Operacja ZABIEG

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 10, 2014 12:30 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

dostałam niewielką podwyżkę, od tego miesiąca zlecenie stałe na Waszą rzecz też dostało podwyżkę. Idziecie jak burza :)

Gorąco zachęcam do wspierania OZ! :)
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon lis 10, 2014 14:24 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

jakby tak chociaż po 1o,oo zł...
tak raz w miesiącu?
to nie jest duża kwota, a przelewy są teraz już w większości za darmo
kochani - dycha, a powoli dług zacznie się zmniejszać

poproszę o nr konta na pewu
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 12, 2014 16:06 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

Dokładam dychę :ok:
Obrazek

Axa76

 
Posty: 3889
Od: Śro wrz 24, 2008 13:56
Lokalizacja: Cieszyn

Post » Śro lis 12, 2014 22:46 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

Dzięki :1luvu: :1luvu: :1luvu: . Mamy się na co składać - dzisiaj odbył się zabieg naszej fundacyjnej Malinki, który został sfinansowany dzięki pomocy Batki i Magdy, a w środę umówiony jest pilny zabieg z Nowego Sącza.

Jednocześnie organizujemy dwa zabiegi w Zamościu.

I na zabieg wybiera się nasi fundacyjni podopieczni z Pod Jednym Dachem: Pluto oraz Pyzutka. Pyztuka tuż po wygaszeniu rui, której właśnie dostała. Ćwier ćwier ćwier :evil: .
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 13, 2014 9:51 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

ewa_mrau pisze:jakby tak chociaż po 1o,oo zł...
tak raz w miesiącu?
to nie jest duża kwota, a przelewy są teraz już w większości za darmo
kochani - dycha, a powoli dług zacznie się zmniejszać

poproszę o nr konta na pewu
... mry!


poproszę o nr konta na pewu
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 14, 2014 22:01 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dane do przelewu:
Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt Pod Jednym Dachem

Numer konta: 29 1050 1445 1000 0090 3004 7683
Tytułem: Operacja Zabieg
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lis 23, 2014 17:58 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

W piątek została wysterylizowana kotka z naszej Fundacji: Pyza. Już dwulatka, która nie została wysterylizowana w domu, który ją zaadoptował i zwrocił. Pyzunia jest super drobna, waży tylko 2,5 kg. Przez ostatnie dni robiła kosmiczne wygibasy w domu tymczasowym w związku z rują, dobrze, że już po wszystkim. Jeszcze nie mamy faktury, ale pokryją ją Mecenasi Pyzuni.

Bardzo się o nią martwiłam - to taki wyjątkowo delikatny zwierzak, i jeszcze ta niska waga - ale wszystko poszło dobrze. Jedyne co się zdarzyło podczas zabiegu, to to, że Pyza bardzo szybko "przetrawiła" narkozę, 1,5 h po zabiegu była całkowicie wybudzona bez podania żadnych dodatkowych środków wybudzających, trzymała pewnie głowę, poruszała się sprawnie - i bardzo miała ochotę skakać.
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lis 23, 2014 18:08 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

:piwa: Super, że wszystko poszło dobrze!
Obrazek

grrr...

 
Posty: 15640
Od: Pon paź 09, 2006 19:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 05, 2014 23:17 Re: Operacja ZABIEG: 531 sterylek i -2 089,81 zł na koncie O

też się cieszę :) hop wątku do góry!
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Czw gru 11, 2014 20:17 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią!

Chciałabym Wam napisać, o tym, że los kotów bezdomnych i potrzebujących troszczy się wiele wspaniałych osób, dla wielu jest nieobojętny.

W październiku na sterylizacje w ramach OZ środki przekazali:

Wojtek Z., Weronika Ł., Batka, Julia J., AXA76, Paulina Aleksandra P., Iwona W., Marzenna Zofia W.- Sz., Andrzej L., Magdalena G., Monika M., Batka, Weronika Ł., Ziółko, Sebastian B., VeganGirl85, Dagmara W., foczka-skoczka

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

W listopadzie:

Oliwia K., Wojciel Z., Sleina, Weronika Ł., Rafał J., Marta P., Magdalena H., Paulina P., AXA76, Andrzej L., Marzenna W.-Sz., Iwona W., Barbara M., Magdalena G., ewa_mrau, Ziółko, Dagmara W., VeganGirl

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

I jeszcze parę wpłat grudniowych:

mb, foczka.skoczka, njord, Dobra Dusza OZ,, Weronika Ł, Wojciech Z.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Te częściowe grudniowe dodaję specjalnie - koty, którym pomagamy w ramach OZ, dostały bardzo hojny dar - 500 lancetów, czyli 5000 zł! Ta wpłata razem z całym Waszym wspaniałym wsparcien razem sprawia, że po raz pierwszy od nie wiem jak dawna na plusie. Uzupełniam jeszcze pierwszą stronę wątku, żeby nie było za różowo, ale fakty są takie jakie są. :ok: :ok: :ok:

Dzisiaj umówiłam dwa kolejne zabiegi dla potrzebujących kotów - cudownie było móc powiedzieć: tak, możemy pomóc. :ok:

DZIĘKUJEMY! I nie ustajemy ani na chwilę w tym, żeby sterylizować.

Nie traćcie z nas oczu - a jeśli wiecie o kotach, które potrzebują sterylizacji, piszcie: info@podjednymdachem.org

Obrazek
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 14, 2014 22:54 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią!

Dobra Dusza :201461 :201461 :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Myślimy z mężem o przestawieniu się na kupowaniu kotom jedzonka przez Internet, przy okazji przyszedł mi do głowy pomysł, żeby spróbować namówić któryś ze sklepów na przekazywanie choć 1% wartości zamówień na OZ, zawsze byłoby to regularne wsparcie.
Jeśli znacie jakąś firmę która mogłaby wspomóc OZ-ową walkę z bezdomnością, myślę że warto powalczyć :) służę pomocą w pisaniu pism i "zaczepek" do potencjalnych sponsorów.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Nie gru 21, 2014 14:19 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 546

hop do góry :)

edit: właściciel naszego mieszkania postanowił zrobić remont kuchni, większość sprzętów nadawała się wyłącznie na śmietnik, ale mam ok. 5 dekoracyjnych talerzy do powieszenia na ścianie, chętnie odstąpię za jakąś symboliczną kwotę na OZ, dajmy na to 15 zł sztuka albo 50 za komplet, chyba że ktoś zechce dać więcej. Są w dobrym stanie, umyte. Jak ktoś będzie zainteresowany, chętnie wstawię zdjęcia albo pokaże na żywo na Grochowie. Ze względu na delikatność materiału oferta ograniczona do Warszawy i okolic.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Nie gru 21, 2014 18:32 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 546

Cześć, podrzucisz zdjęcia na maila? Napiszę na Fb. Dziękujemy! :1luvu:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 21, 2014 18:54 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 546

Obrazek

Axa76

 
Posty: 3889
Od: Śro wrz 24, 2008 13:56
Lokalizacja: Cieszyn

Post » Nie gru 21, 2014 20:09 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 546

luelka pisze:Cześć, podrzucisz zdjęcia na maila? Napiszę na Fb. Dziękujemy! :1luvu:


edit: challenge accepted :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Drugi, trzeci i czwarty talerz są głębsze, piąty ciemniejszy niż na zdjęciu. I duuuuży :)

przybliżone wymiary na życzenie - niestety metrówka zaginęła w akcji...

mogę też wysłać, ale ryzyko i koszty ponosi kupujący.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 127 gości