Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 27, 2017 10:24 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Bardzo zestresowane koty żyjące w bardzo złych warunkach :strach:
Taizu dziękujemy za karmę :1luvu:
Putin :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kola , Tofik i kawałek Zygi :mrgreen:
Kola
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Iwan
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Artek
Obrazek
Obrazek
Baśka
Obrazek
Oskar 2 i Zyzio
Obrazek
Diablątko
Obrazek
Ptyś i Balbina
Obrazek
Rambek
Obrazek

Alpi
Obrazek
Wpadła ćma :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Dziiś niedziela Kola wciąż czeka za rosołkiem :mrgreen:
Obrazek
Miłej niedzielki :201461
https://www.youtube.com/watch?v=_JvsRsOrPig

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie sie 27, 2017 14:17 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Miłej! :kotek:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie sie 27, 2017 20:24 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ale piękne i zjawiskowe :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw wrz 07, 2017 14:53 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Baltimore dziękuje za karme do małego :201461 wiem pisze strasznie w tył ..No tak czasem mam .. :mrgreen:
Taizu dziękuje za biedronki na koty :201461
Co tam u nas no kula się , jestem ciagle strasznie nieodpowiedzialna :mrgreen: ..Nie dam rady jak inni , nie potrafie mieć wyjebane na koty i od tak być ta ok .Tą odpowiedzialną , nie chcę taką być .Wole zostać sobą i zawsze pochylić się nad kotem..Nawet tylko dlatego żeby skrócić jego cierpienie ...
Dziś taka niespodzianka :mrgreen: jadę do kotów w pudle gdzie kiedys były trzy małe ale mama je przeniosła ...dziś jeden i szok mama znów go przyniosła ..Reszty nie widać , jadę po transporter do chaty , mały straszna dzicz , więc wyciągam bluzkę z kontenera :mrgreen: i łapie go przez nia.No żem śmieciara :mrgreen: .Mały strasznie dziczy prycha syka , wali łapkami..Siedzi w klacie i pufa nie mineła godzina jak przylazłam z tym do domu , mały kotek siedzi pod samochodem i płaczę ...Zabieram ten najmniejszy z moich dzieciaków , tyli sie i gra obklejony błotem i taki głodny ...Czarny bardzo ufny..dzisiejszy dzień dał mi dwa nowe kociaki dziękuje ci Panie , nie dziekuje ci jebniety ludziu bo ty nic nie widzisz ..I rzygam ta odpowiedzialnością a potrafić nie zostawie ..
E Farci nie zabije ci serce dla któregoś z tych malców co... :mrgreen:
Najpierw były trzy zostawiłam teraz jest jeden i ...
Obrazek
Obrazek
Ten to audi mały z pod samochodu
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw wrz 07, 2017 15:27 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidko, odzywaj się częściej. Pisz co słychać u ciebie i kociej ferajny. W słowach nie przebierasz, ale naprawdę wiem, o czym piszesz. Pozdrawiam serdecznie. Jesteś odważną kobietą, a na ludzi się nie oglądaj. Wszędzie pełno jest takich "porządnych, przykładnych, odpowiedzialnych", aż człowiekowi się robi niedobrze.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Czw wrz 07, 2017 15:34 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Bruna pisze:Lidko, odzywaj się częściej. Pisz co słychać u ciebie i kociej ferajny. W słowach nie przebierasz, ale naprawdę wiem, o czym piszesz. Pozdrawiam serdecznie. Jesteś odważną kobietą, a na ludzi się nie oglądaj. Wszędzie pełno jest takich "porządnych, przykładnych, odpowiedzialnych", aż człowiekowi się robi niedobrze.

Kochana po mojemu bym napisała wszędzie pełno jest gówna..
Czasem nie piszę potrzebuje chwili na przemyślenie , teraz tak miałam jeszcze nic nie wymyśliłam a dziś dwa nowe koty ..I co tu pisać ...Byle do wiosny nie bo wiosną też będzie źle..Zaczynam łapać deprechę może to jesień :mrgreen: Miłego.. :201461

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie wrz 10, 2017 20:17 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:FarciKot no witaj padlino.. :mrgreen:


I Ty sie dziwisz, ze normalni ludzie nie chca z Toba rozmawiac, ze nie masz w realu przyjaciol, tylko tu garstke osob podobna sobie, zaden normalny czlowiek nie akceptowalby takich zachowan jak wyzej.

Powinnam zglosic Cie do bana, nie zrobie tego, poniewaz Twoje zachowanie nie swiadcza dobrze o Twoim zdrowiu psychicznym, zaden normalny czlowiek tak by sie nie zachowal, a nad takimi, ktorzy zachowuja sie tak jak Ty tylko sie litowac.
ŻAL mi Cie, a Twoich kotow jeszcze bardziej.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Nie wrz 10, 2017 20:59 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FarciKot pisze:
lidka02 pisze:FarciKot no witaj padlino.. :mrgreen:


I Ty sie dziwisz, ze normalni ludzie nie chca z Toba rozmawiac, ze nie masz w realu przyjaciol, tylko tu garstke osob podobna sobie, zaden normalny czlowiek nie akceptowalby takich zachowan jak wyzej.

