Powszechna Sterylizacja N°1

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 27, 2014 18:03 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

Dziś Powszechna Sterylizacja ciachnęła dwie kolejne kotki ze wsi Lachy. :kotek: :kotek: Cztery na pięć zostało wysterylizowanych. :dance: :dance2: :dance: Piąta niestety urodziła... Pomyślcie co by tam było gdyby nie nasza szybka interwencja i wesprzyjcie nas w słusznej sprawie! :1luvu:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Wto maja 27, 2014 19:52 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

Ale super! Idziemy jak burza! :D
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Wto maja 27, 2014 20:51 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

Chiara pisze:Dziś Powszechna Sterylizacja ciachnęła dwie kolejne kotki ze wsi Lachy. :kotek: :kotek: Cztery na pięć zostało wysterylizowanych. :dance: :dance2: :dance: Piąta niestety urodziła... Pomyślcie co by tam było gdyby nie nasza szybka interwencja i wesprzyjcie nas w słusznej sprawie! :1luvu:


już ja dopilnuję,żeby i piąta kotka ze wsi lachy została ciachnięta :ok:, Powszechna Sterylizacja zadziałała błyskawicznie :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Wto maja 27, 2014 22:13 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

O, jakaś nowa inicjatywa, przegapiłam ;)
Niestety na razie to jestem jedynie spłukana, ale w przyszłości pewnie się przyłączę :)
Obrazek

Axa76

 
Posty: 3889
Od: Śro wrz 24, 2008 13:56
Lokalizacja: Cieszyn

Post » Wto maja 27, 2014 22:30 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

Axa76 pisze:O, jakaś nowa inicjatywa, przegapiłam ;)
Niestety na razie to jestem jedynie spłukana, ale w przyszłości pewnie się przyłączę :)

Dzięki! :1luvu:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 8:35 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

melduję się :)
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro maja 28, 2014 10:48 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

Chiara pisze:Wczoraj, pierwszego dnia! działalności na fb napisała do mnie Oliwia z Knurowa. Potrzebny jej zabieg dla 6 kocic, dla 4 już załatwiła, bo w sumie chce pomóc aż dziesięciu. Zaraz jej odpiszę. :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:



Zabieg w Knurowie kosztuje 110 zł, zatem za sześć kocic zapłacimy 660 zł.

Stan zadłużenia Powszechnej Sterylizacji w sumie to: 2 850 zł plus kotka inusi00111 plus dług fundacji 520 zł za Majkę. I 39 w kolejce.

Zapraszamy do pomocy, bo dzieje się, oj dzieje! :D

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 11:10 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

Chiara pisze:Sylwia polowała na tę kotkę od lat. Bez powodzenia to mało powiedziane. Z zagrożeniem życia! :strach: Raz wylądowała z nogą w gipsie, raz przytrzasnęła sobie bardzo pechowo palec. :cry: A kotka wciąż się wymykała doprowadzając Sylwię do rozpaczy tak czarnej jak kocie futerko. :x Kotka oczywiście pojawiła się także tej wiosny, znów w ciąży. Sylwia oczywiście postanowiła ją łapać choć byłyśmy absolutnie zgodne, że do wpisu w KRS nic, nic, nic nie łapiemy. OK, zrobimy wyjątek ( kolejny... :roll: ), ale przecież tej i tak nie da się złapać. Bardziej byłam zaangażowana w ostrzeganie Sylwii, żeby uważała na siebie, gdy poluje na ten sztański...

Po prostu nie mogłyśmy uwierzyć. 8O 8O 8O Kotka jak gdyby nigdy nic po prostu weszła do klatki i zatrzasnęła ją z wdziękiem. 8O 8O 8O Czekała przez te wszystkie lata na Powszechną Sterylizację ??? 8O 8O 8O

Mówcie co chcecie, ja wiem, że to szczęśliwy omen. Znak od losu, że WSZYSTKO NAM SIĘ UDA. Czarna i nieuchwytna kotka zwiastuje nam szczęście, wysterylizujemy każdego kota, który poprosi. Zawsze znajdzie się sposób! Musi!

