Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 15, 2017 16:47 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Życzę tym co za nami są :mrgreen: Zdrowych i Spokojnych Świąt :1luvu:
Po krótkiej debacie z moimi tym drugim też życzymy spokojnych Świąt :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Putin :mrgreen:

Obrazek
Iwan :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Moje piwniczne :D rudy z nami 8 lat czarny spadł z nieba rok temu ..Przyszedł do piwnicy okienkiem i został rudy go przyjął.. :strach:
Obrazek
Miłego..

Obrazek
Obrazek
:ryk:
I se sprzątamy robota głupiego ale co życie. :smokin:
https://www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob kwi 15, 2017 17:33 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Cudowny masz dom, i ten psiak na parapecie :ryk:
Spokojnych Świat dla Wszystkich Domowników. :D
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 15, 2017 19:14 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:Co może być cudownego w takim zakoceniu już odpowiadam , dopiero mi naprawili laptop koty moje jak pogoda zalewają wszystko.. :ryk:
Więc witam panią nową :mrgreen:
Zdjęcie jest cudne dla mnie a koty z ulicy , jakie zabieram większość tu wie ..Są zrypane ludzką dobrocią , dostatkiem żarcia na ulicy , willami nie wiedzą z których porcelanowych misek miały jeść .Więc zabieram je do siebie do slamsów a że ja kolekcjonerka wie tu każdy , lubie kolekcjonować , szare , bure , łaciate bez oczu , bez łapy :mrgreen: Taka jestem/ koci jenioł :smokin: .Mam swoją kolekcję tych co ktoś wypieprzył , rozmnożył , może komuś któryś lał więc go wypieprzył a że u mnie mogą lać zabrałam.Kocham swoje zasrane i zasikane życie , kocham te sierściuchy co mam i te widoki na moim stole i tapczanie ...Dlaczego dobre pytanie bo to zakocenie zawsze mi przypomina o pojebanych miłośnikach zwierząt , co to maja na chwile a szybko się nudza...No ja się przedstawiłam a ty co tam masz..jednego dwa no szok , w takim tłumie żyjesz
A to do posłuchania od nas :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=7IMcQur9gjY


Odpowiedź do zacytowania nie tylko tu.... kocio-psie "zbieraczki" to ciekawy temat - gdy pisza na miau czy na FB o kocie potrzebującym pomocy, zalega cisza... gdy oznajmiaja że same się nim zajęły, zaczyna się wyliczanie który to już kociak, ile to już kasy, itd... itp... pierwsze do rzucenia kamieniem, niekoniecznie pierwsze do pomocy.
Trzymaj się, zwierzaki sa wszystkiego warte.
Obrazek

Wolność, kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.(Chłopcy z Placu Broni)

MISIA- 1.06.2002 - 13.12.2012. Skarbie, gadułeczko moja. Bardzo mi Ciebie brak.
MIKITKA - 03.2002 - 13.07.2015. Tak bardzo mi żal.
FELUTEK - 03.2002 - 11.10.2015. Najcudowniejszy kot terapeutyczny.
OKRUNIA - 09.2002 - 16.08.2018. Śpij, skarbie kochany.
GACEK - 03.2014 - 22.06.2019. Wierny i mądry Przyjaciel.
TYGRYNIA - 05.2002 - 16.12.2020 .Maleńki koto-piesek.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652 sprawdź zanim oddasz kota!

Ja-Ba

 
Posty: 9574
Od: Pt lis 07, 2008 23:23

Post » Sob kwi 15, 2017 19:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Całuski dla wszystkich słodkich pysiów :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie kwi 16, 2017 11:57 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Jaka uśmiechnięta bezzębna morducha :D piękne zdjęcia! Nie ma waśni międzygatunkowych?
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Nie kwi 16, 2017 12:19 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

[quote=Obrazek

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Nie kwi 16, 2017 12:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Obrazek
no życzenia som w śirodku-co se wrzucicie, tak siem stanie- Tuliś ma moc :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 18, 2017 16:36 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ja-Ba pisze:
lidka02 pisze:Co może być cudownego w takim zakoceniu już odpowiadam , dopiero mi naprawili laptop koty moje jak pogoda zalewają wszystko.. :ryk:
Więc witam panią nową :mrgreen:
Zdjęcie jest cudne dla mnie a koty z ulicy , jakie zabieram większość tu wie ..Są zrypane ludzką dobrocią , dostatkiem żarcia na ulicy , willami nie wiedzą z których porcelanowych misek miały jeść .Więc zabieram je do siebie do slamsów a że ja kolekcjonerka wie tu każdy , lubie kolekcjonować , szare , bure , łaciate bez oczu , bez łapy :mrgreen: Taka jestem/ koci jenioł :smokin: .Mam swoją kolekcję tych co ktoś wypieprzył , rozmnożył , może komuś któryś lał więc go wypieprzył a że u mnie mogą lać zabrałam.Kocham swoje zasrane i zasikane życie , kocham te sierściuchy co mam i te widoki na moim stole i tapczanie ...Dlaczego dobre pytanie bo to zakocenie zawsze mi przypomina o pojebanych miłośnikach zwierząt , co to maja na chwile a szybko się nudza...No ja się przedstawiłam a ty co tam masz..jednego dwa no szok , w takim tłumie żyjesz
A to do posłuchania od nas :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=7IMcQur9gjY


