kotydwa12 [*] Pirat [*] Feliks+Jakub+Falująca+Trójkątka-

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 26, 2017 16:40 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Za życzenia pięknie dziękujemy i realizujemy.
Kotki sobie zgodnie i spokojnie żyją i tyją. I oby tak dalej.
Za tydzień Kubuś będzie prześladowany straszliwie bo na zdjęcie szwów jest zapisany a to wiąże się z brakiem śniadanka i obiadu oraz pobytem w karcerze.
Będzie: Biedny Kotek, Biedny; Podła Opiekunka, Podła.

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 02, 2017 14:50 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Dotarliśmy z Kubuniem na zdjęcie szwów, ale jako dobry kotek i lubiący weta zadbał, by stomatolog się nie męczył i sam wszystkie szwy zdjął.
Kubuś bardzo biedny bo głodny był (mogła być potrzebna sedacja przy przy usuwaniu szwów); opiekunka kupiła puszkę 195-gramową puriny i nie wyszliśmy z poczekalni dopóki kotek nie zaspokoił głodu, a zjadł 3/4 puszki; po powrocie do domu pierwsze kroki ten nieco zestresowany kotek skierował do misek.
To i mamy trochę spokoju z zębiskami; pan stomatolog uprzedził, że kły lewe też kiedyś usunąć trzeba będzie, ale obecnie nie jest źle.

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 02, 2017 18:06 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Fajnie się czyta :D
Wszystkiego najlepszego dla całej drużyny! :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob wrz 09, 2017 17:27 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

:1luvu: całusy dla kotów :) zdrówka, pełnych mich i jak najmniej stresu :)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Czw paź 26, 2017 19:22 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Skrzacik ma osiągnięcia i jest przedmiotem dyskusji czy jej sylwetka bardziej przypomina buldożka francuskiego, czy mopsa.
Koteczki miewają się :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 30, 2017 1:21 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

mopsa <3 kocham

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon sty 15, 2018 21:41 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Koteczki miewają się całkiem,całkiem i w małych ilościach jadać nie mogą ......ZIMA.

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 15, 2018 21:48 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Przynajmniej cieszą się życiem :D
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw sty 18, 2018 12:31 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

zastanawiałam się niedawno, co słychać u śliczności :)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob maja 12, 2018 3:10 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Koteczki miewają się dobrze, tylko czegoś kłótliwo-gadatliwe mocno, a najbardziej Skrzacik pyszczy: "miska pusta" "woda nieświeża" "kuweta do posprzątania" "okno zamknięte" itd, itp.
Ale doszłam do porozumienia z kotkami i wreszcie mam fotel dla siebie i nie muszę by usiąść do komputera negocjacji o siedzisko prowadzić.
Kotki są :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: i oby chwila trwała.

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 16, 2018 16:01 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Chwila trwała, trwała (a ja bałam się zapeszyć to nic nie pisałam) aż odtrwała.
Pirat ma zapalenie pęcherza. W sobotę w pierwszych słowach koleżanka z forum która była w "przytułku" śródmiejskim poinformowała mnie, że Pirato ma kłopoty - posikuje krwią i nie może znaleźć odpowiedniego miejsca. WIzyta u weterynarza odbyła się w trybie pilnym i koteczek dostał furmankę leków; kokietował wszystkich wystawiając brzuszek (a właściwie brzuszysko waży prawie 6 kg) do głaskania. Do powrotu do domu kotełkowi poprawiło się na zdrowiu i humorze oraz zgłodnieło biedactwo niebywale to i pierwsze kroki skierował do misek a potem poszedł spać przytulony do rodziców.
W niedzielę Rozrywkowy czynnnie pomagał przy śniadanku: porwał przygotowane do krojenia udo z indyka i paradował po mieszkaniu a reszta towarzystwa dreptała za nim usiłując uszczknąć trochę; zabawę przerwała podła opiekunka: zabrała mięso pokroiła nałożyła przydział do misek.
Jutro Pirat ma USG.
Feliks. Jakub, Falista i Skrzacik kłopotów zdrowotnych nie zdradzają, tylko nieco się szarogęszą i próbują jakoweś polecenia mi wydawać ale roszczeniowym tym kotkom zapowiedziałam, że na klatce schodowej jest wiele miejsca i jakby co to tam będą "delegowane" (teoretycznie bo nadal żadne nawet jak są otwarte drzwi poza próg łapek nie wystawia)

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 18, 2018 11:20 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

kotydwa12 pisze:Chwila trwała, trwała (a ja bałam się zapeszyć to nic nie pisałam) aż odtrwała.
Pirat ma zapalenie pęcherza. W sobotę w pierwszych słowach koleżanka z forum która była w "przytułku" śródmiejskim poinformowała mnie, że Pirato ma kłopoty - posikuje krwią i nie może znaleźć odpowiedniego miejsca. WIzyta u weterynarza odbyła się w trybie pilnym i koteczek dostał furmankę leków; kokietował wszystkich wystawiając brzuszek (a właściwie brzuszysko waży prawie 6 kg) do głaskania. Do powrotu do domu kotełkowi poprawiło się na zdrowiu i humorze oraz zgłodnieło biedactwo niebywale to i pierwsze kroki skierował do misek a potem poszedł spać przytulony do rodziców.
W niedzielę Rozrywkowy czynnnie pomagał przy śniadanku: porwał przygotowane do krojenia udo z indyka i paradował po mieszkaniu a reszta towarzystwa dreptała za nim usiłując uszczknąć trochę; zabawę przerwała podła opiekunka: zabrała mięso pokroiła nałożyła przydział do misek.
Jutro Pirat ma USG.
Feliks. Jakub, Falista i Skrzacik kłopotów zdrowotnych nie zdradzają, tylko nieco się szarogęszą i próbują jakoweś polecenia mi wydawać ale roszczeniowym tym kotkom zapowiedziałam, że na klatce schodowej jest wiele miejsca i jakby co to tam będą "delegowane" (teoretycznie bo nadal żadne nawet jak są otwarte drzwi poza próg łapek nie wystawia)


Piraciku-Piłeczko, zdrówka dużo :1luvu:

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro lip 18, 2018 15:59 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

No to mamy jasność.
Konkluzja z USG: "Zmiany degeneracyjne w lewej nerce".
Wyniki badania krwi (morfologia i biochemia): okaz zdrowia - nawet leukocyty w normie.
Ustaliłam z panią Weterynarz, że spróbuję zmodyfikować dietę i jak alarmów nie będzie to powtarzamy USG i badania krwi za pół roku.
:201494 może niszczenie nerki szybko postępować nie będzie.

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 18, 2018 18:47 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

kotydwa12 pisze:No to mamy jasność.
Konkluzja z USG: "Zmiany degeneracyjne w lewej nerce".
Wyniki badania krwi (morfologia i biochemia): okaz zdrowia - nawet leukocyty w normie.
Ustaliłam z panią Weterynarz, że spróbuję zmodyfikować dietę i jak alarmów nie będzie to powtarzamy USG i badania krwi za pół roku.
:201494 może niszczenie nerki szybko postępować nie będzie.

dlaczego tak? czy to przez białaczkę?

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro lip 18, 2018 19:06 Re: Feliks+Jakub+Falująca+Pirat+Trójkątka- :)

Pirat i jego rodzeństwo dostali fatalne karty na loterii genetycznej.
Była mama i czwórka kociąt (viewtopic.php?f=13&t=169212).
Pirat i jego mama Falista są bardzo delikatni a Falista to już raz (mówiąc kolokwialnie) grabarzowi spod łopaty uciekła.

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Tundra, Wojtek i 173 gości