Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 13, 2014 14:03 Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Witam wszystkich cieplutko :1luvu:
Tutaj poprzednia część wątku viewtopic.php?f=1&t=161458
Witam tych co nas lubią i tych co nie :mrgreen:
Mam nadzieje że będzie jak dotychczas , popiszemy , pośmiejemy sie i podenerwujemy . :mrgreen:
Obrazek
Przedstawiam wam moje koty :kotek:
Najgorsze przypadki..
Oczko
Obrazek
Obrazek
Lenka
Obrazek
Obrazek
Rambek miał plazmocytarne zapalenie dziąseł , leczony dośc długo , nie dawało to efektu.Ma usuniete wszystkie ząbki i jest nareszcie ok..Waga 8.700
Obrazek
Obrazek
Chłopczyk ma padaczke
Obrazek
Obrazek
Alpi jest szalona , wszedzie wejdzie i gaduła taka ..Swoje przeszła oczko sie rozlało , nie leczyło , miała trzy razy zaszywane , grzyb , i w końcu miała zapalenie nerwu wzrokowego ..Kręciła sie w kółko ..Ale dalismy rade , dziś jest słodka brojąca dziewusia :mrgreen: Ciągle siedzi w miskach i głodna ..
Obrazek
Obrazek
Czesia kota z chora trzustka musi miec tylko karme gastro intensinal i tu jest problem , przy tylu kotach ale nikt jej nie chce .Kotka bardzo kochana kocha ludzi , do kotów z dystansem ale nic sie nie dzieje..Bardzo długo była leczona zanim doszło do tego żeby tak jak teraz na tej karmie było ok..Z miejsca gdzie ją zabrałam chora karmiłam tam kiedyś z ciotką 28 kotów , sterylizowałam ..Z tylu kotów udało sie jej , dwa inne dałam do adopcji , są w ośrodku trzy , reszte wytruli ludzie ;(
Obrazek
Obrazek
Frania kotka z chorą trzustka
Obrazek
Putin swoje przeszedł.
Obrazek
Batman
Jak go znalazłam nie wiedziałam czy przezyje był w szpitaliku udało się ..Obrazek

Obrazek
Marmurek
Obrazek
Zyzio bez oczka, zabrany chory oczka nie dało rady uratowac

Obrazek
Rojber bez przedniej lapki ,znaleziony ze starym zrośnietym złamaniem nic już nie dało sie zrobić.Tylko ja amputować bo miał rany na niej od podpierania się
Obrazek
Dyzio ma tu brata Zyzia , zabrane z szopy chore ..nie są tak bardzo za ludźmi .Ale żyją
Obrazek
Inka matkuje wszystkim małym ;)Zabrana kolo magazynów z nia było szescioro rodzeństwa , ona mi została.
Obrazek
Tofik :x :mrgreen: kot masakra , tylko go głaskaj i tak ciągle wywija łapkami jak na zdjęciu..Ciężko przeszedł pp prawie już było po nim , dwa tygodnie ciągle u weta , kroplówki itd .I udało się
Obrazek
Kubek znaleziony przez kogoś na poboczu , potrącony , miał drutowaną szczęke , dwie operacje na oczko ...Bardzo słabo widzi na jedno.Ale cos tam widzi ...wpatruje sie w człowieka jak zbój :mrgreen:
Obrazek
Oskar zabrany z magazynów jako małe kocio do roku czasu tylko na karmie gastro intensinal.Teraz już je wszystko
Obrazek
Wacus zabrany bardzo chory , był w szpitaliku , miał strasznego grzyba , ma zespół falującej skóry
Obrazek
Kola oddana z powodu alergii........
Obrazek
Marmurka została z troje rodzeństwa reszte skończyło na jezdni
Obrazek
Obrazek
Chyba wszystkie :mrgreen:
Koty które dokarmiam na mieście jest ich 15
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jest jeszcze pięć kotów na działce i jeden w piwnicy.

co do ilości brakuje mi trzech :| :mrgreen: dorwe je przy jedzeniu a wiem jeszcze Ksawery czarny dzikus i Zyguś i Lejek ufff wybrnełam.. :201494 :201461
Ostatnio edytowano Pon wrz 11, 2017 20:12 przez lidka02, łącznie edytowano 9 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22



Post » Sob gru 13, 2014 14:23 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

My też, my też! Ale się udało szybko !
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Sob gru 13, 2014 14:24 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Cześć Lidka, pozdrowienia dla zwierzyńca :) . Jak Ty w nocy wytrzymujesz kobieto, bo ja z moimi mam problem :wink: W dzień pies ujada jak dzika bestia, choć jest rozmiarów większego jamnika, a w nocy ferajna po całym bardzo pracowicie spędzonym na leżeniu dniu ożywa :mrgreen:
Obrazek

evik75

 
Posty: 807
Od: Czw mar 29, 2012 21:26

Post » Sob gru 13, 2014 14:28 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

I my się witamy :D
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Sob gru 13, 2014 14:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

evik75 pisze:Cześć Lidka, pozdrowienia dla zwierzyńca :) . Jak Ty w nocy wytrzymujesz kobieto, bo ja z moimi mam problem :wink: W dzień pies ujada jak dzika bestia, choć jest rozmiarów większego jamnika, a w nocy ferajna po całym bardzo pracowicie spędzonym na leżeniu dniu ożywa :mrgreen:

Kochana tylko na :piwa: jeszcze nie dopisałam Milusi :x no szok ... kocie wybacz mi :201494
Witaj kochana ... :1luvu:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob gru 13, 2014 14:34 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

ooo...i wątek na "Nasze koty", a nie "Koty" :D
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Sob gru 13, 2014 14:37 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Witaj :D Cały czas czytam Twój wątek, ale mało piszę, bom przepracowana i nic mądrego do powiedzenia nie mam :mrgreen: Mój pies po kastracji ma się już dobrze, ale niestety nadal szczeka jak dziki, jak tylko kogoś usłyszy za drzwiami. Masz jakiś patent, jak go tego oduczyć? Czy to jest możliwe?
Gdybym wygrała w totka i kupiła domek byłby idealnym obrońca mimo mikrej postury, ale w bloku? :strach:
Obrazek

evik75

 
Posty: 807
Od: Czw mar 29, 2012 21:26

Post » Sob gru 13, 2014 16:06 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:D
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 13, 2014 16:17 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

zdjęcie Alpi wygląda jakby była malutkim nietoperzem w ośrodku rehabilitacji nietoperzy ;-)
a Wacuś bardzo podobny do kochanej kici z cmentarza wolskiego, która niestety odeszła ostatnio.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob gru 13, 2014 16:40 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Jestem :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Sob gru 13, 2014 16:43 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Dzień dobry, ja również sympatyzuję z tym stwierdzeniem ;)

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob gru 13, 2014 18:07 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

też tu cupnę z kotkami :201494
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, skaz i 249 gości