Re: Dt Ola Lola cz.2 cztery rude kociaki. dwie dziewczynki!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 26, 2016 16:39 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Miałam w domu jakiś telefon, wyrobiłam duplikat karty, wcześniej zablokowałam wychodzące, kartę włożyłam do telefonu, numer mam ten sam. Bo tak zostałabym bez telefonu. Niestety kontakty, których nie zdążyłam przepisać do notesu nie odzyskam. W końcu mam praktykę, bo jak pamiętasz we wrześniu 2015 ukradli mi telefon w autobusie. Delikwent nie odpisał też na moje dwa smsy, żeby oddał mi telefon. Mam nadzieję, że już nie żyje, tak mu dobrze wczoraj życzyłam. Złodziej się połaszczył na stary telefon.
Dobrze,ze przed udało się załatwić uratowanie tych bezdomnych kociaków. One mają jakieś 4-5tygodni. Spały na dworze w kartonie.Były trzy, jednego ktoś zabrał. Dwa przyjęło stowarzyszenie "Kocimiętka". Na CK nie ma co liczyć.
To są te kociaki bezdomne,wspominałam ci o nich.

http://imgur.com/5mA1TGV

dorobella

 
Posty: 5400
Od: Wto sty 06, 2009 19:52
Lokalizacja: T.G.

Post » Czw paź 27, 2016 9:32 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Masz pecha dorobella...

Dobrze, że kociaki sa zaopatrzone. :ok:

orbisia jak jeszcze byłam to pozwiedzała mieszkanko, jak wychodziłam odprowadziła mnie do drzwi... hehe nawet sobie pomyślałam, że dziewczyna sobie myśli "no fajnie jest, wracamy już do domu...?" :ryk: dzieciaki zachwycone, (dodam dzieciaki już w wieku szkolnym), a pierwszą noc spędziła w łóżku :1luvu: :1luvu:

A tu pierwsze sweet focie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Czw paź 27, 2016 9:44 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Pecha to ma złodziej :twisted: Jak wkurzony człowiek złorzeczy,to zawsze coś złego wykracze dla takiej podłej osoby, która nie ma ludzkich odruchów. Udało się kociaki zabezpieczyć.

dorobella

 
Posty: 5400
Od: Wto sty 06, 2009 19:52
Lokalizacja: T.G.

Post » Pt paź 28, 2016 10:41 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Karma wraca złodziejom tez wróci.

Dzis do nowego domu pojechał Gucio. Zamieszkal w Katowicach z sympatyczna rodzinka. Dzieci nie poznałam bo w szkole a adopcje musiałam przenieś z popołudnia na rano bo... Po poludniu do nowego domu jedzie Jerry. :ok:
Gucia mieszka na 3pietrze a Jerry będzie mieszkal na 5 piętrze. Tyle ze na Jerrego czeka osiatkowany balkon ;) Gucio bardzo się bal pierwsze dni będą ciężkie. Na pewno tak jak u Orbisi a właściwie teraz już Mai nie będzie taka szybka aklimatyzacja.

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pt lis 04, 2016 17:43 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Dziś mija rok, jak nie ma już z nami Anki naszej perskiej księżniczki, którą przywiozła nam myamya. Naszego skarbka, naszej kochanej Anabusi :placz:
choć ja czuje jakby nie było Jej już 10 lat. Strasznie za Nią tęsknie, za tymi wielkimi niebieskimi oczyskami... Może gdyby los połączył Nas wcześniej, byłaby jeszcze z Nami? Każdy dzień był cenny, a dziś mamy pierwszą rocznicę Jej śmierci. Na pewno Anci jest dobrze w kocim niebie, może czasem zerka na Nas? Może czasem westchnie głośno za Nami, choć myślę, że ma wiele spraw do zrobienia po Tamtej stronie. Kiedyś ją spotkam, mocno przytulę i powiem do Niej "Jak tam przyjaciłócio Anubelcio, co sobie robiłaś?"


