Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła. W swoim NOWYM domku :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 20, 2016 15:06 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

No to czemu kalewala nie zorganizuje p.Z innej kotki - napewno ma jakies do wyadoptowania. Czy p.Z nie ma honoru - skoro raz sie kotki zrzekla i wybrala swieta i sylwestra u rodziny zamiast szukac "ukochanej" rzekomo kotki - to znaczy, ze nie jest z nia emocjonalnie zwiazana w przeciwienstwie do Ani, ktora uratowala jej zycie i ja bardzo kocha. Pani Z moze sie ponownie zauroczyc inna. Nie musi tu nikomu udowadniac, ze postawi na swoim i wlasnie Stefanke odzyska.
Aniu - to sa jakies podle zagrywki podlylch bab - radze Ci udac sie na policje. A pan Zbigniew Luczynski tak ladnie zaprasza ostatnio i podaje nr telefonu - w programie UWAGA TVN - ze czeka na telefon aby zrobic interwencje W twojej sprawie moze akurat sie ucieszy, ze beda mogli przyjechac z kamera i nakrecic jeden odcinek wiecej. Moze warto sprobowac - do odwaznych swiat nalezy. Prawo jest po Twojej stronie - wiec nie zwlekaj.
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sty 20, 2016 15:16 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

Dziewczyny,Ania o coś prosiła :roll:

welina

Avatar użytkownika
 
Posty: 5814
Od: Pon sty 25, 2010 15:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 20, 2016 15:23 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

No tak skoro to "pani prezes",albo była "pani prezes",to by wiele tłumaczyło np.to że trzeba się obchodzić jak z jajkiem,bo niektóre osoby są nie do ruszenia i tylko prosić zostaje :(

yolaantaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Śro lis 14, 2012 14:10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro sty 20, 2016 15:50 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

yolaantaa pisze:No tak skoro to "pani prezes",albo była "pani prezes",to by wiele tłumaczyło np.to że trzeba się obchodzić jak z jajkiem,bo niektóre osoby są nie do ruszenia i tylko prosić zostaje :(

Eee..tam.... 8)
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sty 20, 2016 15:51 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

no weszłam dopiero na forum i jestem smutna, zażenowana i zniesmaczona ,
nie lubię samosądów, ale gdyby mi zabrano kota.... np. Zuzię, .......
ale ja jestem zdrowa, kawał baby, i mogę się bić ,
Anna 61 - nie,
kalewala jest dobra, b. dobra w tym co robi, łódzkie bezdomniaki wiele Jej zawdzięczają,
ale tu....
ja chce zobaczyć Stefankę na zdjęciu, i żeby wróciła do Anny61,
obiecuję, że na pewno kotka nie wróci do Zuzy, po moim trupie :mrgreen:
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 20, 2016 15:57 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

"kalewala jest dobra, b. dobra w tym co robi, łódzkie bezdomniaki wiele Jej zawdzięczają,"

Tymbardziej dziwi jej stanowisko teraz 8O
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sty 20, 2016 16:21 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

Cindy pisze:"kalewala jest dobra, b. dobra w tym co robi, łódzkie bezdomniaki wiele Jej zawdzięczają,"

Tymbardziej dziwi jej stanowisko teraz 8O

masz rację, dziwi i to bardzo, nic nie rozumiem,
najpierw myślałam, że to żart,
wypada odpowiedzieć ludziom, życzliwym przecież,
może dziś coś się wyjaśni
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 20, 2016 17:07 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

całe forum walczy o uszanowanie i respektowanie umów adopcyjnych ...
dopiero teraz, mam niejasne wrażenie, że niestety kotka naprawdę przepadła
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sty 20, 2016 17:11 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

Nie rozumiem dlaczego oni nie chcą jej oddać :(
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

Post » Śro sty 20, 2016 17:20 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

Nawet nie mogę sobie wyobrazić co teraz czuje Anna61, co przeżywa :(
I za co Ją to spotkało?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro sty 20, 2016 17:22 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

Proszę oddajcie kicię Ani , to ona uratowała ją przed śmiercią, jak można być tak okrutnym :placz:
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

Post » Śro sty 20, 2016 17:27 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

mamaGiny pisze:całe forum walczy o uszanowanie i respektowanie umów adopcyjnych ...
dopiero teraz, mam niejasne wrażenie, że niestety kotka naprawdę przepadła


Ja przeciwnie, uwazam ze teraz widac, jak wazne sa umowy adopcyjne i dzieki temu kotka wroci do prawowitego wlasciciela, bo osoba adoptujaca kotke zlamala zasady adopcji i porzucila ja w chwili gdy kicia potrzebowala jej pomocy.
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro sty 20, 2016 17:45 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

iwaka pisze:Nie rozumiem dlaczego oni nie chcą jej oddać :(

Nie Ty jedna nie rozumiesz.

Na tym forum różne rzeczy się działy i dzieją-ale umowa dla kociarza to rzecz święta, po raz pierwszy spotykam się z sytuacją że lekceważy się umowę i że to robi użytkownik tego forum drugiemu użytkownikowi.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19481
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro sty 20, 2016 17:56 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

Wszyscy chyba czekamy na kalewalę i wyjaśnienie, co Nią kierowało, dlaczego tak się zachowała.
Milczenie niczego nie załatwi, a tylko powoduje, ze wszyscy coraz bardziej się nakręcają.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro sty 20, 2016 18:07 Re: Łopatą i do piachu! Łódź-zaginęła na dworcu, znalazła si

I chociaż dwa zdania o tym, w jakiej kondycji jest kicia....

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, Szymkowa i 358 gości