ŚLEPACZKI cz.VIII PROSIMY O ZAMKNIĘCIE WĄTKU

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 30, 2014 12:32 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

jakie cudne przedszkole :catmilk: :catmilk: :catmilk:
kibicuje i czekam na wieści od lekarza :ok: :ok: :ok:
sam też czekam - mój bąbelek od pól godziny w podróży ...
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Wto gru 30, 2014 13:45 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

KotwKratke pisze:[...]
sam też czekam - mój bąbelek od pól godziny w podróży ...

Oj, to późnym wieczorem dopiero nad morze dojedzie. Bardzo długa podróż, ja ostatnio odwoziłam malucha do Warszawy, 4 godziny w drodze, a tu pewnie będzie 2 razy tyle. Dr Balicki go oglądał? Ciekawa jestem, co to za fundacja, patrzyłam na profilach Felisa i Głodnego Psa, bąbli nie znalazłam.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto gru 30, 2014 14:02 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Szacun przeogromny dziewuszki!!!!!!!! :201494
Akcja na szeroką skalę, potrzeby ogromne :(
A ja jedynie ciepłymi myslami moge wspomóc :oops: -banerek przypięłam, udostępniłam na FB
Oby jak najwięcej osób mogących i chcących pomóc pomogło! :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto gru 30, 2014 15:15 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

edit: przeniosłam wieści o Brusie do wątku Tulinka, bo Brus slepaczkiem nie jest , nie będziemy tutaj mieszać :wink:

viewtopic.php?f=1&t=159642&p=10923665#p10923665
Ostatnio edytowano Wto gru 30, 2014 17:28 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 30, 2014 15:17 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Mam 500gr paczkę renala-od mojej wetusi :1luvu: -prześle dla Bruce'a
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto gru 30, 2014 16:05 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Dziewczyny, jeśli któraś umie czarować, to proszę o wyczarowanie DT dla Bruce'a.
To takie moje noworoczne marzenie...


Za maludę z Lublina ogromne kciuki zaciskam :ok: :ok: :ok:
Na szczęście są i tak szczęśliwe wiadomości jak ta adopcja :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Wto gru 30, 2014 16:16 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Założyłam na innym forum prośbę o pomoc dla tych biedaków, naprawdę nie mam juz jak inaczej pomóc :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto gru 30, 2014 16:19 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

trzymam kciuki za Bruce`a jego zdrówko i na początek DT
postaram się pomóc finansowo, jednak do momentu dopóki nie dojedzie mój malec nie chce niczego deklarować, najpierw zobaczymy kto do nas dojedzie, potem mogę starać sie wspomócam juz zrobione zdjecia gadzetów na bazarki, tylko moja żona genialnie chyba ukryła kabelek do aparatu i musze czekac az wróci - beda filcowe kocie breloczykli :)

ehhh ...w zasadzie to uswiadomiłem sobie że nawet do końca nie mam pojecia kto do mnie jedzie bo widziałem jedno zdjęcie i znam małego z opisu Pani Halinki u której był na Dt, a czekam na niego bardzo - kurcze aż mam zgagę ;) tak mnie nerwy ponoszą - nie lubię czekać i ciągle zerkam na telefon ...

Katia K. pisze:
KotwKratke pisze:[...]
sam też czekam - mój bąbelek od pól godziny w podróży ...

Oj, to późnym wieczorem dopiero nad morze dojedzie. Bardzo długa podróż, ja ostatnio odwoziłam malucha do Warszawy, 4 godziny w drodze, a tu pewnie będzie 2 razy tyle. Dr Balicki go oglądał? Ciekawa jestem, co to za fundacja, patrzyłam na profilach Felisa i Głodnego Psa, bąbli nie znalazłam.


Dostaliśmy namiar na Dt u Pani Halinki od Pani Kasi z Fundacji Felis, nie było go na Fundacyjnej stronie, tak jak pisałem miał być kotek z niedowładem jedzie ślepaczek i pewnie tak miało być :) (wierze w to że tak byc miało i że każdy ma swój los gdzies tam w gwiazdach zapisany :))

i tak mały był leczony przez doktora Balickiego, jeszcze dziś rano zaliczył wizytę kontrolna i jedzie z opisem leczenia i zapasem kropelek w plecaczku :)

właśnie zadzwonił Pan który wiezie chłopaczka, umówiliśmy się na 19ta na stacji pod Gdańskiem na odbiór to po 20ej będziemy w domu :D
mały jest spokojny, śpi większą część drogi i tylko troszkę popłakuje - biedy nie wie co się dzieje - ale do domu już niedaleko a my tu czekamy jak wariaci szukając sobie miejsca :mrgreen:


