hm ... pamietacie ??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 24, 2002 21:10 hm ... pamietacie ??

jakiś czas temu dostałam od kogoś email z informacją o suni, kótra poszukuje domu ...
rozesłałam ten email po znajomych ....
koleżnaka dziś do mnie napisała:

"pamietasz kiedys dostalam od ciebie @ z wiadomoscia ze do zwiezcia jest sunia owczarek niemiecki z wawy bo jej wlasciciel wyjezdza i nie ma co z nia zrobic???
skontaktowalam sie z nr tel ktory byl podany i niby wszytsko bylo ugadane. a psiak nagrany ze przyjedzie do nowego domu pod Bydgoszcza -do mojego chlopaka
i ze odbierzemy go jak bedziemy wraca z gor, czyli dokladnie 30,12,2001
no i tak caly czas bylo-ale jak przyszlo co do czego to zaczely sie kretactwa i mataczenie
i klamanie ze psiak wpadl pod auto i jest w ciezkim stanie i ze wlasciciel nie chce go dlatego oddac.......
tak naprawde to tyl wlasnie prawdziwe byl oniec tego zdania bo do dzis sie nikt nie odezwal ani nawet nie bylo znaku co sie dzieje z psiakem ani ze juz nie jest do wziecia............
bez sensu ludzie daja ogloszenie na cala polske po to zey psiak nie trafil do schroniska a potem odwalaja takie numery, jakby to ciezko bylo powiedziec sorki ale wlasciciel zmienil zdanie..........
moze to i lepiej, bo chce razem ze znajomymi zrobic Przemkowi prezent na urodzinki kt juz 4.03.2002, i wziasc ze schroniska sunie owczarka niemieckiego, nawet juz bylam i wiem ze takie sa, a gdyby nawet nie bylo, to zawsze sa inne psiaczki

zal mi sie starsznie zrobilao wszystki tych kochanych czworonogow,ale najbardziej 1- ow szkockiego coolie, kr zapadl z tesknoty na chorobe sieroca, oddal go do schronista jego pioprzniety wlasciciel po 4 latach, pies widac starsznie sie przywiazal,pokochal go bardzo......a on najzwyczajniej go wyrzucil jak smiecia
qurcze jak starsznie mnie wkurzaja tacy ludzie........zupelnie nieodpowiedzialni....malo powiedzaine ale nie chce urzywac brzydkich okreslen na nich bo to nir wypada...........
no to zaraz zmykam dalej do pracy
jeszcze za niedlugo zresza co ja pisze zawsze sie odezwe
pozdrawiam i prosze o niegniewanie sie na mnie oki???
caluski goroace pozdrowionka i do uslyszonka
Moni"

Tak z ciekawości ...
czy ktos cos wie o tym psie ???
Ostatnio edytowano Śro lut 27, 2002 23:18 przez Keskese, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie lut 24, 2002 21:29

znalazłam ten email, dostałam go od Ewy:
"PRZEKAZUJĘ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ !!!

Kochani,
Pilnie poszukuje osoby, ktora przygarnie 7 m-na suke owczarka niemieckiego.
Sunia jest bardzo przyjazna i rozbrykana, jak na szczeniaka przystalo. Jej
wlasciciel wyjezdza do Stanow i niestety psem nie moze zaopiekowac sie ktos
inny. Piesek ma domek tylko do 04.01.2002 a potem najprawdopodobniej zasili
grono naszych paluchowych sierotek:((( Baaardzo prosze pomozcie i dajcie znac
(jest juz ogloszenie w SE i bedzie w wyborczej) W razie co to klikac albo
dzwonic 0-604-09-21-95
pozdrawiam
ewa"
Ostatnio edytowano Śro lut 27, 2002 23:19 przez Keskese, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro lut 27, 2002 11:59

Dopytalam kto dawal to ogloszenie i sprawa zakonczyla sie smutno. Sunia nie zyje. Faktycznie potracil ja samochod, miala powazne obrazenia i miesiac po wyjezdzie opiekuna zmarla:) :cry:

ARKA

 
Posty: 4415
Od: Sob lut 16, 2002 21:27
Lokalizacja: Janinów k/Grodziska Mazowieckiego

Post » Śro lut 27, 2002 21:35

:cry:

Eva

 
Posty: 2399
Od: Wto lut 05, 2002 17:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 142 gości