Ropiejące oczka:((-baaardzo proszę o odpowiedzi na pytania

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 28, 2008 17:11

Też się podepnę pod wątek.

Wczoraj zaadoptowaliśmy uroczą koteczkę - trzyletnia, ze schroniska. Przebywała tam krótko (miesiąc) ale zdążyła zachorować na katar koci (po szczepionce).

Jeszcze w schronisku wyglądała na zdrowiutką, teraz widzimy, że zaczyna jedno oczko przymykać, trochę jej ropieje, ma też nieco mokry nosek, ale ogólnie jest żywiołowa i wygląda na zdrową. Mimo to na pewno zabierzemy ją do weterynarza, ale to dopiero w poniedziałek.

Pytanie: czy do tego czasu przemywać jej oko naparem z rumianku, czy robić coś innego, bo rumianek jest be, czy nic nie robić? Są jakieś domowe, sprawdzone sposoby na takie objawy? Bo widzimy, że jej to oczko przeszkadza, myje je często i w ogóle, a przemywanie przyjmuje z entuzjazmem.

phial

 
Posty: 1
Od: Śro sie 27, 2008 18:06

Post » Sob sty 08, 2011 20:57 Re: Ropiejące oczka:((-baaardzo proszę o odpowiedzi na pytania

Witam serdecznie , mam pytanie ponieważ mój kot - samiec ma juz 12 lat i od dłuższego czasu wypływa mu ropa z jednego oczka :cry: weterynarz nic nie poradził , ja jedynie robiłam mu nakład na to oczko , nie wiem co mam zrobić ... ropa jest bezbarwna ... Bardzo proszę o podpowiedz co mam zrobic , bo jest mi go bardzo żal :cry:
Pozdrawiam.

Sandy2005

 
Posty: 1
Od: Sob sty 08, 2011 20:50

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka, Szymkowa i 284 gości