Powinnam zglosic Cie do bana, nie zrobie tego, poniewaz Twoje zachowanie nie swiadcza dobrze o Twoim zdrowiu psychicznym, zaden normalny czlowiek tak by sie nie zachowal, a nad takimi, ktorzy zachowuja sie tak jak Ty tylko sie litowac.
ŻAL mi Cie, a Twoich kotow jeszcze bardziej.

może idź poużalaj się nad kimś innym i nie zamartwiaj swojej pięknej główki Lidki kotyma :wink:
a może chcesz adoptować te, które ostatnio znalazła ? szukają domu, są u Lidki na chwilę, nikt ich nie chciał, jesteś zainteresowana ???
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 10, 2017 21:10 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:FarciKot no witaj [...].. :mrgreen:
Co ty tam wiesz Putin no jechałam po niego i co , to była moja decyzja .W typie rasy wy tak to widzicie .Nie wyleczyłam go za kasę z forum tylko za swoja coś xle doczytałaś ..Koty u mnie wiecznie chorują no widzę czytałas wątek Putina :ryk: ..Nie , moje koty nie chorują zabieram chore a to różnica..Jak cie czytam ty raczej jestes chora dać ci na weta :ok:Ale na ciebie nie ma lekarstwa plujesz na watkach swoim jadem , chyba ci w życiu nie wyszło :smokin: ..Zbieraczka no wolę słowo kolekcjoner :mrgreen:
Ja nie pokazuje tu chamstwa ,wstawiam swoje koty i nie płaczę o kasę ...Kobieto co ty bierzesz no podziel sie ze mną tez chce troche twojego chamstwa łyknąć , przyda mi sie na ulicy :mrgreen: Nie wiesz jakim człowiekiem trzeba byc żeby nie miec przyjaciół no powinnaś wiedziec zbieraczką ..Zbieracz jest fe , zbieracz to zło..Ale padlina jest już ok nawet jak zastawi ślepego kota na ulicy , bo ona jest odpowiedzialna ta ...bardzo odpowiedzialna az do porzygania :wink: Ja sie nie dziwie że mnie nie lubią bo ja wielu nie cierpię..tak jak w realu ..Wiesz co mysle że sie nudzisz piszesz bzdury ,tyle łączy cię z kotami co twoj ten kot w twoim niku ..No zmień to bo az boli miej tylko Farci to lepiej do ciebie pasuje ..Nie znasz życia kotów na ulicy i swoim małym móżdżkiem nie ogarniesz mojego myslenia .. [...] I nie pisz mi co mam robić to mój wątek , załóż swój a nie naskakujesz na każdego ..Ale jak widze to cie kręci ..No wiem każdy ma jakieś swoje zboczenia :mrgreen: ..Miłego dnia Farci pisz sobie ja poczytam ... :ryk:
I ja no ukrywam sie przed tobą [...] :mrgreen: może na piwko sie umówimy ..Ale ja nie pije przez słomkę i z soczkiem :ryk: Ty pewnie przy mleku jeszcze obys pieluche już odstawiła :mrgreen: Nawet zdjecie wyszło mi życiowe z boku :wink:

Obrazek
I specjalnie dla ciebie utworek ty tez tak obmyślasz zanim coś palniesz :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=n1qxMA7miyk
I farci to dla ciebie od moich kotów :ryk:
[...]
Obrazek
Farci wiesz co to jest pies nie kot :mrgreen: mam tez psy .Zapraszam daj znać jak co wtedy jej nie nakarmię :ryk: Ona tez z ulicy kocha padline.. :strach:Wychowana na niej , ma wagę 45 kilo jak cię łyknie bedzie miała więcej.. :D Oby strawiła :|
Obrazek


Zgłosiłam ten post do moderacji.
Ostatnio edytowano Nie wrz 10, 2017 21:23 przez alix76, łącznie edytowano 2 razy
Powód: wyedytowałam obraźliwy zwrot i obrazek
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie wrz 10, 2017 21:12 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FarciKot pisze:
lidka02 pisze:FarciKot no witaj padlino.. :mrgreen:


I Ty sie dziwisz, ze normalni ludzie nie chca z Toba rozmawiac, ze nie masz w realu przyjaciol, tylko tu garstke osob podobna sobie, zaden normalny czlowiek nie akceptowalby takich zachowan jak wyzej.

