Koty Darłowo- 10 lat minęło...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 06, 2016 22:11 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

kinia098 pisze:
Jak widac sporo nie przezywa... dlatego kto moze niech sterylizuje ! Mamy jednak nowe zgloszenia z wiosek...
Mimo wszystko wydaje mi sie ze to chyba najlepszy sezon pod wzgledem kociat. Oby sie tak utrzymalo !


Mam nadzieję, że już wiele gorzej nie będzie :) do tego cieszę się że ludzie się jednak do Was zgłaszają, proszą o pomoc, jeszcze nie tak dawno temu wołami trzeba było ciągnąć do weta ze zwierzakami na zabiegi, szczególnie poza dużymi miastami.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro sie 31, 2016 11:30 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

Tu napiszę o kotku z Malechowa (wątek właściwy się zamknął :wink: )
Byłam w sobotę, spotkałam Pana Menela przed domem i dowiedziałam się, że kotki już oddane. Gdzie dokładnie to pan nie wiedział ( bo co go to obchodzi 8) )ale chyba do Sławna.
To wszystko.

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Pon paź 17, 2016 10:17 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

zjawka pisze:Tu napiszę o kotku z Malechowa (wątek właściwy się zamknął :wink: )
Byłam w sobotę, spotkałam Pana Menela przed domem i dowiedziałam się, że kotki już oddane. Gdzie dokładnie to pan nie wiedział ( bo co go to obchodzi 8) )ale chyba do Sławna.
To wszystko.

Ehhh, norma na wsiach :(

FB przypomniał mi, że minął rok od momentu wyjazdu naszych działkowych kociaków na tymczas do Warszawy.
Szalony Kot, Carmen201, Madie - podzielicie się informacjami i zdjęciami od Waszych podopiecznych, z okazji tej rocznicy ? :)
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo


Post » Sob paź 22, 2016 21:11 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

Szalony Kot pisze:Woooow, mogę napisać do opiekunki Vito, zobaczymy, czy odpisze :mrgreen:

Dzięki Martyna za odzew :)
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pt lis 04, 2016 23:38 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

Zajrzyjcie na nasz bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony na sterylizacje: https://www.facebook.com/my3kotyipsy/ph ... 8488807371
Do ciachnięcia mamy m.in. stado około 20 kotów staruszki....

Obrazek
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Wto lis 08, 2016 15:58 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

Ktoś chętny na m.in takie cuda ? :)
Ceramiczne, ręcznie robione, niepowtarzalne :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Serduszko z masy solnej dla miłośnika zwierząt :) ręcznie robione
Obrazek

Zapraszam na bazarek:
Potrzebne nam wsparcie na sterylizacje wiejskich kotów !
:arrow: https://www.facebook.com/my3kotyipsy/ph ... 8488807371
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Sob lis 19, 2016 9:58 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

Ślicznie dziękuję Marlenie za jedzonko i drapaczek dla naszych podopiecznych :1luvu:
Marlena zawsze o nas pamięta :1luvu:
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro lut 01, 2017 10:39 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

Szkoda, że tu taka cisza, od ponad dwóch miesięcy :( .....
Chyba mało kto o nas pamięta... :(

Zapraszam na bazarek: viewtopic.php?f=20&t=178991
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro lut 01, 2017 11:53 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 01, 2017 13:56 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

Pamiętam pamiętam chociaż nie piszę :oops: .
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lut 01, 2017 19:37 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

pamiętamy i czytamy :?

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob lut 18, 2017 22:50 Re: Koty Darłowo- do przodu :)

Walczymy o karmę o wartości kilku tysięcy złotych !!!
Pomóżcie nam proszę, jesteśmy młodym małym stowarzyszeniem z dużą ilością zwierząt (szczególnie kotów) pod opieką. Mamy wielkie serce dla zwierząt, pomagamy z pasji. Każdy zwierzak jest ważny, staramy się pomóc jak tylko możemy...
Wygrana w tym konkursie pozwoli nam na spokojnie kilka miesięcy, bez zmartwień o karmę dla wolnożyjących kotów !!! :(
Poświęćcie te 10 minut, zagłosujcie proszę !!!!!

*********

WALCZYMY O KARMĘ O WARTOŚCI KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH !!!

Kochani, ostatnio dzięki Waszemu zaangażowaniu zostałyśmy wyróżnione w konkursie organizowanym przez firmę Pokusa ! Dzięki WAM nasze zwierzaki otrzymały mega pakę suplementów ! Nie spodziewałyśmy się takiego odzewu, ale jak zawsze bardzo nas zaskakujecie ! Z nadzieją, że wspiera nas masa wspaniałych ludzi, postanowiłyśmy wziąć udział w konkursie gdzie można wygrać karmę o wartości kilku tysięcy złotych !!!!
Mamy wiele wolnożyjących kotów pod opieką. Każde nowe, zgłoszone nam stadko jest sterylizowane, aby nie powiększała się skala bezdomności. Oswojonym kotom i kociakom staramy się znaleźć nowe domy, by odmienić ich życie na lepsze. Karmiciele dzwonią do nas z prośbą o karmę, co chwila. Niektórzy to emeryci, bardzo skromni, którzy całym sercem kochają i dbają o swoich kocich podopiecznych.
Wygrana w tym konkursie pozwoliłaby nam na spokojne kilka miesięcy, bez zmartwień o karmę dla wolnożyjących kotów, których mamy naprawdę wiele pod opieką ! Kocia karma rozchodzi się nam w mgnieniu oka, nie mamy żadnych zapasów. Kocia karma przychodzi i zaraz wychodzi.....
UWAGA: zapoznajcie się proszę dokładnie z regulaminem konkursu. Całość, łącznie z oddaniem głosu, zajmie Wam dosłownie 10 minut....
Chyba warto poświęcić te 10 minut, kiedy walczymy o karmę o wartości kilku (a może nawet i ponad) tysięcy złotych ?
Pomóżcie nam proszę !!!! :)

GŁOSUJCIE: My 3, Koty i Psy
Udostępniajcie, namawiajcie znajomych, rodzinę....
Liczymy na Was, bardzo bardzo bardzo !!!

http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... f115928a62
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo


Post » Nie lut 19, 2017 6:31 Re: Koty Darłowo- startujemy w krakvecie, pomóżcie !!! str 3

zagłosowane :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 262 gości