PALUCH 12! MRAU. Kotów jest już ponad 100 :( Pomocy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 25, 2015 18:27 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

Szlag by ich trafił. Zwracających. Mam nadzieję, że z tego samego powodu trafią w przyszłości do domu starców. :evil:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magdar77

 
Posty: 4892
Od: Wto sty 08, 2013 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 25, 2015 18:30 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

magdar77 pisze:Szlag by ich trafił. Zwracających. Mam nadzieję, że z tego samego powodu trafią w przyszłości do domu starców. :evil:


To samo powiedziałam tym facetom, ale się bardzo obrazili. Ponoć "nie znam sytuacji" :twisted: Może nie znam, ale moje koty też potrafiły chorować i mają dom.
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Nie sty 25, 2015 18:35 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

Zen chorował blisko rok pobytu u mnie. I nie był to katar. Nie da się ukryć, że nie znam sytuacji i szczerze mówiąc nie muszę, żeby źle im życzyć. ;-) Taka jestem pozbawiona empatii i zrozumienia dla człekopodobnych i zgodnie z postanowieniem noworocznym zamierzam się tego trzymać :twisted:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magdar77

 
Posty: 4892
Od: Wto sty 08, 2013 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 25, 2015 18:39 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

Dante i Beatrycze :1luvu: . Cudownie!
Wszystkie adopcje cieszą.

I wielki żal z powodu zwrotu.
Pamiętam tych dwóch chłopaków, którzy wzięli te koty.
Mieli już kota z Palucha. Ciężko chorego. Po długim leczeniu w wieku kilkunastu lat kot umarł.
Mówiłyśmy z Asią o konieczności przebadania, odrobaczenia tej dwójki, itp. Mówiłyśmy, że koty mogą w domu zaglucić. Powiedzieli, że wiedzą i że liczą się z tym, bo poprzedniego kota też musieli po schronisku wyprowadzić na prostą.
Myślę, że tu nie chodziło o chorobę, tylko jakieś ich prywatne sprawy.

Mam nadzieję, że podobnie jak w przypadku innych zwrotów z powodu choroby, również te koty trafiły od razu na A1.
Jeśli tak to szybko powinny pójść do domu. Oby dobrego.

Zwroty zazwyczaj idą falami. Oby po Marcelu, Sacii i tej dwójce limit się wyczerpał :ok: .
I mimo wszystko, przy tej ilości adopcji wbrew pozorom zwrotów nie jest dużo. Jakkolwiek by to brzmiało.
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 25, 2015 20:31 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

boniedydy pisze:
magdar77 pisze:Szlag by ich trafił. Zwracających. Mam nadzieję, że z tego samego powodu trafią w przyszłości do domu starców. :evil:


To samo powiedziałam tym facetom, ale się bardzo obrazili. Ponoć "nie znam sytuacji" :twisted: Może nie znam, ale moje koty też potrafiły chorować i mają dom.


Bardzo Ci dziękuję. Zawsze chcialam wygarnąć zwracającym kota, ale z róznych powodów tego nie robiłam.
Dodam tylko, że z tego domu starców ich po kilku dniach zwrocą niewiadomogdzie z powodu załatwiania się pod siebie. :evil: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 25, 2015 21:17 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

A ja się dziwię, co mi się wątek nie pojawia - a tu już kolejny założony, a ja przegapiłam... :oops:

Cieszę się z adopcji i z takiej małej ilości kotów w schronisku. Oby do czasu "nalotu" maluszków ze schronu wyszło ich jak najwięcej!

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie sty 25, 2015 23:54 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

Doskonale pamiętam zwróconego dziś z jednego domu razem z Jimmy' m Charliego 470/14.To słodziak nad słodziaki ,kot -marzenie.Żaden kot nie powinien wrócić do schroniska ,ale Jego zwrot zabolał szczególnie.Niech tych,którzy Jego i Jimm'ego oddali szlag...Mam nadzieję,że we wtorek zobaczę i Charliego i Jimm'ego w A1 i szybciutko znajdą domy,na jakie zasługują.
A wszystkim dzisiaj adoptowanym dużo szczęścia w Ich WŁASNYCH,OSOBISTYCH domach. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pon sty 26, 2015 7:23 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

Basiu, bądź spokojna o Charliego 726/14. Jest w domu.
470/14 to kotka. Od samego początku bardzo pechowa :( .
viewtopic.php?f=1&t=164867&start=900
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 26, 2015 11:58 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

Jakoś ze zdjęcia wydawało mi się,że to Charlie,a nie sprawdziłam numerów. Dobrze,że choć On nadal ma dom.Ale Koteczki 470/14 i Jimm'ego bardzo żal.Niech choć tym razem Im się poszczęści i szybko znajda dom(y).Trzeba szybko Ją nazwać,niech nie będzie bezimienna,może to Jej pomoże w szybkim znalezieniu domu-choć Jimm'emu to,że ma imię nie pomogło.Moje propozycje imion dla Niej: Klaudynka,Julcia,Marlenka,Lilusia,Inka,Tola,Balbinka,Ada,Tosia,Bisia,Mikusia,Pusia,Pysia,Milenka,Tusia,Karusia,Majeczka,Tina,Bazia, Pola.A może całkiem inaczej ?
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pon sty 26, 2015 23:17 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

Obrazek

to jedno z pomieszczeń kociarni we Wrocławiu . Jutro postaram się opisać swoją wizytę w schronisku .pozdrawiam .Q.
Obrazek

kuba.kaczor13

Avatar użytkownika
 
Posty: 11600
Od: Pon lis 05, 2012 20:32
Lokalizacja: gdzieś koło Kutna.

Post » Pon sty 26, 2015 23:32 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

To normalny sadyzm zamieszczać takie zdjęcie przed moją jutrzejszą wizytą Na Paluchu. :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto sty 27, 2015 0:53 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

kuba.kaczor13 pisze:Obrazek

to jedno z pomieszczeń kociarni we Wrocławiu . Jutro postaram się opisać swoją wizytę w schronisku .pozdrawiam .Q.

Ale to kociarnia czy palmiarnia? :roll:

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Wto sty 27, 2015 7:28 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

kuba.kaczor13 pisze:Obrazek

to jedno z pomieszczeń kociarni we Wrocławiu . Jutro postaram się opisać swoją wizytę w schronisku .pozdrawiam .Q.


Wow!! tylko tak mogę, ciekawe jak pokoje w takim razie.
Obrazek

sonata

 
Posty: 717
Od: Czw wrz 23, 2010 13:00

Post » Wto sty 27, 2015 8:48 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

A ja myślałam, że koty wykluczają kwiaty :mrgreen: .
Czekam na więcej info :D .


I stało się, adoptowany 18.01. Stefan nareszcie wczoraj pojechał do domu! :P

Pamiętacie Diesla? On już był martwy, ale jakimś cudem przeżył. Potem zaglucił i taki pojechał do swojego domu. W niedzielę minął rok od tej adppcji. Wieczorem wstawię zdjęcia.
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 27, 2015 8:52 Re: PALUCH 12! MRAU. Opuszczone koty proszą o pomoc!

:D Stefan! :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 123 gości