Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 27, 2017 11:20 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

taizu pisze:Mnie łapanie wczoraj podrapało i uciekło... :(

To jak łapałas że podrapała cię.. :?:
Ja cała ale zmarzłam tam ubrałam się no nie założyłam gaci do kolan i coś mnie rozłożyło temp..no znów 8O jestem na siebie zła ..Przecie nie jestem jeszcze taka stara nie :mrgreen: Nie mam czasu na chorowanie i skoki temp u siebie..Koty czekają działka czeka , rowerek nie moze leżeć odłogiem :mrgreen:
Ale połów udany u mnie fakt :kotek: :piwa:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw kwi 27, 2017 19:25 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

to na rozgrzewkę
hyyy, no, pani, jadziem :twisted:
https://www.youtube.com/watch?v=n9AcG0glVu4

i do podusi
https://www.youtube.com/watch?v=JOXo1_sCSXE

piórka same fruwają
:mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt kwi 28, 2017 10:36 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kinnia pisze:to na rozgrzewkę
hyyy, no, pani, jadziem :twisted:
https://www.youtube.com/watch?v=n9AcG0glVu4

i do podusi
https://www.youtube.com/watch?v=JOXo1_sCSXE

piórka same fruwają
:mrgreen:

Trafiła pani a dziękuje :mrgreen:
Od nas
https://www.youtube.com/watch?v=HOVCrxBtq9E

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt kwi 28, 2017 10:48 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lepsze wieści Rojber na swoim w Poznaniu , od soboty jeszcze płacze 8O
Obrazek[/URL
Koteczka gorzej ma fiv , wet jeszcze ma spróbować z krwią ale kotka jeszcze schudła :( .Wet sie pyta co robimy będzie próbował jeszcze z krwią jak stan się bardzo pogorszy będzie musiał jej pozwolić odejść. :( nie można jej tak męczyc , potrafi 2 h leżeć jak trup .bezwładnie przykre myślałam ze się uda wet też .Ale po tym jak było lepiej doba i wszystko się zmieniło ..Zobaczymy :|
[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/c06f2057e618dcd3]Obrazek

I syjam wiekowy to kot .Jak wet mi powiedział co mu zrobili no pożałowałam ze żyje nie prosiłam o tyle ale już ma , jak ogarnę no nie wiem .Sznurek i w las :mrgreen:
Syjam miał prześwietlenia , krew , ma wyrwane trzy zęby , trzy co mu zostały ma usunięty kamień , jakieś tam korzenie usunięte w pysiu była masakra i to było powodem że nie jadł,co dalej kto by wypuścił takiego starca na ulicę ..Syczy na ludzi ale nie zachowuje się jak typowy dziczek , nie wyglada jakby miał pana.Słowa weta
Obrazek
Ostatnio edytowano Pt kwi 28, 2017 17:23 przez lidka02, łącznie edytowano 1 raz

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt kwi 28, 2017 17:21 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Koteczka umarła nie dała rady , tyle dni walczyła..I tak myśle czy ją nie męczyłam ale myślałam ze się uda... :(
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt kwi 28, 2017 17:54 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

[*]
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pt kwi 28, 2017 19:02 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

[*]

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt kwi 28, 2017 19:09 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

[']
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt kwi 28, 2017 20:06 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

[*]
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro maja 03, 2017 16:20 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Taizu dziękuje za 200 biedronek na opłacenie dziadzia ..<3
Syjam ogarnięty , odebrany i wypuszczony tam gdzie go złapałam..Wiekowy ale dziczek , chętnych zero bo tym razem za stary i syczący pan ale o Putina albo Iwana miałam znów zapytania...Ile razy można pisać ze te nie są do adopcji ...
Obrazek
Obrazek
I Balbina
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw maja 04, 2017 20:39 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Biedna kotunia [*]
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Pt maja 05, 2017 7:57 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:cry:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Czw maja 18, 2017 15:31 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Dziękuje taizu za 150 biedronek i baltimore za karmę <3 Jesteście wielkie
Obrazek