Posłuchaj znaku od Losu, nie czekaj, przyłącz się, tu jest Twoje miejsce!

A oto ona. Nasz N° 1:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


I jeszcze N° 1 po zabiegu.

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 11:19 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

N°2 to czarna dzika kotka z białymi łatkami. Kicia mieszka w Bielsku Podlaskim i została złapana na zabieg już w kwietniu, bo była w ciąży...

Obrazek

Po zabiegu:

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 13:39 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

N°3 to czarna kotka wiejska z Augustowa pod Bielskiem Podlaskim:

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 19:58 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Za co kocham miau ? Jest kuźnią cudów. Proszę:

Chiara pisze:
Kotka Milka pisze:witajcie mam pytane:czy moglabym poprosic o pomoc w wysterylizowaniu kotki u 90 letniego pana ktory ma tylko rente i nie stac go na zabieg a kotka miesiac temu urodzila 2 maluszki chlopcow i teraz znow sie szlaja wiec pewnie znow w ciazy ?


Masz taniego weta, który wykona zabieg ? Kotkę trzeba będzie przechować po zabiegu, ale to na pewno wiesz.

Mogę spróbować Ci pomóc w ramach Powszechnej Sterylizacji. Działamy już trzeci dzień. :D


Chiara pisze:
Kotka Milka pisze:kotka ma dom tylko biedny
juz kilkadziesiat razy rodzila pan ciagle rozdawal kociaki
teraz ma 2 kocurki male i pewnie juz kicia w ciazy znow
niestey wetka zrobi po normalnej cenie :roll: ma w dupie to ze kotka potrzebuje pomocy oczywiscie na fakture wszystko jak by co


Ile wet sobie liczy ze sterylkę ?


Chiara pisze:
Kotka Milka pisze:normalna ok 130 aborcyjna ok200 :roll: a jaka to wyjdzie w praniu po otwarciu kota
nie ma sensu robic usg bo to koszty


Masz sponsora na sterylkę kotki, szczęściaro! :lol: Podaj na pw maila, dogadamy formalności. :kotek:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 21:33 Re: Powszechna Sterylizacja. Zapraszamy! :)))

sylwia1982 pisze:
Chiara pisze:Dziś Powszechna Sterylizacja ciachnęła dwie kolejne kotki ze wsi Lachy. :kotek: :kotek: Cztery na pięć zostało wysterylizowanych. :dance: :dance2: :dance: Piąta niestety urodziła... Pomyślcie co by tam było gdyby nie nasza szybka interwencja i wesprzyjcie nas w słusznej sprawie! :1luvu:


już ja dopilnuję,żeby i piąta kotka ze wsi lachy została ciachnięta :ok:, Powszechna Sterylizacja zadziałała błyskawicznie :mrgreen:


Wierzę! :1luvu: :lol:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro maja 28, 2014 22:34 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Ludzie kochane! Szorujta Wy mnie na bazarek, albo podzielta się choćby groszem, bo zaraz będziemy musiały na trasie stanąć i pomachać... eeee.... rękami (?), żeby na te wszystkie sterylki zarobić! 8)

viewtopic.php?f=20&t=162464
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Czw maja 29, 2014 9:43 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Podrzucam!!
To bardzo ważna akcja-przeciez tyle bezdomnych cierpiących kotow wszedzie jest!!po co maja sie rozmnażac w bólu?
jakie to chore że sterylizacja kota nie jest jak chleb ze powinna byc codziennie, ze kazdy powinien na nia mieć żeby nie bylo umierajacych maluszkow i cierpiacych kotek :((
Kotka Milka
 

Post » Czw maja 29, 2014 11:43 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

N°4 to kocurek Rudzik, który poczuł zew krwi i poszedł w długą. Zwiał, a potem szlajał się ulicami Bielska Podlaskiego głodny i brudny aż trafił na Sylwię, która pognała go wykastrować. Po pewnym czasie odnalazł się opiekun Rudzika, więc kić wrócił do domu już wykastrowany. Kto wie, może zostanie domatorem ?

Obrazek

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 254 gości