[Białystok14] Pomóżmy Jo-kotkom :) s. 71

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 16, 2014 7:40 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Witam ,ja też podczytuję :)
Obrazek

Denisek

 
Posty: 42
Od: Pon lis 30, 2009 21:07

Post » Czw lip 17, 2014 22:01 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Jestem na miejscu :), witam.
Ewuniu, cieszę się, że Gutosław i Czarnuszek znalazły taki piękny domek. Dzielna jesteś. Byłaś już tam ? Jak miewają się chłopaki?

bozennak

 
Posty: 501
Od: Pt sie 07, 2009 22:49
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt lip 18, 2014 8:53 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Zaznaczę wątek :ok:
kicikicimiauhau
 

Post » Nie lip 20, 2014 11:52 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Co prawda, przez pewien czas tu nie bywałam. A szkoda...
JESTEM już i JA....
i uprzejmie informuje, że od wczoraj w Chełmikowie pomieszkuje
kocurek po zabiegu operacyjnym w VETICE.
Jest grzeczny i, mam nadzieję, wraca do zdrowia.
Poprzednio wypowadzałam go na smyczy na spacerek 2-3 razy dziennie.
Chyba darzymy siebie nawzajem dobrym uczuciem.
A więc stałam się wolontariuszką w całym tego słowa znaczeniu...

jania

 
Posty: 794
Od: Sob sty 19, 2008 16:28
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 22, 2014 7:43 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Bożenko - nie Czarnuszek tylko Żuczek :lol:
Byłam w Bolciach za Wiżajnami trzy dni.Koty zdezorientowane kto właściwie jest ich panią. Żuczek to do mnie na kolana to do Ani.Gutosław obojętny ale spał ze mną.
Państwo wspaniali - Ania im matkuje i o dziwo słuchają się jej.Chłopaki wychodzą już na podwórko- Żuczek trzyma się domku i Ani, Gucio idzie gdzie oczy poniosą =przed siebie.Przychodzi z wycieczki padnięty, je i idzie spać do domu.Ania wysypała dróżkę kozłkiem lekarskim, żeby zawsze trafiał do chatki :D
Jestem bardzo szczęśliwa, że mają tak wspaniały dom i Anię.
Wkrótce zamieszczę zdjęcia z odwiedzin chłopaków.
Koty były u mnie ponad rok i w nagrodę trafiło im się wielkie szczęście :1luvu:
Obrazek

No może się uda.

Ewa Speichler

 
Posty: 734
Od: Śro mar 04, 2009 18:29
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 22, 2014 8:53 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Także cieszę sie - już dzwonię :)

bozennak

 
Posty: 501
Od: Pt sie 07, 2009 22:49
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lip 22, 2014 18:24 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

pisałam, bez odpowiedzi...

http://olx.pl/oferta/male-kotki-pilnie- ... 970ac81939 532 205 690 gg 1535845
Małe kotki pilnie szukają domów !!!
Około 1,5 miesiąca temu, w magazynach w Białymstoku urodziło się 5 małych kotków. W dalszym ciągu mieszkają ze swoją mamą w jednym z magazynów. Umieją samodzielnie jeść mokrą karmę, ale także piją czasem mleczko od mamy. Szukamy im kochających właścicieli ! Każdy kotek jest innego koloru :
Szary,
biało - czarny,
biało - szary,
cały czarny z białą plamką pod szyją i
biało - szaro - brązowy.
Uwielbiają się bawić ze sobą nawzajem. Również wszystko co jest dookoła służy im za zabawki (kamyczki, papierki itp). Są bardzo wesołe, ruchliwe. Szary kotek uwielbia, gdy się go głaszcze. Został oswojony bardzo szybko, obecnie daje się wziąć na ręce i lubi pieszczoty. Szary jest najbardziej odważny z całego rodzeństwa, jest bardzo ciekawy świata :) Reszta kotków na razie boi się dotyku człowieka, ale tak samo jak szary, na pewno wkrótce się przekonają do głaskania. Pracuję nad tym :) Ogromnie nam zależy na znalezieniu domku także dla mamusi kotków. Jest ona oswojona, bardzo spokojna, opiekuńcza, cierpliwa, dba o swoje maleństwa.
Osoby zainteresowane przygarnięciem któregoś z kotków proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, ewentualnie na facebooku : https://www.facebook.com/pages/Zagubion ... 4326463086
Na zdjęciach brakuje kotka biało - szaro - brązowego, gdyż akurat podczas sesji smacznie spał w magazynie :)
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Wto lip 22, 2014 23:40 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

vegan girl - dzięki, jak zwykle czujna :1luvu:
Tak się zastanawiam, czy to przypadkiem nie są kotki, które łapała Tove- kocia mama jest wysterylizowana. Kocięta są większe niż na zdjęciach mają ponad 4 mce. Kocice małe (chyba 2?) zostały ciachnięte i puszczone. Jeśłi uda się im znaleźć domy to super, ale trzymanie ich w lecznicy w klatce było bez sensu w szczycie sezonu kociakowego i niestety - urlopowego kiedy nikt (prawie) nie dzwoni.
W każdym razie, mam nadzieję, że sytuacja opanowana.
Obrazek 
:: Pomóż nam informować o 1% - zamieść w swojej stopce banerek - wklej do podpisu poniższy kod ::
Kod: Zaznacz cały
[url=http://kotkowo.pl/jedenprocent][img]http://kotkowo.pl/jedenprocent/kotkowo_jedenprocent.gif[/img][/url]

aga&2

 
Posty: 2840
Od: Sob gru 09, 2006 22:17
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lip 23, 2014 20:13 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

