Wiejskie Kociambry-nadszedł czas kastracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 22, 2018 6:53 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Grzejnik olejowy mi jeden do oddania został - ja jeżdżę busem do Cieszyna ew Bielska miałby go ktoś odebrać ? Taki płaski nie zeberkowy ale w Mucharzu mnie grzał a tam przecież nie mam ogrzewania - nie będzie ktoś jechał w tym kierunku? To ciężkie , nie opłaca się kurierem , w weekend 1-2 grudnia będę w Istebnej- może stamtąd ? Ja niestety w pracy będę wiec grupy nie mogę zostawić nawet na chwilę ( integracja

)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lis 22, 2018 12:40 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

mamaGiny pisze:Grzejnik olejowy mi jeden do oddania został - ja jeżdżę busem do Cieszyna ew Bielska miałby go ktoś odebrać ? Taki płaski nie zeberkowy ale w Mucharzu mnie grzał a tam przecież nie mam ogrzewania - nie będzie ktoś jechał w tym kierunku? To ciężkie , nie opłaca się kurierem , w weekend 1-2 grudnia będę w Istebnej- może stamtąd ? Ja niestety w pracy będę wiec grupy nie mogę zostawić nawet na chwilę ( integracja

)


Kochana miałam taki grzejnik,mówisz o tym na prąd prawda?
nie mogę włączać takich cudeniek bo instalacja nie wytrzymuje niestety ,kable z lat przedwojennych jeszcze :oops:
przez ten grzejnik miałam pożar łazienki i jakikolwiek prąd muszę tam ciągnąć przedłużaczem bo gniazdka wypaliło.
Podarowałam go starszej Pani która odwdzięczyła się karmą dla zwierzaków

Bardzo dziękuję że pomyślałas o mnie,może ktoś kto ma sprawna instalację przyjmie skoro Ci już nie jest otrzebny

Ściskam mocno Gosiu :1luvu:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Czw lis 22, 2018 12:45 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

MaryLux pisze:Pani Baziowa <3



Kochana jest :D bardzo dobra matka tej bandy baziorów co co rano drą japy o jakieś ziarenka
bardzo mądre z nich ptaki i bardzo zgodne z innymi ptaszkami.Nigdy nie atakują innych i są bardzo grzeczne poza tym darciem ryja o świcie :lol:
Oby wszystkie szczęśliwie i zdrowo przeżyły zimę
zrobię wszystko co w mojej małej mocy by było im lżej

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Czw lis 22, 2018 12:47 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

czarno-czarni pisze:będzie lepiej zobaczysz!!


Skoro Ty tak mówisz to będzie :1luvu:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy


Post » Czw lis 22, 2018 18:19 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Jakie koty teraz są u Ciebie?

jej siostra

 
Posty: 4454
Od: Nie cze 27, 2010 11:45
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lis 23, 2018 0:23 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

jej siostra pisze:Jakie koty teraz są u Ciebie?


pod moją opieką w domu jest 12 kotów plus dziczki do wykarmienia

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pt lis 23, 2018 10:30 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

jakieś szczególne potrzeby - renal itp?

jej siostra

 
Posty: 4454
Od: Nie cze 27, 2010 11:45
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lis 23, 2018 11:54 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

jej siostra pisze:jakieś szczególne potrzeby - renal itp?

Kochana u mnie najbardziej potrzebna urinary i gastro intensinal moderate calorie
Amyladol też bardzo potrzebny.

Najważniejsza zawsze pomoc dla kotów

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pt lis 23, 2018 12:12 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Witam i o Wasze zdrowie pytam :?:

Jest kibel,ale podciekał,tacy dzisiaj fachowcy.
Jakem baba z jajami ,na czworakach z kluczem zabrałam się za dokręcenie ,solidne dokręcenie kibla.
Nie wiem co to za chłopy teraz,takie to jakieś delikatne i słabe :roll:
Działa ,ale kurcze powiem im do słuchu bo to nie przystoi tak ble jak montować.


Dzisiaj coś z tym zalanym sufitem trzeba zrobić,szafa schnie ,ale trochę popsuta przez wodę.
Stół kuchenny wygląda coś dziwnie,takie góry i doliny i sądzę że nic z niego nie będzie
położyłam obrus to zamaskuje zniszczenia,teraz stół mie jest aż tak ważną potrzebą


znajoma w sklepie odłożyła dla mnie porcje rosołowe z promocji :1luvu:
10 kilo dla dziczków i jeszcze 5 kg serduszek
będzie wyżerka wieczorem ,to rozgrzeje zziębnięte kociaki.


wiewiorki szaleją,szczególnie moja Basia
dałam im orzechów na daszek stodoly i patrzyłam jak zabierają te orzeszki,a że skleroza to moja siostra to i zapomniałam jakie Basia numery odwija
Znowu zwinne rąsie wycelowały starej durnej babie centralnie w oko :ryk:
Nic się nie uczę od kotów,które omijają orzeszkowo-szyszkową stołówkę szerokim łukiem


Kochani z całego serca DZIĘKUJĘ za wszelkie wsparcie w tym trudnym okresie jakim jest zima
liczy się każda chrupka czy puszka dla Kociastych

Ściskam Was mocno :201461

Iwa mały majsterkowicz

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy


Post » Nie lis 25, 2018 22:24 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Jestem i zycze duzo zdrowka :1luvu: :1luvu: :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Pon lis 26, 2018 12:08 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

MaryLux pisze::201461 :201461 :201461


Buziaki :1luvu:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pon lis 26, 2018 12:09 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

AgaS1987 pisze:Jestem i zycze duzo zdrowka :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Dziękuję Kochana :201461
Walczę o sprawność ,ćwiczę nawet w bezsenne noce :)

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pon lis 26, 2018 13:05 Re: Wiejskie Kociambry-Dzięki Wam jeszcze zatańczę-Dziękuję

Wczorajszy dzień był niesamowity

Przyjechał Mikołaj,a właściwie Mikołaj z Reniferem,co fajne to to że sanie prowadził Mikołaj ,a Renifer był płci żeńskiej :D
Reniferka o przepięknym uśmiechu ,a Mikołaj z fajną brodą ,zupełnie jak Rumcajs był :wink:
korciło by zapeść warkoczyki na tej brodzie no ale nie wypadało pchać łap do brody Mikołaja.

Zatkało mnie gdy wyszli z sań no i oczywiście widząc dobro w ich oczach się rozbeczałam,a przecież diabła z nimi nie było :lol:
Zapytali czy byłam grzeczna bo jak nie to rózga
oczywiście nakłamałam że byłam grzeczna bo ja to grzeczna nie jestem raczej


matko z córką i kochanką 8O obdarzyli mnie takimi prezentami że mi opadła szczęka
mam ciepłą kołdrę i śliczną podusię ,pościel i polar ,a kurtkę taką o której mogłam se tylko pomarzyć

Było za krotko,ale tak miło że będę pielęgnować każdą chwilę,było też sporo śmiechu
Koty okazały się być niegościnne,myślę że pomyślały że to hydraulicy albo co?

W kuchni było ciepło bo nagrzałam kuchenką i piecykiem gazowym :D
fajnie było



FElunia piękna Reniferko ,Maćku wyjątkowy Mikołaju
Dziękuję Wam z całego serducha :1luvu:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510 i 273 gości