Wiejskie Kociambry-nadszedł czas kastracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 11, 2019 9:32 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

:ok: :ok: :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław




Post » Śro sty 16, 2019 13:19 Re: Wiejskie Kociambry-Dziękuję Kochane Mikołaje :)Czaruś :(

Króliś tulaka przesyłam.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw sty 17, 2019 15:07 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

Witojcie Wszyscy :1luvu:
Limku tulak to super sprawa więc się tulam do Ciebie :D


dzisiaj w plusie i zwały śniegu się topią.Okropne śnieżyce i ogromne ilości białego goowna wypompowały ze mnie siły.
Łopatowani i łodkidowani śni mi się po nocach.Na działkę do kotów było tak trudno dotrzeć,bramka zablokowana więc postanowiłam z tym moim kulasem wejść przez płot.
Koty nakarmione ,wszystko ogarnięte,ale noga i galoty poszarpane łomatko.

jak już emocje opadły i stwierdziłam że żyję ,to cała ja rozczulała sie nad galotami ,zapominając że udo krwawi i woła o pomoc :roll:
Damy radę ,kiciora się zagoi .

Sprawa kota MC stoi w miejscu,ważne że bezpieczny i śpi w łóżku nie na balkonie.
Synek ma super opiekę i dużooo mizianek.
Bez papierów nic się nie dowiemy,muszę wiedzieć która to hodowla dokładnie.

Dziczki zaczęły smarkać ,w nocy mrożno .
do domu pchły przywlokłam i szlag mnie trafia jak nie wiem co
powiem Wam że pchły nawet w wiejskim markecie skakały ostatnio.


mam ogromne manko w spaniu,czuwałam w te śnieżyce,dokładałam zwierzakom wszelkim jedzonko bo to był ciężki czas na przeżycie.

Oby zbyt szybko się nie ocieplało bo potok już bardzo wezbrał,jeśli nie spadnie deszcz to może nas nie podtopi.

Kochani Dziękuję że jesteście,myślę o Was codziennie i to też mi daje poczucie że nie jestem tu sama
Wiem nooo,wariot ze mnie,ale czasem do Was gadam cos pod nosem gdy ide do wsi
Gadam też z tym nieszczęśnym kulasem bo mózg coś nie odbiera jak trzeba tej nogi
kłócę się z tą nogą ile wlezie,gdy nie chce iść to ją zawsze zwyzywam

Gdy przychodzi załamanie to sobie nawtykam
Kociama ty stary wiejski ciulu idż bo ci zdrowym kulasem do rzici nakopię
dasz radę bo musisz
No i lezę :ryk:

Trzeb się jakoś motywować
idę wolniej,ostrożniej ,mniej pewnie ale idę i to jest najważniejsze
Może ból już nigdy nie odpuści,może już zawsze będzie mi się ciężej stawiać kroki,ale jeśli będzie chociaż tak jak jest teraz to dam radę.

Kocham Was mocno :1luvu: :201461

IWA

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Czw sty 17, 2019 15:20 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

Kociama ty stary wiejski ciulu idż bo ci zdrowym kulasem do rzici nakopię

wrzuć tłumaczenie, bo nie Ślązacy się mogą zdziwić :ryk:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sty 17, 2019 15:24 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

pacz pani, a ja pojęłam :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw sty 17, 2019 23:06 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

czarno-czarni pisze:pacz pani, a ja pojęłam :)

boś Ślązaczka: przeca Wrocek to stolica Ślunska

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 18, 2019 7:34 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

A to po śląsku jest? Kiedy mój nieżyjący już niestety ukochany wujek gadał po śląsku i podpierał się niemieckim, to fakt, ciężko było. Ale "rzyć"i "kulasy" chyba każdy zrozumie ;)

Kociamo, nie piszę, choć czytam. Śnieżnej tragedii (i związanych z nią "drobnych" problemów w obsłudze dziczków) bardzo Ci współczuję :( Kciuki mocne za zdrowie!
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt sty 18, 2019 11:58 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

Kociamko, trzymaj się ciepło i nie przejmuj tym, że mówisz do nas/nogi - jakbyś słyszała te sceny u mnie jak płynnie z rozmowy z koleżanką przechodzimy do dyskusji ze sprzętem ( i tylko zapewniamy się, że to "odwal się"czy inne uprzejmości to do programu/sprzętu było a nie do człowieka) to byś się nigdy tym nie przejmowała. Wszyscy tak mają czasami (tylko większość się nie przyzna). Słoneczka i zdrowia w ilościach przemysłowych :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt sty 18, 2019 12:39 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

MaryLux pisze:
czarno-czarni pisze:pacz pani, a ja pojęłam :)

boś Ślązaczka: przeca Wrocek to stolica Ślunska


no i rozumiemy :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sty 18, 2019 22:41 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

alessandra pisze:
MaryLux pisze:
czarno-czarni pisze:pacz pani, a ja pojęłam :)

boś Ślązaczka: przeca Wrocek to stolica Ślunska


no i rozumiemy :mrgreen:

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 19, 2019 19:22 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

mamaGiny pisze:Kociama ty stary wiejski ciulu idż bo ci zdrowym kulasem do rzici nakopię

wrzuć tłumaczenie, bo nie Ślązacy się mogą zdziwić :ryk:


No dziwej sie,jakosikej nie pytajóm coby im to wyłoślić :ryk:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Sob sty 19, 2019 19:24 Re: Wiejskie Kociambry-zasypało nas mocno,ale łopatujemy

czarno-czarni pisze:pacz pani, a ja pojęłam :)


Git dzołcha :ok:


Dziękuję Twojej Mamie za fiprex i wszelkie wsparcie :1luvu:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka i 168 gości