Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 13, 2014 10:59 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

też jestem :kotek:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Pon sty 13, 2014 21:16 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

U nas wszystko gra, ale nie dają mi spokoju te dwa koty : viewtopic.php?f=13&t=159730 . Za 7 dni zostaną uśpione (a na pewno ten z potwierdzoną testem białaczką) a ja nie mogę ich wziąć :( . Jakby był jakiś DT, jakikolwiek pomysł jak je uratować... Mahob zapłaci za bycie "kocim wujkiem" i za błąd człowieka, który włożył go do boksu z białaczkowym kotem :( . Tak jak moja Koibito [*], która za ciotkowanie wszystkim zapłaciła najwyższą cenę :cry: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon sty 13, 2014 23:05 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Alienor pisze:Witam wszystkich miłych gości :1luvu: :piwa:
No zmachana dziś nieco, bo późno wstałyśmy i potem trzeba było latać szybko na zakupy, bo targ zamykają ok. 13ej. Plus ostatnio różne rzeczy mi powychodziły domowe i ogarnięcie tego nie było łatwe ani szybkie i jeszcze cokolwiek zostało do zrobienia (piwnica na przykład).

Ad Justa&zwierzaki
Niestety jeszcze nikt nie dzwonił. Może daj na pw to zadzwonię jutro po południu.

Już podaje :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sty 13, 2014 23:07 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Alienor pisze:U nas wszystko gra, ale nie dają mi spokoju te dwa koty : viewtopic.php?f=13&t=159730 . Za 7 dni zostaną uśpione (a na pewno ten z potwierdzoną testem białaczką) a ja nie mogę ich wziąć :( . Jakby był jakiś DT, jakikolwiek pomysł jak je uratować... Mahob zapłaci za bycie "kocim wujkiem" i za błąd człowieka, który włożył go do boksu z białaczkowym kotem :( . Tak jak moja Koibito [*], która za ciotkowanie wszystkim zapłaciła najwyższą cenę :cry: .

Udostępniłam , tez mi ich bardzo żal :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sty 13, 2014 23:59 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

:(

najgorsza jest bezsilność
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto sty 14, 2014 0:11 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Kinnia pisze::(

najgorsza jest bezsilność

... i świadomość ze będą uśpione :(:(:(
Moim wielkim marzeniem jest wygrać w totka i założyć takie miejsce gdzie by były pokoje dla białaczkowciw , fipowców , i ośrodek rehabilitacji , ale to tylko marzenia ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto sty 14, 2014 8:04 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Schronisko nie może "w nieskończoność" trzymać kotów białaczkowych, bo musiałyby być wciąż zamknięte w klatce. Osobnego "wybiegu" dla białaczkowców też nie mają szans urządzić, bo tak czy siak koty białaczkowe bardzo łapią infekcje a w schronisku wirusów i bakterii jest pod dostatkiem :( . A musi u nich być ciasno, jeśli do kota z kk "dołożyli" swego czasu tego drugiego. Teraz tylko pozostaje mieć nadzieję, że DT/DS się znajdzie. :ok: :ok:

A u nas od wczorajszego wieczora nerwowo. Koty sporo śpią, ale jak się budzą to poza posiłkami wściekłe jak osy. Wczoraj karmiłam Kotori stojąc na szafce z dokumentami, zgięta w paragraf, bo inaczej jeść nie chciała. Nie jestem chyba normalna :roll: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto sty 14, 2014 10:05 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Potrzymam wielkie kciuki za biedne kocurki, oby znalazł się dla nich choćby dt :ok: :ok:

Moje pannice też ostatnio dużo śpią w ciągu dnia. Za to nad ranem i rano buszują. Plus ganiają wieczorem, zanim nie położę się spać. Nie wiem, co robiły dziś w nocy, bo chyba żadna ze mną nie spała.
Przestawiły się na tryb nocny. Szkoda, że ja tak nie mogę :?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 14, 2014 11:41 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

cos mi chodzi po głowie, że ktoś z forum ma białaczki .... hyyyy popiszę może trafię na ta osobę :roll:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto sty 14, 2014 13:33 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Są osoby z białoaczkowymi, ale albo - jak marta-po chwilowo musiały zawiesić przyjmowanie jakichkolwiek kotów, nawet na DT, albo - jak BożenazWiśniewa - muszą odpocząć psychicznie po wielu, zbyt wielu odejściach podopiecznych. A przy nich jeszcze ten problem, że Saban ma kk, który się trudno leczy u białaczków. Więc trzeba by je izolować do czasu wyzdrowienia Sabana z kk a potem dopiero powolutku łączyć z innymi białaczkowymi. A to może być trudne.
Mam dziś ciężki dzień - dobrze, że wzięłam urlop, to podniosłam sobie ciśnienie ociupiną likieru kawowego, bo kawa nie dawała rady.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto sty 14, 2014 13:47 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

MB&Ofelia pisze:Potrzymam wielkie kciuki za biedne kocurki, oby znalazł się dla nich choćby dt :ok: :ok:

Też potrzymam :ok: :ok: :ok:

Alienor pisze:Mam dziś ciężki dzień - dobrze, że wzięłam urlop, to podniosłam sobie ciśnienie ociupiną likieru kawowego, bo kawa nie dawała rady.

Trzymaj się cieplutko :ok: :ok: :ok:
Twój likier kawowy super stawia na nogi :wink:
Obrazek ObrazekObrazek

Broszka

 
Posty: 7535
Od: Śro gru 22, 2010 8:43

Post » Wto sty 14, 2014 21:57 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Likier postawił mnie na nogi (szkoda że rano na to nie wpadłam), ale kiepsko jest, bo po wywiadówce rozum mi siada, oczka szczypią i tak jakby gorączka rosła. Więc spadam spać - a nuż samo przejdzie :ok: :ok: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto sty 14, 2014 22:21 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Alienor pisze:Likier postawił mnie na nogi (szkoda że rano na to nie wpadłam), ale kiepsko jest, bo po wywiadówce rozum mi siada, oczka szczypią i tak jakby gorączka rosła. Więc spadam spać - a nuż samo przejdzie :ok: :ok: .

kolorowych snów :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto sty 14, 2014 23:51 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

likier kawowy pobudza 8O
mnie kazdy alkohol usypia na stojaco
a matko kochana a co w nim jest oprócz troche kawy?
jak masz paten to podziel się z osoba, która ma notorycznie cisnie nie na poziomie 80/60 wersja optymistyczna, standardowa jest nieco nizsza :mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro sty 15, 2014 8:19 Re: Zmachana norka Alienorka już po raz trzeci

Muszę w końcu zrobić ten likier, bo ostatnio mnie jakieś potrzeby nachodziły :mrgreen:

Przeszło samo, Alienorku?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka, Wojtek i 177 gości