Wiejskie Kociambry-nadszedł czas kastracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 29, 2018 8:53 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Jak dobrze, że Jajeczka tu napisała, to cudowny człowiek, empatyczny i z ogromną wiedzą!
Majeczko kochana dziėkuję Ci za to, że jesteś. :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie lip 29, 2018 9:06 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

kropkaXL pisze:Jak dobrze, że Jajeczka tu napisała, to cudowny człowiek, empatyczny i z ogromną wiedzą!
Majeczko kochana dziėkuję Ci za to, że jesteś. :1luvu:


Może być Jajeczka :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Nie lip 29, 2018 10:56 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

O matko! telefon pisze co chce(słownik)
No przecież Majeczko miało być :oops:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie lip 29, 2018 17:55 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

kropkaXL pisze:O matko! telefon pisze co chce(słownik)
No przecież Majeczko miało być :oops:


Też fajnie :ryk:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto lip 31, 2018 7:17 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

:cry:
Hannah12 pisze:Bardzo współczuję bólu. Wiem przez co przechodzisz.


Haniu,osiemnaście lat bólu po spieprzonej operacji.
Myślałam że już gorzej nie będzie,a tu takie coś

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto lip 31, 2018 7:32 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Axa76 pisze:Temu, co w tym szpitalu na neurologii plotą, to w ogóle nie ufaj ;) Mojego męża wypuścili niezdiagnozowanego i z lekiem, który nie tylko wcześniej już nie pomagał, ale w ogóle nie był dostosowany do przyczyny dolegliwości (bo takiej choroby, na która pomagał, nie stwierdzili). Całe szczęście, że samo przeszło, bo nie wiem, co byśmy zrobili.


Masz rację,z tym diagnozowaniem to tam kiepsko.Leżała ze mną kobieta z SM,miała okropny ból szyjnego.Ogólnie czuła się fatalnie.Codziennie słyszała od lekarzy że histeryzuje.Zauważyłam na jej nodze charakterystyczny rumień i zwróciłam im uwagę na to.Ordynator mnie opierniczył.
Kasie wypisali do domu dwa dni później z bólem.
Wczoraj dzwoniła do mnie że leży na zakaźnym z boreliozą.
Osiemnastoletnia dziewczyna wypisana wczoraj po miesiącu leżenia,bez pełnej diagnozy z utrzymującymi się dolegliwościami
Szkoda gadać.
Dobrze że Twojemu mężowi przeszło,życzę mu dużo zdrówka

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto lip 31, 2018 7:36 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Alienor pisze:Kociamko, niezmiennie trzymamy za Twoje zdrowie :ok: :ok: :ok: :ok:


Dziękuję Kochana❤

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto lip 31, 2018 7:39 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

zuza pisze:Co za koszmar
, zeby bol poszedl precz!


Oj tak zuza,koszmar okropny
W nocy znowu się pogorszyło

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto lip 31, 2018 7:42 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

ula-misia pisze:Poczytałam wszystko. No prawie wszystko. Biedactwo. Trzymam kciuki mocno i Miłciątkowe pazurki też są zaciśnięte. Będzie dobrze!!!


Dziękuję Dziewczyny❤
Zawsze sobie tłumaczę że inni mają gorzej,że muszę wytrzymać i brać to jakoś ba klatę.

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto lip 31, 2018 7:49 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

kropkaXL pisze:Jak dobrze, że Jajeczka tu napisała, to cudowny człowiek, empatyczny i z ogromną wiedzą!
Majeczko kochana dziėkuję Ci za to, że jesteś. :1luvu:


To prawda Kasiu,ma wiedzę i empatię.Myślę że wiedzę ma wielu lekarzy,ale tej empatii nie mają.Do tego żaden nie nosił Pedra w fartuchu i nie karmił ci chwilę☺

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto lip 31, 2018 7:52 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

majencja pisze:
kropkaXL pisze:O matko! telefon pisze co chce(słownik)
No przecież Majeczko miało być :oops:


Też fajnie :ryk:


Cioteczka Jajeczka super
Terapia śmiechem też jest ważna

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto lip 31, 2018 8:36 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Witojcie Dziołszki

Jedna tura rehabilitacji za mną.Noga zaczyna się budzić,ale trzeba czasu i cierpliwości.Niestety ból jest nadal bardzo silny mimo zwiększenia dawki gabapentyny.
Od dwóch dni ćwiczę w baseniku.Woda sprawia że ból jest lżejszy☺
Ćwiczenia w wodzie są lżejsze.
Zaraz wybieram sie do lekarza na kontrole i po leki.
Potem na kinesiotaping kręgosłupa i nogi.
Mała przerwa i kolejna rehabilitacja.
Ból silny wrócił tej nocy.
Dziękuję że jesteście blisko mnie,to dodaje siły,człowiek czuje się zaopiekowanyi nie jest samotny w cierpieniu.
Rodzeństwo i dalsza rodzina jak zwykle w ciężkich dla mnie chwilach zawalają ostro.Nagle zniknęli,rozpłynęli się?
Bardzo mi smutno z tego powodu bo ja zawsze jestem dla wszystkich.
Mam Przyjaciół i to moja rodzina
Biologiczna czasem tą rodziną wcale nie jest.
Caluje Was mocno
Iwa

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy


Post » Wto lip 31, 2018 17:23 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Geny nie są ważne. Serce się liczy.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro sie 01, 2018 13:00 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Kociama pisze:
ula-misia pisze:Poczytałam wszystko. No prawie wszystko. Biedactwo. Trzymam kciuki mocno i Miłciątkowe pazurki też są zaciśnięte. Będzie dobrze!!!


Dziękuję Dziewczyny❤
Zawsze sobie tłumaczę że inni mają gorzej,że muszę wytrzymać i brać to jakoś ba klatę.

:ok: :piwa: :piwa: :piwa: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Biegaj sobie za TM kochana Misieńko [*]/26.05.2005r.-11.11.2010r./
===================================
Teraz w Twoim domku mieszka Miłka:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Prawda, że pięknota

Dom bez kota jest jak samolot bez pilota

ula-misia

 
Posty: 17144
Od: Pon lis 01, 2010 14:34
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dino&felek, ewar, Kocilla de Mru, Wojtek i 73 gości