Wiejskie Kociambry-nadszedł czas kastracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 24, 2018 21:19 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Kociamko podczytuję i mam takie przemyślenia.Nie wiem która morfine bierzesz ale Ty masz bóle tzw neuropatyczne które są qrewsko bolesne. I wtedy morfina musi być połączona z tzw koanalgetykami - wspomagaczami które powodują "ogłupienie" nerwów i lepszy efekt przeciwbólowy to są leki przeciwdepresyjne i przeciwpadaczkowe w małych dawkach.Nie potrzebnie tak cierpisz :cry:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto lip 24, 2018 21:36 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Kocham rehabilitantkę Olę - i powiedz jej o tym!

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 25, 2018 5:22 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

LimLim pisze:Kociam Królisia :1luvu:


Króliś Kocha LimLimka :1luvu:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Śro lip 25, 2018 5:22 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

MaryLux pisze:Kocham rehabilitantkę Olę - i powiedz jej o tym!


Przekażę jej dzisiaj :1luvu:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Śro lip 25, 2018 5:44 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

majencja pisze:Kociamko podczytuję i mam takie przemyślenia.Nie wiem która morfine bierzesz ale Ty masz bóle tzw neuropatyczne które są qrewsko bolesne. I wtedy morfina musi być połączona z tzw koanalgetykami - wspomagaczami które powodują "ogłupienie" nerwów i lepszy efekt przeciwbólowy to są leki przeciwdepresyjne i przeciwpadaczkowe w małych dawkach.Nie potrzebnie tak cierpisz :cry:


Witaj mejencjo kochana :1luvu:
Poczułam się bezpiecznie bo jesteś
Kochana ja mam takie plastry Transtec 70 do tego chyba te leki o których piszesz?
Escitalopram i Gabapentin 300
Ból jednak cały czas taki silny,aaa jeszcze ketonal 100 i osłonę IPP na żołądek
Mój organizm to takie wredne bydlę,osiemnaście lat przewlekłego bólu i prawie nic od bólu nie pomaga

Zaczynam się bać bo dzisiaj obudziłam się z drętwieniem i bólem,ale słabszym drugiej nogi :cry:
Sama rwa kulszowa to pikuś w porównaniu z tym bólem paskudnym
Ściskam Cię mocno
IWA

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Śro lip 25, 2018 15:02 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Czyli masz Gabapentynę 300 mg to dawka może być za mała :roll: Transtec to buprenorfina dokładnie na tzw ból podstawowy.Ale jest też w tabletkach do podawania doraźnego przy tzw bólu przebijajacym.Może poproś żeby Ci przepisali.
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro lip 25, 2018 20:17 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

majencja pisze:Czyli masz Gabapentynę 300 mg to dawka może być za mała :roll: Transtec to buprenorfina dokładnie na tzw ból podstawowy.Ale jest też w tabletkach do podawania doraźnego przy tzw bólu przebijajacym.Może poproś żeby Ci przepisali.


Będę musiała się udać prywatnie do neurologa bo na nfz kolejki jak zawsze.chyba że ten transtec w tabletkach może wypisać mi lekarka rodzinna ?
W tym dziwnym szpitalu który nie cieszy się dobrą sławą twierdzili że dawka gabapentinu jest ok ,a jednak nie mieli racji,a ja mimo że jestem twardziel,mam ochotę z bólu pierdyknąć głową w ścianę

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Śro lip 25, 2018 20:53 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Bardzo współczuję bólu. Wiem przez co przechodzisz.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57


Post » Śro lip 25, 2018 22:48 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Kociama pisze:
majencja pisze:Czyli masz Gabapentynę 300 mg to dawka może być za mała :roll: Transtec to buprenorfina dokładnie na tzw ból podstawowy.Ale jest też w tabletkach do podawania doraźnego przy tzw bólu przebijajacym.Może poproś żeby Ci przepisali.


Będę musiała się udać prywatnie do neurologa bo na nfz kolejki jak zawsze.chyba że ten transtec w tabletkach może wypisać mi lekarka rodzinna ?
W tym dziwnym szpitalu który nie cieszy się dobrą sławą twierdzili że dawka gabapentinu jest ok ,a jednak nie mieli racji,a ja mimo że jestem twardziel,mam ochotę z bólu pierdyknąć głową w ścianę

Dawka dobowa Gabapentyny przy neuralgiach jest do...3600 mg/ doba :mrgreen: więc Twoje 300 mg to tyle co kot napłakał. Wszystkie leki może wypisać rodzinny
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Czw lip 26, 2018 7:40 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Temu, co w tym szpitalu na neurologii plotą, to w ogóle nie ufaj ;) Mojego męża wypuścili niezdiagnozowanego i z lekiem, który nie tylko wcześniej już nie pomagał, ale w ogóle nie był dostosowany do przyczyny dolegliwości (bo takiej choroby, na która pomagał, nie stwierdzili). Całe szczęście, że samo przeszło, bo nie wiem, co byśmy zrobili.
Obrazek

Axa76

 
Posty: 3889
Od: Śro wrz 24, 2008 13:56
Lokalizacja: Cieszyn

Post » Czw lip 26, 2018 9:56 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Kociamko, niezmiennie trzymamy za Twoje zdrowie :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw lip 26, 2018 9:59 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Co za koszmar, zeby bol poszedl precz!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory


Post » Sob lip 28, 2018 15:09 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Poczytałam wszystko. No prawie wszystko. Biedactwo. Trzymam kciuki mocno i Miłciątkowe pazurki też są zaciśnięte. Będzie dobrze!!!
Biegaj sobie za TM kochana Misieńko [*]/26.05.2005r.-11.11.2010r./
===================================
Teraz w Twoim domku mieszka Miłka:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Prawda, że pięknota

Dom bez kota jest jak samolot bez pilota

ula-misia

 
Posty: 17144
Od: Pon lis 01, 2010 14:34
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: smoki1960 i 115 gości