.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, makrzy i 276 gości