Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 03, 2017 16:01 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

To ja już nie wiem, na którym zdjęciu Pucuś :mrgreen:
Chociaż na ostatnim to raczej nie :smokin:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon kwi 03, 2017 16:09 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

taizu pisze:To ja już nie wiem, na którym zdjęciu Pucuś :mrgreen:
Chociaż na ostatnim to raczej nie :smokin:

:ryk: :ryk:
Iwan tam na pierwszym :mrgreen:
Tu Putin mają pysie inne :ryk:
Sasza by mi się jeszcze przydał , może bym jeszcze utknęła :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon kwi 03, 2017 21:19 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw kwi 06, 2017 16:54 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Dziękuje Taizu za 150 biedronek :1luvu: :aniolek:
U nas jak u nas tłocznie ...Owczarek Poldek po 4 latach chyba straci hotelik , wszyscy zapomnieli .Co dalej z nim nie wiem , zdjęcie jak go zabierałam pies wierny czekał za swoim zasranym właścicielem..Jeden psiak który z hoteliku nie znalazł domku a ty;le miałam...I działalność swą zawieszam mam dość :| nie da się tak ..Z karmy co zamówiłam nie ma już nic , ja jej nie jem :mrgreen: ..Se tak pisze na starość moge se poczytać.. :mrgreen:
Dużo można by zrobić jeszcze dobrego ale nie z ludźmi co nas otaczają , każdy zapatrzony w siebie ..
Szkłem by dupe wycierali , jedna przygotowuje się na odbiór małych na ulicy no pani kurna położna , ręce mi opadają a zastrzelić nie idzie gada .Chyba zostawie to miejsce kotów zal , ale nie jestem tu sama..Każdy gada niech się wezną za robotę coś zrobią..
Tak mniej zainteresowania o kimś a więcej działania , jak kochasz te sierściuchy ..Gadaniem jeszcze nikt nic dobrego nie zrobił,. tylko może wkurwiac.No :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miłego :mrgreen:
Uwielbiam ich i ich mamę .. :piwa:
https://www.youtube.com/watch?v=Y5-eHDkq9aA

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw kwi 06, 2017 23:52 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

To zdjęcie na blacie kuchennym mnie powala.
Cudne. :) :1luvu:
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Sob kwi 08, 2017 12:22 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Iwonami pisze:To zdjęcie na blacie kuchennym mnie powala.
Cudne. :) :1luvu:



Mnie tez powala :? Nie bardzo tylko rozumem coz takiego cudnego w takim zakoceniu moze byc? Tu nie trzeba sie cieszyc i podziwiac, a płakac :strach:
Mozesz mnie przekonasz, masz jasz teorie, ze takie zakocenie wplywa pozytywnie na dobrostan kota?
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Sob kwi 08, 2017 12:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Zakocenie jest skutkiem tego, że nikt inny tym kotom nie chce dać kawałka dachu i podłogi. To przecież nie kupowane cudeńka, tylko biedy bez wyjścia
A zdjęcie jest cudne dlatego, że MIMO zakocenia koty i dom trzymają się :smokin:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob kwi 08, 2017 12:36 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

I samo zdjecie jako takie jest świetne. Po prostu.
Chciałam jakoś sarkastycznie odpowiedziec FarciKot, ale taizu zrobiła to grzecznie więc niech tak zostanie :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 08, 2017 16:46 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Farcikot, aleś pojechała po krawedzi,
czytasz ten wątek .....
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 08, 2017 21:37 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FarciKot - odejdź, grzecznie proszę


moje odkrycie :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=YA38ffX1AHo
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt kwi 14, 2017 14:40 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FarciKot pisze:
Iwonami pisze:To zdjęcie na blacie kuchennym mnie powala.
Cudne. :) :1luvu:



Mnie tez powala :? Nie bardzo tylko rozumem coz takiego cudnego w takim zakoceniu moze byc? Tu nie trzeba sie cieszyc i podziwiac, a płakac :strach:
Mozesz mnie przekonasz, masz jasz teorie, ze takie zakocenie wplywa pozytywnie na dobrostan kota?

Co może być cudownego w takim zakoceniu już odpowiadam , dopiero mi naprawili laptop koty moje jak pogoda zalewają wszystko.. :ryk:
Więc witam panią nową :mrgreen:
Zdjęcie jest cudne dla mnie a koty z ulicy , jakie zabieram większość tu wie ..Są zrypane ludzką dobrocią , dostatkiem żarcia na ulicy , willami nie wiedzą z których porcelanowych misek miały jeść .Więc zabieram je do siebie do slamsów a że ja kolekcjonerka wie tu każdy , lubie kolekcjonować , szare , bure , łaciate bez oczu , bez łapy :mrgreen: Taka jestem/ koci jenioł :smokin: .Mam swoją kolekcję tych co ktoś wypieprzył , rozmnożył , może komuś któryś lał więc go wypieprzył a że u mnie mogą lać zabrałam.Kocham swoje zasrane i zasikane życie , kocham te sierściuchy co mam i te widoki na moim stole i tapczanie ...Dlaczego dobre pytanie bo to zakocenie zawsze mi przypomina o pojebanych miłośnikach zwierząt , co to maja na chwile a szybko się nudza...No ja się przedstawiłam a ty co tam masz..jednego dwa no szok , w takim tłumie żyjesz
A to do posłuchania od nas :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=7IMcQur9gjY

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt kwi 14, 2017 14:51 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

brawo Lidka,
niech każdy zrobi rachunek sumienia, co ma i co zrobił
znam to, pytaja mnie dlaczego mam tyle kotów,
chust wie mówie , może na pasztet, może pieczyste , :D
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 14, 2017 15:14 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Nie mam ochoty się nikomu tłumaczyć , , nie będe słodzić ..Chcesz mnie poznac poczytaj wątki ..A że ci nie przypadne do gustu to wiem , ten wątek jest jak mój pamiętnik..Nie jestem słodko pierdząca bo to nie w moim stylu ,chcesz sie posprzeczać przyda mi się to , bo się nudzę taka wiosenna deprecha :mrgreen:
A i ostatnio dużo czytam , polecam..to o kotach nie nie mam bzika na ich punkcie :mrgreen:
Lektura do średnio zakoconych :ryk: :ryk:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt kwi 14, 2017 18:42 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 14, 2017 18:52 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Obrazek
Obrazek


Na pierwszym Kicia obłędnie piękna :1luvu:

A to drugie też mnie rozczuliło-i jeszcze pies pilnujący towarzystwa :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Poldkowi trzeba pomóc :ok: Taki fajny psiak :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 427 gości