Kacperek[*] - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 20, 2014 17:21 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

Bardzo , bardzo mi przykro...
Kacperku, przepraszam Cie, ze ludzie zawinili, że cierpiałes i musiałeś odejść, wybacz (*)(*)(*)

Kolejny kot, ktory padł ofiara błędów lekarskich. Ja nie moę się z tym pogodzić.
Trzymajcie się ciepło, i pamietajcie, to nie Wasza wina.
W końcu nie można być specem w każdej dziedzinie, w ktorej człowiek ma jakis klopot.
Trzeba zaufac tym, ktorzy się kształcą i powinni być odpowiedzialni za t co robią.
Jest inaczej, często, ale na szczęście nie zawsze.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lis 20, 2014 17:49 Re: Kacperku - dziękujemy Ci za te 12 lat wspólnego życia [*

zona teraz mi powiedziala, ze przez ostatnia godzine kot strasznie sie meczyl. Juz nawet nie mial sily biedak miauczec. Potem zaczal sie wyprezac na wszystkie strony, lapki tylne zaczely drzec az w koncu biedaczek odszedl. Az mi serce sciska jaki dzis rano musiala przezyc koszmar.
Ostatnio edytowano Czw lis 20, 2014 22:43 przez ojciecmajster, łącznie edytowano 1 raz

ojciecmajster

 
Posty: 35
Od: Czw lis 13, 2014 22:22

Post » Czw lis 20, 2014 18:01 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

Przepraszam,ze pytam czy badanie usg ,rtg czy rtg z kontrastem to by wykryło ?czym to powinni wykryć?

anka1515

 
Posty: 4100
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Czw lis 20, 2014 18:04 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

anka1515 pisze:Przepraszam,ze pytam czy badanie usg ,rtg czy rtg z kontrastem to by wykryło ?czym to powinni wykryć?

Myślę, że usg by pokazało, pod warunkiem, ze lekarz robiący usg umie odczytać i zinterpretowac to co widzi no i sprzet jest przyzwoity.
Tak naprawdę zatkane jelito ślepe to by pewnie i rtg pokazał.
Rzecz w tym, ze też nie wiadomo i już wiadomo nie bedzie jaka była przyczyna tego zatkania.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lis 20, 2014 18:10 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

RTG i usg by pokazało uniedrożnienie kałem jelita grubego.
RTG klatki piersiowej pokazałoby powiększone serce i płyn w klatce - o ile zostałoby fachowo odczytane.

Kocurek dostał kilka kroplówek nagle, po długim okresie niejedzenia. Nie wiem ile tego było i co to było.
Jeśli dostał je dożylnie i dużo na raz - mogły odpowiadać za zebranie się płynu w klatce piersiowej. Powiększone serce może mieć związek z tym co się działo - ale raczej nie było przyczyną.
Nie wiem jakie doświadczenie w sekcjach i ocenie tego co podczas niej widzi miała wetka która sekcji dokonała. Bo trudno powiedzieć czy to były jedyne nieprawidłowości :(
Z jakiegoś powodu doszło do zapchania jelita ślepego kałem - dodatkowo to samo z siebie nie zabija.
Tu nakładają się objawy choroby i skutki nieprawidłowego leczenia :(

Ciężką śmierć miała kocina :(
Dobrze że już nie cierpi :(

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw lis 20, 2014 18:30 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

Współczuję.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Czw lis 20, 2014 22:17 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

Bardzo mi przykro (*)
Obrazek Asia 1.02.2010 (*)- śpij malutka:( Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
Obrazek Gosiek i Szarcia.Obrazek ZAPRASZAMY

anusia27

 
Posty: 892
Od: Pt kwi 02, 2010 10:35

Post » Czw lis 20, 2014 22:19 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

nie było mnie dziś cały dzień....dopiero u Hakity na wątku przeczytałam, bo dziś 20. - dwudziestego odszedł też Zulusek.
Piotrze - bardzo, bardzo mi przykro, miałam nadzieję, że to jednak nie to, ze Kacperkowi się uda. Rozumiem Wasz ból, przytul, proszę , Żonę, dla niej to też na pewno bardzo ciężkie przeżycie, zwłaszcza biorąc pod uwagę Jej stan.
Jeśli mozesz - zostań na forum - czasem Twoje doświadczenie moze komuś się przydac.
Nie wiem czy czytałeś - wczoraj odeszła kotka Blue....

Dla Kacperka [*]

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lis 20, 2014 22:36 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

Nie odzywalam sie ale sledzilam,
wspolczuje
Obrazek
Obrazek

111janina

Avatar użytkownika
 
Posty: 619
Od: Śro cze 18, 2014 19:16

Post » Czw lis 20, 2014 22:51 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

Bardzo, bardzo mi przykro, że się nie udało :cry: Trzymajcie się jakoś...

Kacperku, biegaj zdrowy tam gdzie teraz jesteś [*]
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt lis 21, 2014 12:01 Re: Kacperek[*] - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotk

przepraszam a co to zanczy ze kot mial calkiem zapchane jelito slepe? mozna go bylo jakos odblokowac?
ten plyn w plycahc to pewnieprzez duza ilosc kroplowek?
Kotka Milka
 

Post » Pt lis 21, 2014 19:57 Re: Kacperek - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotka

Marzenia11 pisze:Bardzo , bardzo mi przykro...
Kacperku, przepraszam Cie, ze ludzie zawinili, że cierpiałes i musiałeś odejść, wybacz (*)(*)(*)

Kolejny kot, ktory padł ofiara błędów lekarskich. Ja nie moę się z tym pogodzić.
Trzymajcie się ciepło, i pamietajcie, to nie Wasza wina.
W końcu nie można być specem w każdej dziedzinie, w ktorej człowiek ma jakis klopot.
Trzeba zaufac tym, ktorzy się kształcą i powinni być odpowiedzialni za t co robią.
Jest inaczej, często, ale na szczęście nie zawsze.

...Boze, jakie to prawdziwe co napisalas,
jak dobrze ujelas a zwlaszcza to;
"Jest inaczej, często, ale na szczęście nie zawsze"
Obrazek
Obrazek

111janina

Avatar użytkownika
 
Posty: 619
Od: Śro cze 18, 2014 19:16

Post » Pt lis 21, 2014 20:11 Re: Kacperek[*] - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotk

Bardzo mi przykro... Trzymaj się...
Kacperku (*) :cry:
kicikicimiauhau
 

Post » Pt lis 21, 2014 20:16 Re: Kacperek[*] - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotk

Takie watki sa potrzebne, doswiadczenia wlascicieli zwierzat ale ja...odpadam, nie moge , nie moge tego czytac, mysle potem o tym....
K...a, zdjeli mu kamien zeby pobiegl bez kamienia za TM?
Bardzo wspolczuje wlascicielom Kacperka
Obrazek
Obrazek

111janina

Avatar użytkownika
 
Posty: 619
Od: Śro cze 18, 2014 19:16

Post » Pt lis 20, 2015 6:22 Re: Kacperek[*] - problemy ze zdrowiem dwunastoletniego kotk

[*]

ojciecmajster

 
Posty: 35
Od: Czw lis 13, 2014 22:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Lukrecja14 i 247 gości