Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 11, 2017 5:38 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Alix nie zrozumiałaś co napisałam.

Właśnie nie ma żadnego problemu żeby zgłosić. Tylko że zgłasza się post Lidki a nie zgłasza się postu gdzie obraża się i założycielkę i użytkowników i tu jest pokazana i hipokryzja i wybiórczość. Nie ważne co napisane ważne KTO napisał.

Zgłaszającej post Lidki nie przeszkadzało ubliżanie użytkownikom, oburzyła się na post Lidki dopiero.
Kali jeść Kali spać.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon wrz 11, 2017 13:23 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

alix76 pisze:
meg11 pisze:
puszatek pisze:nie rozumiem Was FarciKot i mimbla64, skoro nie lubicie Lidki, jest Wam taką solą w oku to po co tu wchodzicie ? dla zabawy ?

Basiu nie wiesz po co? a kto udzielał się bardzo u Beaty i jaki był wynik?? to specjalnie jest robione.

Farcikot to domorosły psycholog z wykształcenia- nie zna ludzi a ich dogłębnie ocenia. Jak to dobrze że ja nie założyłam swojego wątku. :mrgreen: znają mnie osobiście 2 osoby z forum a jednej już nie ma :mrgreen: nikt nie ma szans wylewać pomyj. To forum nieodmiennie mnie od lat zadziwia. 8O

Można ubliżać od chorych psychicznie i sprawiedliwi wśród Narodów Świata tego więcej niż pewne nie zgłoszą bo im to nie przeszkadza a wystarczy że ta, której się ubliża odpowie tym samym
tylko innymi słowami a już się leci z donosikiem. Ot moralność Kalego. On ukradnie-super jemu ukradli- żle bardzo żle.

Szkoda że nie został zgłoszony post w, którym obraża się nie tylko założycielkę tego wątku ale i kilkunastu użytkowników
tego forum. No ale.....
Lidka podziel wreszcie ten wątek.

A w czym problem, żeby go zgłosić? Za uwagi o chorobie psychicznej Farcikot została upomnienie w tym samym poście co Lidka. Jeśli coś przeoczyłam, to proszę działać a nie enigmatycznie ubolewać.

A i prosiłam o dyskusję bez obelg. Ponawiam prośbę. Trzeci raz prosić nie będę.



ok
zastrzel mnie
:roll:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon wrz 11, 2017 13:41 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Spokój na pokładzie. :evil:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon wrz 11, 2017 15:34 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

puszatek pisze:nie rozumiem Was FarciKot i mimbla64, skoro nie lubicie Lidki, jest Wam taką solą w oku to po co tu wchodzicie ? dla zabawy ?


Myślę że z wrodzonej złośliwości wchodzą. Lubią siać zamęt i złe emocje.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon wrz 11, 2017 15:59 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

meg11 pisze:Spokój na pokładzie. :evil:



ale ja jestem spokojna
niespotykanie spokojna
:mrgreen:
nie zareagowałam na otwartą groźbę
:mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon wrz 11, 2017 16:57 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ostatnia rzecz, która tu jest potrzebna to awantura :twisted:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon wrz 11, 2017 19:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Alix jakis powód dla którego nie mam nowego wątku , tak jestem chora psychicznie umie liczyć do 10 pogubiłam się :mrgreen:
Obrazek
Farci dla ciebie. :D

Życia nie trawię ...
Ludźmi się dławię ...
Znajomi są nudni ...
Sąsiedzi paskudni ...
Za każdym dniem szlocham ...
Ciebie Farci wręcz kocham :1luvu: :mrgreen: :ryk:
Mimbla64 ciebie olewam .. :smokin:
Tylko przy swojej muzie se śpiewam :ok:
https://www.youtube.com/watch?v=6U3ln7JE4BU :wink:
I wciąż zadaje se teraz pytanie .. :mrgreen:
Obrazek

Teraz coś z życia
Ostatni mały czarny co zabrałam z pod samochodu , w nocy prawie mi odjechał..Myślałam że do rana nie przezyje ..2 w nocy kocie jak szmatka , sikał pod siebie , lezał plackiem ..Cienki widok nie miał siły nawet łapką ruszyć..Myślałam że to pp , byle do rana..
To nie pp , mały tak zareagował na karmę to znaczy jego organizm , wet powiedział że jest skrajnie zagłodzony , bardzo długo nie jadł ..I jak dostał jedzonko organizm sie zbuntował już sie odzwyczaił od tego..Trzy dni na zastrzykach i dzis moge powiedziec jest ok , muszę tylko pilnować bo mały dostał ogromny apetyt ..Śmiga za mną jak cień , by zjadł konia ..Pilnujemy i ufff...
I pytanie te lale widzicie tego malca miała go zostawic ...Te jebliwie odpowiedzialne no nie odpowiedzą :| , cieszę się że jestem inna jak wy :smokin:
Obrazek
Obrazek
Moja slepka mądrzejsza tu od niektórych , ma serce na własciwym miejscu..
Obrazek
Obrazek
Bida zawsze ma serce do bidy nie zapomina co przeszedł ..Z ludźmi jest inaczej..
Obrazek
I Kubek wyrwij mnie z rąk psychicznej...
Obrazek
6 tygodniowa dzicz ..No panna masakra nie do ogarnięcia .,ale mam wciąż nadzieje że odnajdzie się u psychicznej kolekcjonerki ..Dałam jej na imię FarciKot :mrgreen: ..Panna burzy mój system :D
Obrazek
Mała z pufy
Obrazek
Obrazek
Przedostatni mały steperek
Obrazek
Te odpowiedzialne zadzwoncie na Policję bo burze wasz świat . :mrgreen: .No mieszam rasowe z szarymi burakami :mrgreen: Jakie to straszne nie ..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie stac ją na siatkę , szmate założyła :mrgreen:
Obrazek
Nie stać ja na legowisko w karton wsadziła :wink:
Obrazek

