Wasze doświadczenia kontaktu kota z innymi zwierzakami

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 31, 2015 16:44 Wasze doświadczenia kontaktu kota z innymi zwierzakami

Na początek chciałabym się przywitać.
Mam nadzieję, że to właściwy dział, bo mam wrażenie, że temat pasuje co najmniej do kilku z nich.


Tak jak w temacie chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia z pierwszych kontaktów kota lub kotów z innymi zwierzętami.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kotem bengalskim (w trochę późniejszym czasie również nad nibelungiem) i nie wiem, na co w ogóle się przygotować.
Mam roczną parkę królików (po zabiegach sterylizacji), akwarium z krewetkami oraz terrarium i formikarium (choć tu raczej w grę wchodzi jedynie dokładniejsze zabezpieczenie kabli).
Samiczka jest trochę terytorialna po przejściach z małym dzieckiem (stamtąd została przeze mnie zabrana), natomiast samiec kocha cały świat i nigdy nikogo jeszcze nie ugryzł.
Ma ktoś doświadczenie w podobnych relacjach? Obie strony są w stanie jakoś współżyć?
Sama kiedyś miałam naraz psa oraz królika-znajdę, którego ten wychował i przez wiele lat żyły ze sobą szczęśliwe. Koleżanka miała również podobną relację królinki z kotem przybłędą.

Co z kuwetami?

Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedzi. :)

lethant

 
Posty: 1
Od: Czw sty 29, 2015 14:28



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 247 gości