Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ ,Lolita

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 16, 2016 9:02 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Nie da się.Drzwi nie mogą być zamknięte bo zaraz panikuje i Betti i Bułka.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Śro lis 16, 2016 9:26 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

U nas trochę trwało nim przestały starsze syczeć i przeganiać. Syczała na malucha nawet młodziutka Lola, która jest dopiero od sierpnia. Ale maluchy mają cudowny charakter. W sekundzie zapominają, ze coś się działo i znów próbują. W tej chwili szaleje młodzież obłędnie. A maluszek juz na łóżko przychodzi. Tylko wciąż nie wiem czy to chłopak czy dziewczyna

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro lis 16, 2016 11:51 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Syczeć może tylko żeby jadła.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Śro lis 16, 2016 11:57 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Może potrzebuje więcej czasu by przywyknąć . Spróbuj może nakarmić ja z reki .
Nie pamietam jak było z jedzeniem u nas jak pojawiła się Pola ale Zuzia na początku i tak była niejadkiem. Pamiętam ,że kilka dni była taka napięta i ciągle w pogotowiu a na Pole syczała tylko jak ta za długo łaziła jej za ogonem. Po niespełna tygodniu spały już obok siebie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 16, 2016 20:04 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Zjadła-kamień z serca.
Nie opuszcza sypialni.Zaniosłam kuwetę bo nie widziałam żadnego urobku od rana.
Ucieka przed LOLITĄ i syczy.
Jest bardzo czujna ale ją unika.
Cytuję TŻ-ta.
"Widzisz -pani Ciebie olała to Ty w nocy olej ją ciepłym moczem".
Lolita chodzi za mną ,każe się gilgać, mruczy,wchodzi na głowę ,ciągnie za włosy,liże ręce, coraz śmielej porusza się po domu.
Nie mogę zrozumieć jak kot z jednego miotu może różnic się od swojego rodzeństwa.
Pozostała trójka to dzika dzicz.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Śro lis 16, 2016 21:34 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

muza_51 pisze:Cytuję TŻ-ta.
"Widzisz -pani Ciebie olała to Ty w nocy olej ją ciepłym moczem".


Zazdroszczę takiego TŻ-ta :)
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Pt lis 18, 2016 10:36 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

muza_51 pisze:Zgłupiałam,czy nie zgłupiałam na starość?
Mam w domu nowego kocika ,chyba raczej kociczkę.Tri i szylkretowa w jednym.Młodziutka ok.5-6 miesięcy na moje oko.
Dokarmiana przeze mnie razem z innymi kotami.Z czwórki rodzeństwa ona jedna dała się szybko przekonać do człowieka.Pozostała trójka do dzika dzicz.
Przez ostatnie trzy dni przygotowywałam Ją do wprowadzenia do domu.Najpierw podest klatki schodowej,potem wejście do klatki schodowej a dzisiaj wejście do domu.
Bułka vel Kocurko /tak Ją nazywa TŻ/najpierw była zaciekawiona -teraz syczy na małą.Bije mnie łapkami jak chcę Ją pogłaskać.
Triczka troszeczkę płakała ,schowała się za fotele.Wyjęłam,wzięłam na ręce-spokojnie leżała,tuliła się.
Wsadziłam do kuwety ale się w niej położyła.
Teraz znowu siedzi za fotelami.Postawiłam obok kuwetę.Będę szukać dla Niej domku.

Bardzo chciałabym zobaczyć tę kotkę trikolorkę, bo od dawna marzę o takiej młodej koteczce. :201461
Obrazek

jasia.stargard2

 
Posty: 370
Od: Wto sty 27, 2015 16:02

Post » Pt lis 18, 2016 13:49 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

A proszę bardzo - od zaraz mam dwie trzymiesięczne do oddania. Przecudnej urody. Tylko trochę daleko.
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Pt lis 18, 2016 21:46 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

jasia.stargard2 pisze:
muza_51 pisze:Zgłupiałam,czy nie zgłupiałam na starość?
Mam w domu nowego kocika ,chyba raczej kociczkę.Tri i szylkretowa w jednym.Młodziutka ok.5-6 miesięcy na moje oko.
Dokarmiana przeze mnie razem z innymi kotami.Z czwórki rodzeństwa ona jedna dała się szybko przekonać do człowieka.Pozostała trójka do dzika dzicz.
Przez ostatnie trzy dni przygotowywałam Ją do wprowadzenia do domu.Najpierw podest klatki schodowej,potem wejście do klatki schodowej a dzisiaj wejście do domu.
Bułka vel Kocurko /tak Ją nazywa TŻ/najpierw była zaciekawiona -teraz syczy na małą.Bije mnie łapkami jak chcę Ją pogłaskać.
Triczka troszeczkę płakała ,schowała się za fotele.Wyjęłam,wzięłam na ręce-spokojnie leżała,tuliła się.
Wsadziłam do kuwety ale się w niej położyła.
Teraz znowu siedzi za fotelami.Postawiłam obok kuwetę.Będę szukać dla Niej domku.

Bardzo chciałabym zobaczyć tę kotkę trikolorkę, bo od dawna marzę o takiej młodej koteczce. :201461

Za kilka dni z pomocą sąsiada postaram się pokazać Lolitę.
Tylko my mieszkamy na drugim końcu Polski - podkarpacie.
Nie chciałabym narażać Jej na tak długą podróż.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Pt lis 18, 2016 22:10 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Niusy z życia w duecie kocim:
W środę było bardzo źle. Bułka nie wychodziła z sypialni.
Czwartek -wyszła z pokoju,dała się pogłaskać,zjadła,piła.Interesowała się Lolitą na odległość.Przy bliższym kontakcie burczała,warczała ,syczała.Tak długo patrzyła Jej w oczy aż ta weszła do pudełka kartonowego.
Według mnie idzie ku dobremu co nie zmienia faktu,że Lolita szuka innego domu.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Pt lis 18, 2016 22:16 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

muza_51 pisze: co nie zmienia faktu,że Lolita szuka innego domu.

Doskonale to rozumiem.
Teoretycznie mogłabym wziąć któregoś kota zza okna, choćby Kropkę, pasowała by do ogólnego trendu. Ale nie zrobię tego Kotkowi, on już i tak od jakiegoś czasu chodzi i wyje, bo złapane kocice przetrzymujemy przed i po w firmie, więc obce koty, miauczenie, zapachy, klatka w korytarzu.
Bardzo źle to znosi.
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Pt lis 18, 2016 22:24 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Haaszek :1luvu:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Sob lis 19, 2016 20:30 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Dotarliśmy :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Sob lis 19, 2016 23:14 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Miło Was widzieć tzn.czytać.
Witaj barbarados.
Amika 6 dziękuję za miłe słowa o TŻ.Nie jest idealny ale szanuje i lubi zwierzęta.
Gdyby nie Jego niechęć do lekarzy więc tym samym i wetów miałabym w domu więcej zwierząt.
A tak mam tyle ile mam.
Lolita jest nadprogramowa.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Czw lis 24, 2016 10:45 Re: Ciepła Bułeczka przyniesiona przez TŻ -BANDI[*]MOJA MAMA

Obrazek

Niespodzianka - zdjęcie na razie jedno LOLITY
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Silverblue i 500 gości