Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 27, 2014 12:55 Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

Kochani, bardzo Was proszę o pomoc dla kociaka Kłębuszka uratowanego od pp.
Maluch został zgarnięty z działek w stanie ciężkim i spisany na straty w lecznicy wykonującej test. Po rozpaczliwym telefonie do Tweety - zostałam przez nią skierowana do innej lecznicy, w której zostawiono małego w szpitaliku i objęto leczeniem.
Szczęśliwie - wszystko wskazuje na to, że malec wychodzi na prostą. Wg dzisiejszych informacji - kryzys już za nami, niedługo będzie mógł opuścić lecznicę.

Sprawa komplikuje się jednak, bo nie może trafić do dt, do którego miał iść, gdy był zdrowy (bo namierzyłam go, gdy był jeszcze zdrowy, potem na jakiś czas zniknął, a gdy pojawił się znowu - trzeba było na cito gnać z nim do lecznicy).
Wykonałam już ileś telefonów, szukam, kombinuję, ale nic :(
Mały musi trafić albo do niezakoconego dt, albo do kotów regularnie szczepionych. Jest jeszcze opcja, że może jest jakiś dt, który ma kwarantannę po pp? Wtedy nie byłoby problemu.
Bardzo, bardzo proszę o pomoc, ten dzielny maluch wygrał walkę ze śmiertelną chorobą, ma wielką wolę życia, jest taki ufny i ciekawy świata. Teraz potrzebne jest tylko jego własne miejsce na ziemi, takie, gdzie będzie bezpieczny.

Będę bardzo wdzięczna za każdą informację, która może pomóc.

Kłębuszek to ten srebrny kociak ze zdjęcia, zdjęcie zrobione gdy go po raz pierwszy widziałam:
Obrazek

skaskaNH

Avatar użytkownika
 
Posty: 21090
Od: Pt lut 03, 2006 0:21
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lip 27, 2014 14:39 Re: Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

podniosę

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Nie lip 27, 2014 17:45 Re: Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

Skaska - galos3max zastanawia się nad przygarnięciem jakiejś biedy. Może Szaruś wyciągnie szczęśliwy los :?:

Bungo

 
Posty: 12069
Od: Pt lut 16, 2007 0:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lip 28, 2014 8:00 Re: Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

Podrzucę jeszcze z rana. Od wczoraj dzwonię, kombinuję - i nic.. :(

skaskaNH

Avatar użytkownika
 
Posty: 21090
Od: Pt lut 03, 2006 0:21
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sie 01, 2014 22:00 Re: Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

jak tam z domkiem dla Kłębuszka?

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Pt sie 01, 2014 22:09 Re: Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

Dzięki za zainteresowanie :)
A więc sprawa przybrała zaskakujący obrót: w lecznicy Kłębusiem zainteresowała się pani, która tam leczyła kota (i który niestety odszedł). Zapytała, czy może go wziąć, lecznica skontaktowała ją ze mną... Odbyłyśmy parę rozmów, a dziś podpisałyśmy umowę adopcyjną i Kłębuś pojechał do swojego domku. A tak się prezentuje na rękach u swojej nowej "mamusi" (pani sama tak się określiła ;) )
Obrazek Obrazek

Przy okazji - bardzo dziękuję także Galos3max za chęć pomocy.

P.s. Na domek czeka jeszcze jego braciszek,Filipek, obecnie w dt na kwarantannie. Potem jeszcze szczepienie - i młody może pakowac plecaczek ;)

skaskaNH

Avatar użytkownika
 
Posty: 21090
Od: Pt lut 03, 2006 0:21
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sie 02, 2014 14:26 Re: Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

Jakie cudowne wieści :201465
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 02, 2014 17:34 Re: Potrzebny DT lub DS Kraków - pilne! Kociak po pp.

Takie wieści uciecha przeczytać.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3716
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, magnificent tree, ryniek i 498 gości