U kociaków, które pojechały do nowych domów same optymistyczne wieści. Dostałam zdjęcia Gucia i filmik, masę zdjęć Orbisi (teraz Mai), u Jerrego też ok, co bardzo mnie cieszy. W niedziele siądę i wrzucę zdjęcia cobyście podziwiali :twisted:

Dziś jedziemy na szczepienie i chipowanie małego Bąbla (synka Leśnej), a na przyszły tydzień chce już Leśną sterylizować ( i chipować przy narkozie za jednym zamachem). Mam dużo zdjęć też wkleje w weekend :) Ogólnie dobrze u nich wszystko, Leśna nawet RAZ!! dała się pogłaskać nie przy jedzeniu.... a jak bije łapą to już bez pazurów. :ok: ale ogólnie człowieka ma dalej w poważaniu.... dawać jeść i michę maszkietów tyle jej wystarczy ;)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pt lis 18, 2016 9:05 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Zdjęć jak zwykle nie wkleiłam :P ale będą. Z najnowszych wieści wczoraj sterylizację miała Leśna, teraz bryka już z dzieciątkiem na drapaku w fartuszku. :) Szybko się do ciuszka przyzwyczaiła, myślałam, że będzie gorzej. Test na białaczkę negatywny :) kotka została też zachipowana :)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pt lis 18, 2016 10:33 Re: Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

:ok: Prosimy o fotki :201494
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt lis 18, 2016 11:42 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Zdjęcia na szybko dwa, bo muszę iść na przystanek bo Dorobella nam prezent wiezie :)
ale obiecuje nadrobię wszystko. Jutro jeśli ktoś ma możliwość i chęci zapraszamy na akcję adopcyjną, w Arenie w Gliwicach, będę z Sierotką :) od 15 do 19 :)

a ja Wam nie powiedziałam.... o ile montażysta za wiele nie wytnie... :ryk: to nasze koty będą w reportażu ! Konkretnie synek od Leśnej, może Marcełek (choć jego malućko kręcili) i mój Herścik. Byliśmy w Gliwicach u weta (marcełek się osłuchać i zbadać cukier - wszystko ok, synek Leśnej lekki katarek - sytuacja opanowana, a Herściu na badaniach corocznych - też wszystko ok) i akurat była Pani z tv i kręciła reportaż. Nie wiedzieliśmy o tym, a że byliśmy następni w kolejce a Pani z reportażu chciała nagrać jak Piotrek leczy koty to nagrała nasze kociaste. :roll: :ryk: emisja 30 listopada, ale ile "nas" tam będzie to nie wiem... :) tylko nie wiem na jakim kanale, ale chyba na TVP 3 bo na kamerze było napisane TVP 3 :P jak będę więcej wiedziała to napiszę :)

Obrazek
Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pt lis 18, 2016 12:30 Re: Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Jakie ślicznoty :love:
Daj znać koniecznie, kiedy będzie reportaż.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt lis 18, 2016 15:40 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

ok.
To najnowsze zdjęcie Leśnej :) tak sobie teraz leży z małym :)

Obrazek


Od cioci Dorobelli dostaliśmy drapaczek, który jest w użytku :) bardzo serdecznie dziękujemy :) póki co Timbuś okupuje drapaczek :)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pt lis 18, 2016 16:40 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Jaki twarzowy kubraczek :)
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon lis 21, 2016 0:03 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Piękne koty :201461 :1luvu:
O reportażu koniecznie napisz na jakim kanale i kiedy :)
Obrazek Obrazek
Sprawdź, czy kupujesz produkty firm prowadzących testy na zwierzętach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=156138
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

alata

 
Posty: 1989
Od: Pt lis 19, 2010 1:25
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt lis 25, 2016 10:19 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Erin pisze:Jaki twarzowy kubraczek :)


A jaka ona w nim grzeczna.... jak się tuli, jak mruczy, jak się ociera. Zupełnie inny kot. Przekochany pieszczoszek!
Jednak jak tylko kaftanik zdjęliśmy żeby sprawdzić jak tam ranka... diabeł wcielony :twisted:
ale mam nadzieję, że coś jednak z tego pieszczocha zostanie jak już zdejmiemy ubranko na zawsze. :201461

Napiszę do Piotrka, kiedy w końcu ten reportaż :D

I zdjęcie Marcełka z rana "Przecież wstałem... czego jeszcze chcesz?"

Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pt lis 25, 2016 10:22 Re: Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

:ryk:
Ale klusek cudny :love:

Oby Leśna się oswoiła :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon lis 28, 2016 16:06 Re: Dt Ola Lola cz.2 Bezdomna kotka z dzidziusiem

Jutro jadę odwiedzić naszą Kredeczkę. Cieszę się na te odwiedzinki :) oczywiście u Kredeczki wszystko dobrze, ale zostałam zaproszona i chętnie pojadę i wygłaskam naszą byłą podopieczną. :)
A takie piękne zdjęcia Kredki dostałam :)

Obrazek

Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 251 gości