I ja także jestem i niezmiennie kibicuję Obrazek

Szałwia

 
Posty: 1010
Od: Pon lis 20, 2006 20:02
Lokalizacja: Białystok --> Gdańsk

Post » Śro lip 23, 2014 21:27 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Kciuki za znalezienie wspaniałych domków :ok:
kicikicimiauhau
 

Post » Śro lip 23, 2014 23:01 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Kochane, prośba wielka. Może podczytuje nas ktoś z Siemiatycz? Ew może któraś może poszukać wśród użytkowników kogoś z Siemiatycz?
Tam niedaleko jest szkoła rolnicza i ponoć 70 kotów :strach: :strach: :strach:
Chciałabym się zorientować w sytuacji "okiem kociarza"...
Obrazek 
:: Pomóż nam informować o 1% - zamieść w swojej stopce banerek - wklej do podpisu poniższy kod ::
Kod: Zaznacz cały
[url=http://kotkowo.pl/jedenprocent][img]http://kotkowo.pl/jedenprocent/kotkowo_jedenprocent.gif[/img][/url]

aga&2

 
Posty: 2840
Od: Sob gru 09, 2006 22:17
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lip 24, 2014 22:57 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

No i może ktoś się wybiera do stolicy? Kocie taxi potrzebne...
Obrazek 
:: Pomóż nam informować o 1% - zamieść w swojej stopce banerek - wklej do podpisu poniższy kod ::
Kod: Zaznacz cały
[url=http://kotkowo.pl/jedenprocent][img]http://kotkowo.pl/jedenprocent/kotkowo_jedenprocent.gif[/img][/url]

aga&2

 
Posty: 2840
Od: Sob gru 09, 2006 22:17
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt lip 25, 2014 10:48 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

aga&2 pisze:vegan girl - dzięki, jak zwykle czujna :1luvu:
Tak się zastanawiam, czy to przypadkiem nie są kotki, które łapała Tove- kocia mama jest wysterylizowana. Kocięta są większe niż na zdjęciach mają ponad 4 mce. Kocice małe (chyba 2?) zostały ciachnięte i puszczone. Jeśłi uda się im znaleźć domy to super, ale trzymanie ich w lecznicy w klatce było bez sensu w szczycie sezonu kociakowego i niestety - urlopowego kiedy nikt (prawie) nie dzwoni.
W każdym razie, mam nadzieję, że sytuacja opanowana.

Tak, to te same. 2 to chłopcy: szary i czarny. Szary był najodważniejszy więc szybko znalazł dom. Z tego co wiem czarnym też ktoś się interesował.
Obrazek

tove

 
Posty: 149
Od: Pt mar 20, 2009 15:21
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt lip 25, 2014 13:43 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Dzisiaj ok. 9 rano na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej i ul. Towarowej z jadącego samochodu ktoś wyrzucił :strach: :strach: :strach: ok. 4 miesięcznego kociaka. Kocię przekoziołkowało kilka razy i dało susa między moim samochodem a furgonetką pod wiadukt. Chłopak z furonetki wysiadł, rozejrzał się, ale kotka nie było widać. Zjechałyśmy ze skrzyżowania i z dyżurnym transporterem przeczesałyśmy okoliczne krzaki, trawy, krzewy na pasach zieleni między jezdniami oraz nasyp kolejowy i pobocza. Kociak mógł pobiec daleko, a może siedzi gdzieś w krzakach. Niedaleko są ogródki działkowe, może tam pobiegł. Oby tylko nic mu się nie stało :201494
Poprosiłam Bogusię i Janię, to będą się rozglądać. Może jeszcze ktoś tam w pobliżu będzię przechodził, to bardzo proszę uważnie porozglądać się i ponadsłuchiwać.
Kociak był albo whiskaskiem, albo grzbiet miał szary, a resztę białą. Wszystko działo się tak szybko, że nie przyjrzałam się dobrze.
Obrazek

kassja

 
Posty: 3417
Od: Czw lut 05, 2009 23:24
Lokalizacja: Białystok KOTKOWO

Post » Pt lip 25, 2014 15:57 Re: [Białystok14]kocio wszędzie...

Bydlak :!:
Obrazek

No może się uda.

Ewa Speichler

 
Posty: 734
Od: Śro mar 04, 2009 18:29
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], luty-1, skaz, taizu i 228 gości