ŚLEPACZKI cz.VIII PROSIMY O ZAMKNIĘCIE WĄTKU

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 30, 2014 19:56 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

alessandra pisze:
Agneska pisze:Nabieram śmiałości, żeby zglosic do klubu mojego jednookiego Fartula. :)

I dołączyć do wielbicieli nowych przyjezdnych. :) Powodzenia!


kochana, nima tak lekko :wink: , proszę o zdjęcie kocia i parę słów historii , a potem wstawiamy Was na listę klubowiczów i dopiero na krzesełko posiedzieć :mrgreen:


Na moim wątku śródborowskim tak o nim pisałam:
Późną nocą w jakiejś łapanki i na środku ciemnej jezdni leżał jakiś dziwny kształt. Okazał się być kotem potrąconym przez samochód i bez ruchu czekającym na dobicie. Zgarnęłam do wozu, dowiozłam do lecznicy dyżurującej w nocy, a po drodze obiecałam, że jak nie umrze, to nie będę mu nawet szukać domu. Słowo się rzekło, Farciarz uznał, że sprawdzi czy dotrzymuję obietnic. Ma "jedno oczko bardziej", pourazową padaczkę, ale nikt tak ładnie nie umie dawać buziaków na "dzień dobry" jak on. 8)
ObrazekObrazek

To "jedno oczko bardziej" było czerwoną miazgą na wierzchu, prawie na asfalcie. W sumie było oddzielone od kota. Potem "wchłonęło się" na miejsce. Prawie na miejsce. :wink: Weci uznali, że Farciarza nie boli i nie zalecają operacyjnego czyszczenia oczodołu.

A w ramach dobijania się do Klubu mam jeszcze tymczaskę całkiem, całkiem jednooczkę. Kruszynka:
Obrazek
Obiecuję poprawić zdjęcia, jak dotrę do lepszego łącza. 8)
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Wto gru 30, 2014 20:14 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Ale najwyraźniej masz jeszcze co najmniej jednego stwora pastelowego :mrgreen: A może więcej?
A historia Kruszynki? Dawno na tymczasie?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 30, 2014 20:18 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Morelowo-pastelowo-biszkoptowy jest Rudy. :lol: Jedyny kot, za którego płaciłam. :mrgreen: Ale to daaaawno było.

Kruszynka jest na tymczasie od zeszłego roku. Zero, absolutne zero zgłoszeń. :evil: A taki cudny kot, taki kochany.
Straciła oko po katarze. Ludzie zostawili ją na zimę na działkach. Przeżyła cudem. Tylko oko przepadło...
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Wto gru 30, 2014 20:23 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Morf jest zdania, że ludzie nie widzą co ładne jest.
Jednookie czarne ładne jest.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto gru 30, 2014 20:25 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

No, ba, nie to jest ładne co jest ładne, ale to jest ładne co się komu podoba. :smokin:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Wto gru 30, 2014 22:15 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

JEST!!! :)
oto Piracik
jest malutki, kruchutki - taka chudzinka, póki co nie pasująca do naszej okragłej rodzinki (ale to czasowe- nadrobimy;))
jak na sytuacje ze niemal nie widzi bardzo sprawnie się porusza - jestem w szoku (pozytywnym oczywiście)
jest takim miziakiem, że aż miło od momentu jak go odebraliśmy cała drogę ocierał się i mruczał o włożoną do kontenera rękę :love:
sisiu było w domu, w transporterze, do jedzenia podbiega co chwilkę bo trudno mu znaleźć na jedzenie czas tyle nowych rzeczy w pokoju i tyle zapachów - jestem absolutnie przez niego "zabrany" :love:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

domowa banda ma focha, nie chce się dać nawet pogłaskać - no ale dajemy sobie kilka dni, może trochę dłużej ale się ułoży :)
najważniejsze że dotarł do domu cały i rozmruczany :)
teraz biega jak szalony - zapomniałem jak to jest mieć kociego malucha w domu :mrgreen:

muszę sie teraz "opatrzeć" z tym jego oczkiem bo cały czas jak na niego zerkam to włącza się kontrolka, że może coś się dzieje i jak się ociera główka to boje sie ze może go tć boli - ale pewnie nie bo ociera sie, barankuje i daje buziaki całym sobą - jakby bolało pewnie by tak nie robił i nie robiłby tego z taka"siłą" ...

ufff jak się ciesze ze jest już z nami :mrgreen:
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Wto gru 30, 2014 23:56 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Maluch przesłodki :1luvu:
I nadzwyczajne, że się od razu zaaklimatyzował, nie chowa się po kątach, co na ogól ma miejsce.
Będzie dobrze :ok:
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20

Post » Śro gru 31, 2014 1:12 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

zgodnie z deklaracja bazarki dla donieckich kotuchów

viewtopic.php?f=20&t=166778
viewtopic.php?f=20&t=166780

magdalena99 pisze:Maluch przesłodki :1luvu:
I nadzwyczajne, że się od razu zaaklimatyzował, nie chowa się po kątach, co na ogól ma miejsce.
Będzie dobrze :ok:


dziękuję w imieniu małego przystojniaka :mrgreen:
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Śro gru 31, 2014 7:51 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Faktycznie , to duża radość, że taki kontaktowy :D
Kociewkratkę, czy ci, których masz w podpisie to Twoi pozostali rezydenci?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 31, 2014 8:11 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

morelowa pisze:Faktycznie , to duża radość, że taki kontaktowy :D
Kociewkratkę, czy ci, których masz w podpisie to Twoi pozostali rezydenci?

Podpisuję się pod pytaniem :wink: :D

Piracik zabójczym szczupaczkiem jest :love:
Nie dziwię się, że "przepadłeś" :kotek:
Wielkie kciuki za dobre relacje z rezydentami. Na pewno takie będą, to tylko kwestia czasu :D

Bazarki fantastyczne - przegorąco dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Agnesko Droga, wreszcie Was mamy w Klubie - hurrrra :piwa:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro gru 31, 2014 9:08 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

A jak czarnuszki?? Jak imiona?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 31, 2014 9:40 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

morelowa pisze:A jak czarnuszki?? Jak imiona?

O jedno toczy się bój na bazarku :D , a Bruce został Bernardem vel Brunonem :wink: :D

Bardzo potrzebne są kciuki za wizyty przedadopcyjne, bo jedna ślepka ma fajnie zapowiadający się, potencjalny dom we Wrocławiu, a jedna w Poznaniu. Tutaj w sobotę wybieramy się na PA.
Wrocławska Grupa przyjaciół też w gotowości do przeprowadzenia PA 8)
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro gru 31, 2014 9:57 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I za domki dla następnych, i za Bruce'a przede wszystkim!!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro gru 31, 2014 10:02 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 31, 2014 11:38 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

KociewKratke, Piracik cudny, trzymam kciuki, żeby sympatyczni rezydenci jak najszybciej zaprzestali niepotrzebnych syków!

Znalazłam na profilu Fundacji małego połamańca, niestety, z DS dla niego nic nie wyszło, miejmy nadzieję, że to chwilowe niedogodności.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa, misiulka i 530 gości