Syjam chodzi obok człowieka z kotami ok ale strasznie boi się dotyku i ma jeszcze problemy z jedzeniem ...chętnych nie ma a szkoda bo co z tego ze stary no co.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kiedyś zejde na zawał ..No tak i wstydzę się ze jestem człowiekiem bardzo.
Ktoś chce kotka , małą puchatą kuleczkę .zdobywa ją szybko bo kociaków masę .Zabiera do domu kocha tuli , chwali się co on to ma.Kotek wyrasta na pięknego kocurka .Jest rozpieszczany i kochany , ale bajka nie trwa wiecznie .Może choroba kota , może znudzenie się zwierzakiem nie dowiemy sie nigdy co się dzieje ze tyle kotów ląduje na ulicy ..Moze się zgubiły ale dlaczego ich pan ich nie szuka a ten co znajdzie próbuje odszukać ich domek ale dupa .Nikt takiego kota nie widział i nie szuka..Kot jak dziesiątki innych wywalonych na ulicę niby bo ten kot doprowadził mnie do łez a widzę wiele ..Głupim fuksem z kimś się zgadałam ktoś mi powiedział że ktoś go tam na osiedlu wywalił w lutym , że śpi pod gołym niebem ..Inne koty go przeganiają je jakieś resztki .Ktoś przegania odejdź bo jesteś chory idź sobie .Poszłam i zobaczyłam na śmieciach go , pięknego wielkiego pana kota , zagubionego bojącego się ludzi ..Jego pysiu takiej mordki smutnej nie widziałam dawno , trzy dni próbowałam go przekonac do siebie .Nie udało się spoglądał na mnie z żalem i odchodził w śmieci ..Złapałam go na klatkę łapke , szalał ..po kilku godzinach przełożyłam do transportera i zabrałam na kilka godzin do domu .Postawiłam transporter na stole usiadłam obok czekałam za samochodem i mówię do kota kto to ci zrobił..Myslałam że kot dziczek ale nie , pan kot tak mi się rozgadał a mowa jego była pełna żalu , rozpaczy .Tak jakby opowiadał mi te kilka tygodni co mu się przytrafiło , jak się bał , jak go wywalono i przeganiano , jak mókł i było mu zimno a nie miał gdzie się schować ..I się poryczałam , otworzyłam transporter i mówię do niego chyba mnie nie ugryziesz a on wtulił sie w moją dłoń i dalej kwilił.Kotek jest u weta na leczeniu , strasznie przeziębiony , ma wielką rane pod przednią łapką i wiek no 13 do 14 lat i to mnie dobiło..Pan kot dałam mu na imię Książę ...Mój książę już nie jesteś śmieciem..I nie moge się po tym kocie ogarnąć cholernie mi przykro jak ktoś mógł go widzieć tyle czasu i nie pomóc ..Przecież tam mieszka mase ludzi masę a on ich widział ale oni nie chcieli zobaczyć go..Straszne .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Był u weta 10 dni taki zawalony był teraz jest u mnie i
Kotek ma entropium jedno i drugie oko do naprawy i szok :|
Obrazek
Tydzień temu w tym syfie co są koty wysterylizowałam znajoma mi pomogła z samochodem i jej czas dziekuje , ciachłyśmy 4 kotki wszystkie ciężarne i jeszcze są ...Muszą byc zrobione wszystkie dwie urodziły bo koty tam dalej umierają..Wczoraj zawiozłam do weta kotkę dziś odeszła , sekcja wszystko w srodku zniszczone trzustka wątroba itd a miała tylko dwa lata :(
Obrazek
Obrazek
I takie to nasze posrane życie ...co dalej kto to wie :x
Kola ma kamyszki wet karma , leki jest lepiej ...
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw maja 18, 2017 18:49 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

[*] :cry: Bezimienna Kiciu

I za Księcia serce ściska :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw maja 18, 2017 22:10 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

a ja mam kościotrupa
oswojony, płaczący za człowiekiem, wtula się w klatkę
słów i sił nie mam

życie


:evil:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 163 gości