A konkretnie jaka karma jest dla Bruce`a potrzebna?
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Wto gru 30, 2014 16:35 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Jeśli PNN to renal


Czekamy i przytupujemy z niecierpliwością na zdjęcia i wieści z pierwszych chwil maluszka :ok:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto gru 30, 2014 16:38 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

Kocie w Kratkę- nerkowa, z RC to jest renal, innych nie znam, pewnie zaraz Asia, albo Ola napiszą. Dziekuję Ci za chęć pomocy!!!!
I szacun za adopcje ślepaczka!!!!!!!niech Wam szczęście przyniesie ten biedny malec!
Oby jak najwięcej takich ludzi!!!!!!!

Edit-poprawiłam nazwę karmy-oczywiście myslałam o renalu-napisałam trovet :oops: :oops: :oops:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18


Post » Wto gru 30, 2014 17:12 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

jerzykowka pisze:Dziewczyny, jeśli któraś umie czarować, to proszę o wyczarowanie DT dla Bruce'a.
To takie moje noworoczne marzenie...


ja niby przygotwanie mam , głownie w czarnych kotach :mrgreen:
Spróbujemy Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Wto gru 30, 2014 17:58 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

zaznaczę sobie
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Wto gru 30, 2014 18:10 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- koty z Ukrainy-zapraszamy na nowy wąt

KotwKratke pisze:trzymam kciuki za Bruce`a jego zdrówko i na początek DT
postaram się pomóc finansowo, jednak do momentu dopóki nie dojedzie mój malec nie chce niczego deklarować, najpierw zobaczymy kto do nas dojedzie, potem mogę starać sie wspomócam juz zrobione zdjecia gadzetów na bazarki, tylko moja żona genialnie chyba ukryła kabelek do aparatu i musze czekac az wróci - beda filcowe kocie breloczykli :)

ehhh ...w zasadzie to uswiadomiłem sobie że nawet do końca nie mam pojecia kto do mnie jedzie bo widziałem jedno zdjęcie i znam małego z opisu Pani Halinki u której był na Dt, a czekam na niego bardzo - kurcze aż mam zgagę ;) tak mnie nerwy ponoszą - nie lubię czekać i ciągle zerkam na telefon ...

Katia K. pisze:
KotwKratke pisze:[...]
sam też czekam - mój bąbelek od pól godziny w podróży ...

Oj, to późnym wieczorem dopiero nad morze dojedzie. Bardzo długa podróż, ja ostatnio odwoziłam malucha do Warszawy, 4 godziny w drodze, a tu pewnie będzie 2 razy tyle. Dr Balicki go oglądał? Ciekawa jestem, co to za fundacja, patrzyłam na profilach Felisa i Głodnego Psa, bąbli nie znalazłam.


Dostaliśmy namiar na Dt u Pani Halinki od Pani Kasi z Fundacji Felis, nie było go na Fundacyjnej stronie, tak jak pisałem miał być kotek z niedowładem jedzie ślepaczek i pewnie tak miało być :) (wierze w to że tak byc miało i że każdy ma swój los gdzies tam w gwiazdach zapisany :))

i tak mały był leczony przez doktora Balickiego, jeszcze dziś rano zaliczył wizytę kontrolna i jedzie z opisem leczenia i zapasem kropelek w plecaczku :)

właśnie zadzwonił Pan który wiezie chłopaczka, umówiliśmy się na 19ta na stacji pod Gdańskiem na odbiór to po 20ej będziemy w domu :D
mały jest spokojny, śpi większą część drogi i tylko troszkę popłakuje - biedy nie wie co się dzieje - ale do domu już niedaleko a my tu czekamy jak wariaci szukając sobie miejsca :mrgreen:


A konkretnie jaka karma jest dla Bruce`a potrzebna?

No to za jakieś 2 godziny maluch powinien być w domu :)
Rzeczywiście pisałeś, że zdjęcie krówków zostało wklejone pod Twoim postem, dlatego nie mogłam znaleźć.
Dr Balicki to sława, bezpośrednio nie miałam z nim do czynienie, opiekował się jednak niewidomym cane corso znajomego, byłego już. To było dawno, nie wiem nawet czy Borys jeszcze żyje. W każdym razie pies, mimo ślepoty, miał szczęśliwe życie i był przekochany.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 264 gości