Złamana MIEDNICA,WBITA w główkę kości udowej.Pilnie wsparcie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 29, 2014 11:49 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

justyna8585 pisze:Możecie mieć rację...
Schron nie zabierze jej do ortopedy,ani nie wyłoży pieniędzy.
Wczoraj znowu rozsyłałam wątek po grupach na fb, zero odzewu, bardzo mało osób dołączyło do wydarzenia i bardzo mało jest zaproszonych.Ja nie wiem jak ją już rozreklamować, dacie jakieś rady?

daj fb.I ja roześlę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 29, 2014 11:51 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

ASK@ pisze:
justyna8585 pisze:Możecie mieć rację...
Schron nie zabierze jej do ortopedy,ani nie wyłoży pieniędzy.
Wczoraj znowu rozsyłałam wątek po grupach na fb, zero odzewu, bardzo mało osób dołączyło do wydarzenia i bardzo mało jest zaproszonych.Ja nie wiem jak ją już rozreklamować, dacie jakieś rady?

daj fb.I ja roześlę.



https://www.facebook.com/events/1659822 ... 8/?fref=ts

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Sob lis 29, 2014 11:54 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

Dzięki.Może napisać, że wizyta u ortopedy jest konieczna? Znaczy się wedle mnie jest konieczna. W naszych obu przypadkach weci do nich zwierzaki wysłali nie znajdując przyczyn jednoznacznych kulawizny i problemów z chodzeniem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 29, 2014 11:55 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

zna ktoś dobrego ortopedę na Śląsku ? Ja tylko dr Bojarskiego, ale wizyta z diagnostyką u niego kosztuje fortune
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lis 29, 2014 12:09 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

mamaGiny pisze:zna ktoś dobrego ortopedę na Śląsku ? Ja tylko dr Bojarskiego, ale wizyta z diagnostyką u niego kosztuje fortune

Ile? My płaciliśmy 100 zł.
Operacja zaproponowana przez niego była droga jak cholera ale mając diagnozę można ruszyć gdzie indziej szukać pomocy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 29, 2014 12:11 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

justyna8585 pisze:Możecie mieć rację...
Schron nie zabierze jej do ortopedy,ani nie wyłoży pieniędzy.

Dziewczyny, to nie musi być ortopeda, wystarczy dobry wet, który to sprawdzi - czyli posłucha sugestii, że trzeba to sprawdzić.
Pewnie nawet schroniskowy jest w stanie to stwierdzić, tylko musi do niego dotrzeć, czego ma szukać :?
Przy tak silnych objawach, to pewnie nawet laik by wymacał, jeśli by wiedział jak i co macać.
Schroniskowy to może mieć już focha, ale czy możecie ją zabrać po prostu do dobrego, słuchającego weta?
To przecież nie muszą być rzepki, może być cokolwiek innego, nieortopedycznego - tylko trzeba sprawdzić.
Bo ortopeda może będzie, a może nie będzie potrzebny - trochę szkoda wydawać kasę na specjalistę, tylko po to, żeby sprawdzić coś tak prostego.
Jeśli się okaże potrzebny, to wtedy poszukacie.
Weci naprawdę umieją to sprawdzić, u psów sobie radzą znakomicie - to b. częsta, typowa wada u niektórych ras.
Po prostu u kotów tego nie szukają, nawet nie dotykają kolan w badaniu "ortopedycznym".
Potrzebny Wam na razie zwykły, porządny wet, tylko elastyczny i podatny na sugestie ;)

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 29, 2014 12:24 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

Właściwie OKI ma rację. Nas do ortopedów skierowali weci , którym coś się w kocie nie podobało.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 29, 2014 12:28 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

U nas to znalazł internista ;)
Fakt, że ze spec. chorób psów i kotów, ale myślę, że to nie na specjalizacji tego uczą.
Inni po prostu tego nie szukali, mimo że teoretycznie specjalizację mieli bliższą ortopedii :roll:
U ortopedy nie byliśmy w ogóle, Fosterek i tak był nieoperacyjny :(

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 29, 2014 12:36 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

mamaGiny pisze:zna ktoś dobrego ortopedę na Śląsku ? Ja tylko dr Bojarskiego, ale wizyta z diagnostyką u niego kosztuje fortune

A Gierek?
http://www.przychodniagierek.pl/
"dzieci to skarb (choć nie do końca, bo zakopywać ich nie wypada)"

mamaja4

Avatar użytkownika
 
Posty: 5884
Od: Sob sie 23, 2008 7:59
Lokalizacja: Czeladź/Będzin

Post » Sob lis 29, 2014 12:38 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

pierwsza wizyta 100 zł ale warto
ja mogę jeszcze polecić tu http://www.weterynarz.katowice.pl/lekarze.html
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lis 29, 2014 12:40 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

U Gierka tangerine1 operowała swoja kotkę z dysplazją stawów,było bardzo ok.
"dzieci to skarb (choć nie do końca, bo zakopywać ich nie wypada)"

mamaja4

Avatar użytkownika
 
Posty: 5884
Od: Sob sie 23, 2008 7:59
Lokalizacja: Czeladź/Będzin

Post » Sob lis 29, 2014 12:55 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

Poprosiłam Małą 1 na pw o udostępnienie konta do zbiórki

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Sob lis 29, 2014 13:40 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

Podrzuce. Mogę tylko trzymać kciuki za dt. Strasznie szkoda tej kotki! :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 29, 2014 14:02 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

Myślę, że to w ogóle nie musi być sprawa ortopedyczna. Może, ale nie musi. Wg mnie najważniejszy mądry wet, któremu się będzie chciało poszukać. Nie wiem, jak daleko kotka mogłaby jechać, w Rybniku swój gabinet ma nasza forumowa bluerat. W Rudzie Śląskiej, na Fabrycznej, Morawiecki - polecam do trudnych spraw, zwłaszcza schroniskowych. Uratował mi kiedyś kocięta w środku nocy.
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Sob lis 29, 2014 14:10 Re: Problem z CHODZENIEM .Kotka cierpi.Potrzebny DT i wsparc

ryśka pisze:Myślę, że to w ogóle nie musi być sprawa ortopedyczna. Może, ale nie musi. Wg mnie najważniejszy mądry wet, któremu się będzie chciało poszukać. Nie wiem, jak daleko kotka mogłaby jechać, w Rybniku swój gabinet ma nasza forumowa bluerat. W Rudzie Śląskiej, na Fabrycznej, Morawiecki - polecam do trudnych spraw, zwłaszcza schroniskowych. Uratował mi kiedyś kocięta w środku nocy.


A ja znowu bardzo źle kojarze Morawieckiego, mojego psa o mało nie zabił, wydusił ze mnie ostatni grosz,a pies był adoptowany ze schronu, jeszcze wtedy tymczas.On nie ma sprzętu tam.Z resztą można spróbować, tylko schron nie pojedzie z nią i nie zapłaci.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 482 gości