Powinnam zglosic Cie do bana, nie zrobie tego, poniewaz Twoje zachowanie nie swiadcza dobrze o Twoim zdrowiu psychicznym, zaden normalny czlowiek tak by sie nie zachowal, a nad takimi, ktorzy zachowuja sie tak jak Ty tylko sie litowac.
ŻAL mi Cie, a Twoich kotow jeszcze bardziej.


lala

odejdź
proszę
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie wrz 10, 2017 21:19 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Proszę wszystkich o pohamowanie się w wypowiedziach. Wątek jest na forum dyskusyjnym, może się w nim wypowiadać każdy, nie ma obowiązku pisania z aprobatą. Proszę o prowadzenie dyskusji merytorycznej. Jeśli jakiś zaczepny post Farcikot ominęłam, proszę raportować. Wyganianie oponenta z wątku nie jest metodą dyskusji.

Farcikot, obelgi i sugerowanie choroby psychicznej to też nie jest metoda dyskusji. Masz prawo mieć swoje zdanie ale wyrażaj je w sposób nie obelżywy.

Lidka02, obelgi i wulgarne obrazki nie będą tolerowane. Uznaj to za oficjalne ostrzeżenie. W dyskusji używaj argumentów.
Ponadto Twój wątek znacznie przekracza zwyczajowo przyjęte na forum 100 stron - czy jest jakiś istotny powód, dla którego nie zakładasz nowego?

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie wrz 10, 2017 21:22 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

nie rozumiem Was FarciKot i mimbla64, skoro nie lubicie Lidki, jest Wam taką solą w oku to po co tu wchodzicie ? dla zabawy ?
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 10, 2017 21:58 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

puszatek pisze:nie rozumiem Was FarciKot i mimbla64, skoro nie lubicie Lidki, jest Wam taką solą w oku to po co tu wchodzicie ? dla zabawy ?

Basiu nie wiesz po co? a kto udzielał się bardzo u Beaty i jaki był wynik?? to specjalnie jest robione.

Farcikot to domorosły psycholog z wykształcenia- nie zna ludzi a ich dogłębnie ocenia. Jak to dobrze że ja nie założyłam swojego wątku. :mrgreen: znają mnie osobiście 2 osoby z forum a jednej już nie ma :mrgreen: nikt nie ma szans wylewać pomyj. To forum nieodmiennie mnie od lat zadziwia. 8O

Można ubliżać od chorych psychicznie i sprawiedliwi wśród Narodów Świata tego więcej niż pewne nie zgłoszą bo im to nie przeszkadza a wystarczy że ta, której się ubliża odpowie tym samym
tylko innymi słowami a już się leci z donosikiem. Ot moralność Kalego. On ukradnie-super jemu ukradli- żle bardzo żle.

Szkoda że nie został zgłoszony post w, którym obraża się nie tylko założycielkę tego wątku ale i kilkunastu użytkowników
tego forum. No ale.....
Lidka podziel wreszcie ten wątek.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19472
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie wrz 10, 2017 23:10 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

przykro mi bardzo
ale moja tolerancja kończy się dokładnie w miejscu łachudrostwa osób pokroju Farcikot
wobec tego nic więcej staram się nie robić, poza prośbą o opuszczenie lokalu

nie wydaje mi się, aby było to niestosowne czy niezasadne
staram się być czytelnością i argumentacją przystępna, w zrozumieniu treści przez adwersarza
co w tym złego?
krótkie komunikaty są podobno najlepsze
najbardziej czytelne
schludne
jasne
i precyzyjne
:roll:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon wrz 11, 2017 4:23 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

meg11 pisze:
puszatek pisze:nie rozumiem Was FarciKot i mimbla64, skoro nie lubicie Lidki, jest Wam taką solą w oku to po co tu wchodzicie ? dla zabawy ?

Basiu nie wiesz po co? a kto udzielał się bardzo u Beaty i jaki był wynik?? to specjalnie jest robione.

Farcikot to domorosły psycholog z wykształcenia- nie zna ludzi a ich dogłębnie ocenia. Jak to dobrze że ja nie założyłam swojego wątku. :mrgreen: znają mnie osobiście 2 osoby z forum a jednej już nie ma :mrgreen: nikt nie ma szans wylewać pomyj. To forum nieodmiennie mnie od lat zadziwia. 8O

Można ubliżać od chorych psychicznie i sprawiedliwi wśród Narodów Świata tego więcej niż pewne nie zgłoszą bo im to nie przeszkadza a wystarczy że ta, której się ubliża odpowie tym samym
tylko innymi słowami a już się leci z donosikiem. Ot moralność Kalego. On ukradnie-super jemu ukradli- żle bardzo żle.

Szkoda że nie został zgłoszony post w, którym obraża się nie tylko założycielkę tego wątku ale i kilkunastu użytkowników
tego forum. No ale.....
Lidka podziel wreszcie ten wątek.

A w czym problem, żeby go zgłosić? Za uwagi o chorobie psychicznej Farcikot została upomnienie w tym samym poście co Lidka. Jeśli coś przeoczyłam, to proszę działać a nie enigmatycznie ubolewać.

A i prosiłam o dyskusję bez obelg. Ponawiam prośbę. Trzeci raz prosić nie będę.

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości