Koty p.Basi bezpieczne,te z białaczką proszą o wsparcie i DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 03, 2014 17:53 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

BOZENAZWISNIEWA pisze:
magdaradek pisze:a dokładnie ile tych kotków zostało?

w domu 10 to na pewno,ale i w piwnicy sporo,dzisiaj miały się wyeksmitować :cry:
tam jest taka bieluszka koteczka bardzo boi się stada w jakim mieszka,woli mniej hałasu....


dzisiaj koty z piwnicy miały się wyeksmitować ? a wiadomo dokąd ?
a skąd jest ta wiadomość bo na facebooku nie zauważyłam
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 03, 2014 18:00 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

margoth82 pisze:ktoś ma aktualną listę? może dałoby się też opisać koty wg ich potrzeb specjalnych (np. "jedynaki" itp)?

widziałam np., ze był tam kocurek po operacji potrzebujący karmy urinary


to Filemon:

kot Filemon - pięcioletni kocur, wykastrowany. Jest po operacji pęcherza moczowego (ujście moczu wyprowadzone na zewnątrz). Sporadycznie wymaga leczenia urologicznego. Szukamy dla niego ciepłego domku, który zapewni mu troskliwą opiekę i dużo miłości. Najlepiej gdyby zapewniono mu karmę dla kotów z jego problemami.

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 03, 2014 18:05 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

ASK@ pisze:
BOZENAZWISNIEWA pisze:jeśli ktoś zakłada taki watek powinien go częściej monitorować.Taka cisza kolejny dizeń jest trochę nei na miejscu.

Uważam tak samo. Wątek pomocowy, błagający o pomoc zagrożonym kotom powinien się kręcić by nie spadał. Nasze podnoszenia nic nie dadzą jak założyciele nic nie będą pisać. Wiele osób zagląda ale sobie odpuszcza wpisy bo ileż razy można upki wklejać.
Wiem, można powiedzieć ,ze czasu mało ale na te kilka słów powinno się znaleźć.


wiadomo, że potrzebne są domy dla 9 kotów z mieszkania i 15 z piwnicy - każdy dom nawet dla jednego kota jest teraz na wagę złota
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 03, 2014 18:20 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

Napisałam wiadomośc do pani Barbary Florkiewicz mam nadzieję, że ją otrzyma.
najlepiej by było gdyby mogła sama tutaj pisać i odpowiadać na pytania.
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 03, 2014 18:30 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

wibryska pisze:Napisałam wiadomośc do pani Barbary Florkiewicz mam nadzieję, że ją otrzyma.
najlepiej by było gdyby mogła sama tutaj pisać i odpowiadać na pytania.

dobrze,neich napisze,była informacja,ze koty maja czas do końca lutego,więc pozwoliłam sobie to napisac... :oops:

ale się pomyliłam,przepraszam,do końca marca;
"Barbara Florkiewicz: 9 w domu, do końca marca mogą pozostać w mieszkaniu. W piwnicy ok.15"
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon mar 03, 2014 18:34 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

acha, czyli koty są nadal i w mieszkaniu i w piwnicy a mogą tam pozostać tylko do końca marca
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 03, 2014 19:44 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

wibryska pisze:Ada, która założyła wątek nie ma bezpośredniego kontaktu z kotami,
chciała tylko poinformować o sytuacji kotów pani Basi i prosić o pomoc

napisała mi o kotach pani Basi a ja ja poprosiłam, żeby założyła wątek
niestety Ada bardzo rzadko zagląda na forum miau, jest tu od niedawna (od wątku 3 kotów u alkoholika z Włocławka)
nie należy do TOZ-u

aktualne wiadomości są tylko na wydarzeniach na facebooku : https://www.facebook.com/events/8174106 ... l_activity i drugie wydarzenie: https://www.facebook.com/events/5130207 ... l_activity
a ja staram się je tutaj wklejać

właśnie przeczytałam wpis z 1 marca :

Barbara Florkiewicz :
9 kotów w domu, do końca marca mogą pozostać w mieszkaniu. W piwnicy ok.15 kotów

(to jest osoba, która opiekuje się kotami)


spróbuję do niej napisać, poproszę, żeby może zarejestrowała się na miau i wpisywała nam tutaj aktualne informacje

nie wiem z kim z TOZ-u można podpisać umowę adopcyjną jeśli chodzi o ślepaczka

> zdjęcia kotów które szukają domów są na poprzednich stronach, gdyby ktoś chciał dać im dom tymczasowy lub stały

prosimy o pomoc i o banerek w podpisie

a czy mogę prosić o dopisanie na banerku że czas tylko do końca marca ? bardzo proszę - dziękuję


Wibrysko, najlepiej by było, gdyby osoba, która jest najbliżej sprawy, zalogowała sie tutaj, podała kontakt do ogłoszenia w przypadku chętnej osoby do adopcji kotków , informacji bezposredniej o nich , inaczej, obawiam sie,że będzie kiepsko :(

My czekamy na tel. kontaktowy do ogłoszenia, im szybciej, tym szybciej ogłoszenie sie ukaże i jest wieksza szansa na znalezienie domu -wszystko to czas
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pon mar 03, 2014 21:23 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

właśnie dostałam wiadomość na facebooku od dziewczyny, która opiekuje się kotami pani Basi
też ma na imię Basia - Barbara Florkiewicz :

Witam, od 15min. próbuje zarejestrować się na forum. I ciągle jest bład. Problem z pytaniem. Będę próbować dalej.

w razie gdyby mi się dzis nie udało, to
mogłaby Pani tam zamieścić informacje
że 13 kotów znalazło dom stały
3 koty zmarły (Carmen, Czaruś i dziukuska Szara)

w domu jest 10 kotów, było 9, ale z piwnicy został młodziutki kotek przyniesiony do domu, by był w cieple

w piwnicy nie wiem, ile jest kotów, nie mogę się doliczyć, Pani Basia mi mówiła że z 25, ale tylu ich chyba tam nie ma, doliczyłam się do ok. 16 (przemieszczają się, część na rurach)

te w piwnicy są mniej ufne, ale jest przynajmniej z 5 kotów które domagają się pieszczot

w pierwszej kolejności oczywiste jest to że trzeba wyadoptować koty z domu, gdyż ostatniego marca trzeba oddać klucze spadkobiercom
ale jeśli ktoś się zakocha w kocie z piwnicy, to oczywiście nie ma przeszkód:)

znalazły dom: Leon, Cwaniak, Kuba, Delfina, Maślak z piwnicy Amanda, Błyskotka z czarną siostrą, Wenus, Łatek

nr kontaktowy p.Michał 509 617 199

- - -

myślę, że ten telefon jest do kontaktu w sprawie adopcji

zapytam czy to z p.Michałem można będzie podpisać umowę adopcyjną jeśli chodzi o ślepaczka

mam nadzieję, że Basi uda się zalogować na miau i będzie mogła sama tu napisać
Ostatnio edytowano Pon mar 03, 2014 22:00 przez wibryska, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 03, 2014 21:28 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

Wibrysko,
czy mogłabyś proszę ustalić, czy Kotom są potrzebne pieniądze, a jeśli tak - na jakie konto wpłacać?
Na fb to nie jest jasno napisane.
Daj mi proszę znać na pw jeśli coś się uda. Dziękuję.

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 03, 2014 21:57 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

już zapytałam przez facebook, gdy będzie odpowiedź wkleję ją tutaj
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 04, 2014 12:08 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

Carmen201 pisze:Wibrysko,
czy mogłabyś proszę ustalić, czy Kotom są potrzebne pieniądze, a jeśli tak - na jakie konto wpłacać?
Na fb to nie jest jasno napisane.
Daj mi proszę znać na pw jeśli coś się uda. Dziękuję.


o dokładnie -ja z tym samym i dziękuję za kontakt , szybciutko wysyłam do ogłoszenia :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto mar 04, 2014 12:16 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

Na pierwszej stronie jest konto stowarzyszenia- czy tam należy wpłacać -jest to aktualne czy cos sie zmeiniło ?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto mar 04, 2014 14:28 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

Basia F. napisała :

Z pieniędzmi i jedzeniem jest kłopot. Toz nie wspomaga. Właściwie spadło to na jedną osobe. Więc nie ma co wpłacać na konto Tozu.
Stowarzyszenie to z Warszawy(co założyło wydarzenie) zebrało troche kasy. I wpłaciło na konto dr.Torbickiej. Głównie na leczenie.
Ale z powodu tego że nie mamy pieniążków, to P.Michał ma troche od niej wziąść i kupić nam jedzenie.

a dr.Torbicka to zaufana osoba,znała dobrze p.Basie. I pomaga w szukaniu domów.

p.Michał będzie dziś u dr.Torbickiej i zapyta się czy można podać konto lecznicy i czy się podejmie.

- - -

Trzeba napisać że Filemonowi nic nie odstaje z siusiaka :) bo ludzie mogą sobie wyobrażać że jakieś rurki ma.
Poza tym to jest jeden z najbardziej przytulaśnych. Ale ma wadę, sika po kątach.
Basia nie dawała mu odpowiedniej karmy ze względu na kase,ale i dlatego że nie sposób go karmić oddzielnie w takim stadzie.
Ostatnio edytowano Śro mar 05, 2014 18:34 przez wibryska, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 04, 2014 14:41 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

czyli czekamy na konto lecznicy ew. prywatne osoby, która karmi i opiekuje sie kotami

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto mar 04, 2014 17:12 Re: DRAMAT!Pani Basia umarła, zostało 50 kotów-Włocławek,POM

przepraszam ale sprawa jest Bardzo Pilna > we Włocławku umiera na nowotwór Pani, która błaga o domy dla swoich ukochanych 3 kotów:
https://www.facebook.com/permalink.php? ... ream_ref=1
tu więcej zdjęć : http://zwierzaki.q4.pl/?id=14&news=104 jest rudy kot, szaro-biała kotka i szara kicia z 1 oczkiem
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ryniek i 486 gości