Odpowiedź do zacytowania nie tylko tu.... kocio-psie "zbieraczki" to ciekawy temat - gdy pisza na miau czy na FB o kocie potrzebującym pomocy, zalega cisza... gdy oznajmiaja że same się nim zajęły, zaczyna się wyliczanie który to już kociak, ile to już kasy, itd... itp... pierwsze do rzucenia kamieniem, niekoniecznie pierwsze do pomocy.
Trzymaj się, zwierzaki sa wszystkiego warte.

Coś w tym jest wystarczy poczytać wątek Putina..viewtopic.php?f=1&t=164095

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto kwi 18, 2017 16:50 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Dziekujemy za życzenia :D
Święta święta i po nich ..Putin krzyczy dość.. :mrgreen:
Obrazek
Lenka
Obrazek
Kubek

Obrazek
Alpi
Obrazek
Chłopczyk
Obrazek
Ptyś
Obrazek
i ja :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto kwi 18, 2017 18:48 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Extra manikiur :1luvu:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Wto kwi 18, 2017 19:21 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:ok:
Uroda twoje jest nie balnalna :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro kwi 19, 2017 9:59 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Wiem jestem wyjątkowa :mrgreen: :ryk: :ryk:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie kwi 23, 2017 13:45 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FarciKot pisze:
Iwonami pisze:To zdjęcie na blacie kuchennym mnie powala.
Cudne. :) :1luvu:



Mnie tez powala :? Nie bardzo tylko rozumem coz takiego cudnego w takim zakoceniu moze byc? Tu nie trzeba sie cieszyc i podziwiac, a płakac :strach:
Mozesz mnie przekonasz, masz jasz teorie, ze takie zakocenie wplywa pozytywnie na dobrostan kota?

Wracam do ciebie bo jestem taka pamiętliwa suka no..
Masz tu zdjęcie kotki która walczy o życie , tu można płakać ...myle się..Więc nie płacz nad moimi w domu tylko nad tymi na ulicy takimi ..Bo te co mam w domu wyglądały też tak..Jestes dobrym człowiekiem :?: może kociara :?: może opłacisz weta . :?: .Ale nie wiem czy kotka przezyje , na razie miała testy pp ujemne , krwi nie można pobrac , dostała leki jest pod pompom..I wiesz co zrobie jak jej się uda , zabiore ją do siebie do domu :201461 ...Bo takich pismaków jak ty było tu wielu..Oni znikneli a my wciąż jesteśmy.Dziś tak napierdzielam radością że no.. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zabrałam w styczniu 6 szczeniaków od alkoholika wszystkie znalazły domki , ale jeden jest pechowy Ciapulek..Raz oddany po 10 dniach bo za dużo sikał , poszedł do drugiego domku domku wszystko było pieknie jak w bajce i co chcą go oddać po 2 miesiącach , nie mam gdzie go zabrać ..Bo mam nowego szczeniaka od alkoholika kundelek jest troche inny , byłam u weta nie widzi na jedno oczko wada genetyczna , wszystko zajmuje mu bardzo dużo czasu żeby załapał..Więc domku nie znajdzie opłacam mu miejsce i daje karmę..Zamienimy się na tydzień :?:
A to pechowy szczeniak , na moje będzie miał przerypane do końca ale co wszystkich nie zabiore.A ty nie pisz bzdur nie najeżdżaj na kogoś bo ma więcej zwierząt bo nie jesteś w temacie , ty masz swój sztuczny świat a my żyjemy w rzeczywistości..Zasranej
Zdjęcie na dt jak miałam.

Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie kwi 23, 2017 14:07 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Rozumiem, że Cię wk...rw bierze :evil:
Ale pouczaczy na tym forum nie brakuje, sama zauważam nawet w stosunku do mojej niepozornej osoby :roll:
Trzeba zakląć i robić swoje.

Za Kitusia najmocniejsze kciuki :ok: :ok: :ok: :ok: :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie kwi 23, 2017 14:08 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

I za prawdziwie dobry domek dla szczeniorka :ok: :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510 i 313 gości