Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 20, 2014 11:26 Re: Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

baw się dobrze (euforia to cuuuudny stan :mrgreen: ) :D
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw lis 20, 2014 22:00 Re: Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

Kataleya pisze:Szanowne Panie,

przez zupełny przypadek znalazłam wątek o Sivir. Ja opiszę swoje spostrzeżenia dot. pracy wspomnianej Fundacji. Kiedy w internecie okazało się ogłoszenie o Sivir oraz opis jej historii, stwierdziłam, że jest to psiak któremu możemy z rodzina dać nowy, kochający dom. Sivir była dodatkowo bliźniaczo podobna do naszego poprzedniego psiaka, który odszedł od nas po wspólnych 15 latach. Kolejnym krokiem był więc telefon podany w ogłoszeniu. Pani wytłumaczyła jak wygląda procedura adopcyjna oraz obiecała przesłanie ankiety. Ankiety oczywiście nie otrzymałam. Kiedy dzwoniłam chcąc umówić si na spotkanie, Pani nie odbierała. Kiedy dzwonił mój mąż- dostał smsa o treści: "W czym mogę pomóc?". Potem kontakt całkowicie się urwał. Brak odpowiedzi na telefony, smsy, maile...Po pewnym czasie postanowiłam poszukać innego nr do fundacji. Jeden z podanych na stronie nie odpowiadał, natomiast drugi odebrała Pani, która poleciła ponowne przesłanie maila z informacją, że jesteśmy zainteresowani Sivir. Oczywiście odpowiedzi na maila się nie doczekałam.
Reasumując, jeżeli tak wyglada praca fundacji, której głównym celem i zadaniem jest poszukiwanie domów dla zwierzaków to radziłabym zastanowić się nad dalszym funkcjonowaniem tejże placówki. Przyznam, że przeczytałam wątek dość pobieżnie, ale wynika z niego, że Sivir trafiła bez umowy do pewnej Pani. Ja nie mogłam doczekać się informacji zwrotnej, zostałam od początku ukierunkowana na konieczność i bezwzględność podpisania takowej umowy. Wynika z tego, że Fundacja wartościuje także osoby, które chcą przygarnąć zwierzaka. Jednym przysługuje prawo otrzymania psiaka bez umowy, a innym brak kontaktu. Tak czy siak czytając powyższe wpisy zaczynam się po raz kolejny zastanawiać, czy nie udać się z tą sprawą to odpowiednich instytucji. Początkowo myślałam, że brak kontaktu wynika z innych przesłanek (psiak podobno był chory i niezaszczepiony). Oczywiście jasną sprawa jest dla mnie fakt, że ostateczna decyzja dot. wyboru domu adopcyjnego należy do Fundacji. Nie zaakceptuję natomiast takiej formy przedmiotowego podchodzenia do zwierzaków oraz osób, które chcą i są zdecydowane dać im nowy dom. Mam nadzieję, że Sivir trafiła w dobre ręce i jest szczęśliwa. Pozdrawiam


niefajnie :/

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Czw lis 20, 2014 23:23 Re: Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

ups ...... 8O
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt lis 21, 2014 8:16 Re: Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

Oj... odbiło się :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 22, 2014 16:19 Re: Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

Nowa odsłona wątku tutaj: viewtopic.php?f=1&t=166120.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 271 gości