I tak napiszę w prost Alix juz nie raz miałam bana , bo bo napisałam wprost co myśle..Każdy może po mnie jechać ja musze wtedy wsadzać ryj w kubeł bo ..Bo mam dużo kotów nie tędy droga ..Może tego nie widzisz ale ja nie wchodzę na inne wątki nie ubliżam nikomu , robie to tylko wtedy gdy ktoś mnie atakuje ..Nie pozwolę po sobie deptać, jakimś tępym lalom co widzą świat z dwoma kotami..Co są tak zajebiście odpowiedzialne że chorego na ulicy zostawią , bo maja tu swoich czytaczy co oni by powiedzieli..No wale te lalę mam je w czterech literach ...Myślałam że to forum o kotach , że tu będzie inaczej jak na ulicy..No myliłam sie tu jest takie samo gówno jakie mnie otacza..Wszedzie to samo nie ma miejsca nawet na tym forum dla zwierząt z ulicy ..[...] Moge dostać bana jak minie to wrócę , no NIE WYWALICIE MNIE TU .
Alix forum Miau określ mi to głupiej , są tu jakieś podziały bardziej wykształcony zjada głupiego :mrgreen: czy jak ..
Mam dużo kotów dlaczego z tych lal nikt nie chce dać im domku bo...
Pytanie do lal z miau ..
Spotykasz chorego kota , co robisz ..
Nie mam gdzie dać..
Nie ma schronu , fundacji..
Nie ma miejsca ...
Ale kot jest siedzi chory pod samochodem..
No kurna wiem jestem przecież na miau , PRZESZUKUJE INNE WĄTKI CZEPIAM SIĘ INNYCH ..ALE O KOCIE NIC NIE WSPOMNE BO TO BURAS ...TYLKO WIEM O NIM JA , SUMIENIA NIE MAM . A W GŁOWIE GIŃ SIERŚCIU ZDYCHAJ.. :ok:
Ok tak myślałam tak was widzę dla mnie jesteście mniej niż zero..
I ja nie jestem Beata czy te inne co zniszczyłyście...Na dupie staniecie a mnie tu nie wygnacie :mrgreen:

A jak dostanę bana dożywotniego to zmiecie wątek zamiast miau na
FUCK KOTY bo tak to tu widze...

Obrazek
I dla barbi z miau dla wszystkich którzy tępią zbieraczki...

https://www.youtube.com/watch?v=R0kc54LS6wU :ok:
Ostatnio edytowano Wto wrz 12, 2017 21:28 przez alix76, łącznie edytowano 3 razy
Powód: usunęłam obraźliwy wpis

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon wrz 11, 2017 19:42 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

nie wiem co napisać, nie lubie awantur, bo jak sie wetne to strasznie bluzgam,
podziwiam Cie Kobieto, robisz dobrą robotę,
zawsze znajdzie sie jakis mieszacz , nie poradzisz, :evil:
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 11, 2017 19:48 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

wiesiaczek1 pisze:nie wiem co napisać, nie lubie awantur, bo jak sie wetne to strasznie bluzgam,
podziwiam Cie Kobieto, robisz dobrą robotę,
zawsze znajdzie sie jakis mieszacz , nie poradzisz, :evil:

Nawet nie próbuje ... :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon wrz 11, 2017 19:53 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ja mam namiary na Lidkę w realu, to spoko :ok:

I najmocniejsze kciuki za czarnego z krawatką Maluszka, i za pozostałe maluchy uratowane w ostatnich tygodniach :ok: :ok: :ok: :1luvu:

Śliczniuchy :201461 :201461 :201461 :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon wrz 11, 2017 19:56 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Baltimoore pisze:Ja mam namiary na Lidkę w realu, to spoko :ok:

I najmocniejsze kciuki za czarnego z krawatką Maluszka, i za pozostałe maluchy uratowane w ostatnich tygodniach :ok: :ok: :ok: :1luvu:

Śliczniuchy :201461 :201461 :201461 :201461

:201461 :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon wrz 11, 2017 20:03 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:Obrazek


A to całkiem niezłe motto na życie :wink:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44


Post » Pon wrz 11, 2017 20:13 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:
I wciąż zadaje se teraz pytanie .. :mrgreen:
Obrazek

Padłam.

Lidka podziel wątek. Są zasady i dobrze by było chociaż w połowie je przestrzegać. Nie ma sensu żeby był taki długi.
Wyluzuj też trochę. Nie zawsze masz rację. Posłuchaj ludzi, którzy są Ci życzliwi.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon wrz 11, 2017 20:24 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

meg11 pisze:
lidka02 pisze:
I wciąż zadaje se teraz pytanie .. :mrgreen:
Obrazek

Padłam.

Lidka podziel wątek. Są zasady i dobrze by było chociaż w połowie je przestrzegać. Nie ma sensu żeby był taki długi.
Wyluzuj też trochę. Nie zawsze masz rację. Posłuchaj ludzi, którzy są Ci życzliwi.



Wątek może założę , muszę przedyskutować z sierściami ..Bo to one sa tu na zdjęciach a już je mdli.. :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AGdansk, elmas, emilab., magnolia.bb i 303 gości