Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 29, 2017 10:56 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:Ktoś mnie niby lubi a wypomina mi pisownie ...Musiałam sobie wpisać to dysgrafia w neta , myślałam ze to coś do jedzenia :mrgreen: :ryk: ..Gdyby ktoś nie wiedział co to :mrgreen: /Dysgrafia (agrafia; gr. α – nie, γραφο – piszę) – częściowa lub całkowita utrata umiejętności pisania, spowodowana mikrouszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego lub zaburzeniami ośrodkowych funkcji wzrokowych i słuchowych. Występuje w przypadkach uszkodzenia tylnych części drugiego lub trzeciego zakrętu czołowego półkuli lewej lub zakrętu nadbrzeżnego.

Pismo dysgrafika jest nieestetyczne i nieczytelne./
Dzięki swojego pisania nie zmieniam do nikogo :ok: wiem ze brak ci słów jak mnie czytasz ale ja naprawdę się staram jak piszę a ze nie wychodzi to już inna bajka ..Widać moje osiem klas :mrgreen: , Dla mnie nie liczy się kogoś pisanie , bo wszyscy nie będziemy jakimiś tam poetami , pisarzami :ryk: ..Często osoby takie jak ja mają problem z pisaniem ale mi nie zależy na jakieś tam zakichanej popularności żeby ktoś mnie lubił.. i nie zamierzam uważać co pisze..Pisze jak mi w duszy leci, tak czasami od serducha :mrgreen: Jak się kogoś lubi naprawdę nie wypomina mu się jego pisowni na publicznym forum , dla mnie to zagranie to żenada niby miło a tu nagle chuj ..Dziękuje ze znów mi przypomniałaś że jestem gorsza od innych .I pamiętaj że naprawdę nie ma co tak się starać żeby ktoś nas lubił , albo się kogoś lubi albo nie..Jak się lubi to takim jaki ten ktoś jest , inaczej to nie ma sensu i wszystko będzie jak cycki po operacji te sztuczne :ryk: przebijesz i wszystko uleci :mrgreen: ..To co prawdziwe przetrwa wszystko co sztuczne dalej sobie dopisz..........Ale jestem ci bardzo wdzięczna że mnie przyjełaś z Putinem objechałaś ze mną wetów , przenocowałaś ..Dziękuje dziękowałam kilka razy i myśle że to starczy i na tym nasza znajomość się kończy ..To co napisałas nie jest fer ale jestem nauczona do deptania przez innych , więc spokojnie ...Moje koty mi wynagradzają tą pogardę co dostaje od ludzi i pozdrawiam :ok: Miłego
https://www.youtube.com/watch?v=nYMiNuJJyYM
lilianaj,
/.lyh
Tytuł: Re: Ragilian, czyli czułe ragdoll show. Mamy dzieci.PostNapisane: Nie maja 28, 2017 13:51
Offline

Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Posty: 5227
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Osoby, takie, jak Lidka zbierają te zabiedzone istoty wprost z ulicy. Karmią, szukają dobrych domów, leczą, drżą o poharatane bezdomnością zdrowie, opłakują każdą ranę, każdą porażkę i każde zmarnowane kocie życie, wkładając w ratowanie zwierząt całe swoje serce, angażując wszystkie siły, czas i wszelkie środki, jakimi dysponują. Codziennie pławią się w ich nieszczęściu, próbując je ocalić od zguby. Angażują się. Miałam zaszczyt poznać Lidkę osobiście i darzę ją szczerym podziwem i ogromnym szacunkiem. Uważnie czytam każdy jej wpis na forum, choć rzadko się odzywam, bo i cóż można powiedzieć, gdy człowiekowi brakuje słów. Ma katastrofalną dysgrafię, co kompletnie nie ma znaczenia w odniesieniu do tego, co Lidka naprawdę robi dla zwierząt. Ona tym żyje. I jest autentyczna. Dlatego absolutnie ani mnie nie dziwi, ani tym bardziej nie obraża jej pytanie o kastrację Florci i zaprzestanie mojej działalności, jako hodowcy kotów rasowych. Rozumiem, że jak się człowiek codziennie, przez całe lata napatrzy na nieszczęście, to trudno mu się od tego odciąć i spodziewać czegoś dobrego.



