Wiejskie Kociambry-Sówka w Sosnowcu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 28, 2017 18:55 Re: Wiejskie Kociambry-Sówka w Sosnowcu

Iwona, co się dzieje?

MaryLux

Od: Pon paź 16, 2006 14:21

Post » Pt gru 29, 2017 14:03 Re: Wiejskie Kociambry-Sówka w Sosnowcu

Ma ktoś kontakt z Kociamą?
Maja [2005 - 2017] i Gucio [2007 - 2017]
Obrazek ObrazekMaju, Gutku, tęsknimy
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=40312
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=67449

Regata

Od: Pt sie 26, 2005 18:46

Post » Pt gru 29, 2017 18:45 Re: Wiejskie Kociambry-Sówka w Sosnowcu

Tylko przez FB. Ostatnio pogoda się dawała Kociamce we znaki, więc i energii do pisania brakło :( . Za to Sówka już w DS, z umową etc.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt gru 29, 2017 20:45 Re: Wiejskie Kociambry-Sówka w Sosnowcu

Witajcie Kochani
Przepraszam że mało piszę,wszędzie mnie pełno,a jednocześnie wszędzie za mało.Zimowy okres jest dla mnie wręcz podły.Gdyby nie Przyjaciele z Wrocławia to bym nie mogła pewnie palcem ruszyć ale dostałam od nich bardzo drogi suplement potrzebny przy fibromialgii i dzięki temu mniej cierpię
Dużo się działo.Ogromny halny łamał w ogrodzie drzewa jak zapałki,powstały straty i do dzisiaj nie mam ciepłej wody bo ogrzewacz szlag trafił podczas awarii prądu.Kobi stracił klejnoty,ale najważniejsze że oczko uratowane.Biedak musiał mieć plastykę powieki.Na rogówce utworzyła się zmiana,ale się cofa.Rudek marudzi przy jedzeniu,ale wyniki krwi ok.Białkomocz cały czas jest i dostaje kotulec semintrę.Reszta bandy odpukać ok.Dziczki grube bo wcinają jak szalone Dziękujemy Cioci FEluni za puszki dla kociastych❤ A dzisiaj Kociamicha potłukła kolana i doopsko.Gdy dochodziłam na działkę gdzie karmię grupkę dziczków,wyskoczył mi pod nogi lis.Ślisko jak diabli a ja uskoczyłam prosto na reklamówkę którą ktoś bestrosko rzucił na dróżkę.Jak pierdyknęłam swoim cielskiem o glebę to lis pewnie mało zawału nie dostał.Poradźcie dziewczyny co zrobić żeby spać.Sypiam góra cztery godziny na dobę,a to mnie bardzo wyniszcza.
Kochani życzę Wam zdrowia w Nowym Roku❤
Ściskam Was mocno
IWA-potwornie zmęczona

Kociama

Od: Czw gru 07, 2006 18:34

Post » Pt gru 29, 2017 21:59 Re: Wiejskie Kociambry-Sówka w Sosnowcu

Oj Króliś :( lubisz spory ekstremalne.

A dlaczego Ty nie spisz? Może tzw zieleniaki, ziołowe leki uspokajająco - rozluźniające by Ci pomogły.
Obrazek

LimLim

Od: Sob lut 23, 2002 20:08

[poprzednia]