8O

edit
wytłuszczenie samodzielne, moje
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon maja 29, 2017 11:07 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidka, zwracanie uwagi na pisownię nie musi być "wypominaniem". Jak ktoś jest na przykład polonistą albo coś w tym rodzaju, to i księdza na ślubie będzie poprawiał :mrgreen: No, nie wytrzyma. Mam takich w rodzinie :ryk:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon maja 29, 2017 13:20 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ale naprawdę czasem lepiej ugryźć się w język ..Nie mówimy sobie tego w oczy bo to forum publiczne :| i rozumiem jak ktoś po kimś jedzie to czuje się spełniony :mrgreen: taki lek na depreche ośmieszyć kogoś pokazać mu jakim jest debilem analfabetom :mrgreen: .. :ryk: :strach:
Obrazek
No to lecę po słownik ortograficzny miałam dostać na gwiazdkę ale coś mu umkło.. :mrgreen: nie umknęło :ryk:
No to gnam :ryk: :ryk:
Obrazek
:ryk: :ryk:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon maja 29, 2017 13:40 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Trochę współczucia , Lidka , dla ludzi :mrgreen: Niektórzy po prostu muszą, tak jak pisze taizu. Muszą - bo się uduszą.
Jest na forum kilka osób, które w dłuuugich postach nie tyle udzielają rad, co popisują się wiedzą. No, mają [tę wiedzę, albo się im wydaje , że mają] - to się popisują.
Dysgrafia dysgrafią, ale lepiej ją mieć i mieć też takie poczucie humoru jak Twoje. Więc zostań przy tym.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22990
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 13:52 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

morelowa pisze:Trochę współczucia , Lidka , dla ludzi :mrgreen: Niektórzy po prostu muszą, tak jak pisze taizu. Muszą - bo się uduszą.
Jest na forum kilka osób, które w dłuuugich postach nie tyle udzielają rad, co popisują się wiedzą. No, mają [tę wiedzę, albo się im wydaje , że mają] - to się popisują.
Dysgrafia dysgrafią, ale lepiej ją mieć i mieć też takie poczucie humoru jak Twoje. Więc zostań przy tym.

Fajnie piszesz :wink:
Wpadnę do ciebie ze znajomymi ok :mrgreen:
Obrazek
:ryk: :ryk:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon maja 29, 2017 14:04 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Moja rodzina :mrgreen: :strach:
Też mają problemy z wymową tylko mrr miau mrr miau jak któremuś przywalę to auuuuuuu :ryk: :ryk:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=PcBid6t6P-k :smokin:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon maja 29, 2017 14:31 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Wpadaj!
Znajomi jak na zdjeciu to jedni z moich ulubionych :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22990
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 16:18 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

morelowa pisze:Wpadaj!
Znajomi jak na zdjeciu to jedni z moich ulubionych :mrgreen:

Cieszy mnie to :mrgreen:
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=ndhRYCmN7qA
:wink:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon maja 29, 2017 17:28 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Chociaż puste mam kieszenie,
No i wódy czasem brak
Ja już nigdy się nie zmienię,...

..i bardzo dobrze :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22990
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 19:15 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

taizu pisze:Lidka, zwracanie uwagi na pisownię nie musi być "wypominaniem". Jak ktoś jest na przykład polonistą albo coś w tym rodzaju, to i księdza na ślubie będzie poprawiał :mrgreen: No, nie wytrzyma. Mam takich w rodzinie :ryk:

Sama tak mam :evil: potrafiłam profesorkę w szkole poprawiać jak żle przeczytała :mrgreen: to nie jest lidka złośliwe :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19498
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon maja 29, 2017 19:23 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

morelowa pisze:Chociaż puste mam kieszenie,
No i wódy czasem brak
Ja już nigdy się nie zmienię,...

..i bardzo dobrze :D

Dokładnie .. :ok:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon maja 29, 2017 19:26 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

meg11 pisze:
taizu pisze:Lidka, zwracanie uwagi na pisownię nie musi być "wypominaniem". Jak ktoś jest na przykład polonistą albo coś w tym rodzaju, to i księdza na ślubie będzie poprawiał :mrgreen: No, nie wytrzyma. Mam takich w rodzinie :ryk:

Sama tak mam :evil: potrafiłam profesorkę w szkole poprawiać jak żle przeczytała :mrgreen: to nie jest lidka złośliwe :mrgreen:


Oby tak było nie złośliwie , bo jestem gotowa na wszystko :ryk: :ryk:
Obrazek
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , byłam na siekierach i zobaczyłam takiego drwala ,..No chłopcze zainteresowania mamy jakies takie wspólne .. 8O 8O :mrgreen: :mrgreen: i co no chłopcze o nic nie pytaj :201494 :201494 :smokin:
Obrazek..
I co no po dniu miłego.. :strach: :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon maja 29, 2017 20:34 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Też poprawiałam i poprawiam. Czasem, zależnie od okoliczności. I akurat nie to mnie zbulwersowało najbardziej, tzn. nie to zdanie, nie jego sens, tylko poczucie, że to popisywanie się. I jego - tego zdania - kontekst, czyli sprawa hodowli [chyba, że się mylę] .
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22990
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 20:34 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ale siekierę to raczej odłóż , Lidka :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22990
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 21:28 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Iiii tam, desperujecie z tą dysgrafią :mrgreen:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kuba93l i 301 gości